Pátek 12. července 2024, svátek má Bořek
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
BR

B. Rybák

6. 5. 2011 10:41
Hrobaři evropské sounáležitosti

Původní členské státy dnešní EU nejprve změnily pravidla (připravily t.zv. ústavu) ES tak, aby nově přistupující členské státy prakticky nemohly získat výjimky z pravidel (privilegia) srovnatelná s těmi, které mají státy původní a to přesto, že nové členské státy by vzhledem ke své bolševismem zaviněné devastaci by pro svůj plný rozvoj (konkurenceschopnost) obdobné výjimky nutně potřebovaly (např. postfašistickému Španělsku bylo po vstupu do ES umožněno 10 let chránit svou ekonomiku před konkurencí). Nové členské státy se pak nutně staly členy druhé nebo třetí kategorie. Myšlenka evropské sounáležitosti (solidarity), bez níž nemůže být žádný celoevropský projekt životaschopný tím byla pohřbena hned při vzniku EU.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz