4.2.2023 | Svátek má Jarmila


EVROPA: Nejsem v šoku, toto je prostě islám

25.3.2016

Už několik dní nás pronásledují nové a nové informace o krvavých výbuších v Bruselu. Neustále slyšíme další a další politiky, jak jsou v šoku. Já jsem tedy taky v šoku. Ale ne z těch výbuchů a vražd desítek nevinných lidí. Jsem v šoku z toho, že jsou ti všichni v šoku.

Osobně jsem byl v šoku 11. září 2001. Tenkrát ano. Tehdy jsem si říkal: „Jak je to možné, jak to ti lidé mohli udělat?“ Od té doby uplynulo již téměř patnáct let. Leccos jsem si od té doby přečetl a nad lecčím přemýšlel. A mám jasno. Jak to ti lidé mohli udělat, mohou dělat a budou dělat? Odpověď je jednoduchá. Uvěřili myšlenkám svého vůdce Mohameda a realizují je v praxi. Tyto myšlenky obsahuje Korán a další závazné dokumenty muslimské víry. Kdo má jen trochu zájem, může si to zjistit, na sociálních sítích se toho objevuje dost, pokud se mu zrovna nechce číst Korán.

Proto z těch událostí nejsem v šoku. Čekal jsem to. A je jen otázka času, kdy se podobné věci stanou v Německu, Holandsku, atd., prostě v zemích, kde je už muslimů nekontrolovatelné množství. Rozumějte mi – nepřeji si to, modlím se, aby to bezpečnostní složky včas odhalily a zneškodnily, ale stane-li se to, opět nebudu v šoku. Evropa je totiž v hlavách muslimských vůdců určena k islamizaci. A vypouštění hrůzy v podobě teroristických útoků je jednou z metod, jak lidi postrašit, zlomit a posléze si podrobit.

Ta hrozba a snaha islamistů není nic menšího než zlikvidování všech hodnot, které vytvářeli po staletí naši moudří předkové, zničení křesťanství, židovství a koneckonců i ateismu.

A tak co čekám od těch, kteří se ocitli ve vedoucích funkcích v Evropské unii, potažmo našeho státu? Že přestanou být v šoku a začnou jednat. Minimálně bych okamžitě zastavil příliv muslimů do země (do EU). Naopak bych umožnil vstup křesťanům, kteří jsou ve státech s vládou islámu systematicky vyvražďováni. Dále těm muslimům, kteří tu už jsou, bych nechal podepsat, že se plně podřizují Ústavě a zákonům naší země a že se zříkají práva šaría. Pokud by toto odmítli podepsat, nařídil bych deportaci. Neboť pokud někdo nemíní respektovat platné zákony, je pro mě potencionální terorista.

A pokud naše a evropské politické „elity“ tato nebezpečí nevidí, připravme jim poslední šok, a to že po příštích volbách přijdou o své teplé židle. Nechť v EU se dostanou k vládě takoví politici, jako je Viktor Orbán a další. Nechci ve vládě fašisty ani antisemity. Ale chci takové politiky, kteří dokážou rozpoznat smrtelné nebezpečí, které se na nás řítí, nebezpečí, které je horší než nacismus a komunismus. S islámem není možné koketovat!