20.9.2020 | Svátek má Oleg


EVROPA: (Ne)reakce elit na islamizaci

14.3.2018

Sledovat počínání některých západoevropských elit vzhledem k probíhající islamizaci je depresivní. To nemá v historii vyspělých civilizací obdobu. Zavádění islámských zvyků a pravidel do společnosti postupuje děsivým tempem.

V Německu vzbudila pozdvižení reportáž o syrském muslimu Ahmadovizobrazující jednání a uvažování muslimského „uprchlíka“ v Německu:

Reportáž je děsivá nejenom otevřeným přiznáním dotyčného Ahmada k bigamii, přesněji k polygamii, protože dvě manželky již vlastní, třetí má, jak sám otevřeně říká podle šaríji v Sýrii a chce ji dotáhnout do Německa, ale hlavně jednáním samotných úřadů v Německu.

Jak je možné, že německé úřady nejednají, pokud je tu otevřené přiznání k (zatím) bigamii, která je trestná? Jak je možné, že dotyčný jedinec není trestně stíhán za pedofilii? (V reportáži se přiznává, že druhou ženu má od jejích 13 let.)

A navíc, jak je možné, že německé úřady prostřednictvím neziskových organizací přidělí tomuto jedinci dům? Primitivnímu analfabetovi, který se odmítá začlenit do společnosti, hlásí se otevřeně k šaríji a drze požaduje větší dům poté, co si přivede třetí manželku?

Toto krátké video je naprosto klíčové pro pochopení toho, co se dnes bohužel děje v některých částech západní Evropy:

Totální rezignace na vynucování práva pro všechny obyvatele. Většinová společnost je nucena snášet „rozmanitost“ islámské kultury, která je v naprostém rozporu s osobní svobodou a lidskými právy.

A pokud chce kdokoliv argumentovat kulturní, časovou a lokální odlišností, pak se ptám, jak je možné, že jedinci, kteří prokazatelně spáchali a páchají dál trestné činy, mají právo na status „uprchlíka“ a dokonce jsou jim poskytovány sociální a hmotné dávky bez ohledu na trestně právní skutečnosti?

Proč již dávno nejsou deportováni zpět? Mamá Merkel (jak ji označuje výše míněný Ahmed) a jí podobní, přesněji takzvané mediální, politické a akademické elity dnes v západní Evropě způsobují rozvrat dosavadních společenských vztahů, nikoliv rozumní lidé, kteří se tomuto zhoubnému trendu islamizace chtějí bránit a jsou dnes v tisku označováni za pravicové extrémisty.

Feministky - mrtvolný klid

A kde jsou všechny ty bojovné feministky a různé gender organizace, které mají bránit práva žen? Proč feministky nekřičí na poplach, ale mlčí, když Ahmad ve zmíněném videu říká, že obě manželky musí respektovat tento stav? Asi proto, že po kritice chování muslimů k ženám může přijít odveta ve formě polití kyselinou nebo fyzického napadení, což se již v minulosti mnohokrát stalo. Faleš a zase faleš je vidět právě na feministických organizacích, tam, kde se muži bránit nemohou nebo nemají tu sílu, tam jsou genderistické bojovnice aktivní a bojovné, tam, kde je třeba pomoci trpícím (ale ne se mstít za něco, co se stalo před 25 lety), tam feministky pokorně mlčí.

Pokud německé úřady půjdou nastoupenou cestou hamburských úřadů, které povolily bigamii a tolerují rozpínavou islámskou kulturu, je otázka času, kdy islám v Německu zakoření tak, že po pár letech v důsledku silné porodnosti bude nastoleno islámské právo šaríja nejen v domácím, ale i ve veřejném životě.

Je třeba ještě dodat, že v Německu jsou muslimové, kteří žijí podle německých zákonů, mají jednu manželku (potomci tureckých gastarbeitrů), ale jakmile se spustí stavidla tolerance k invazivní islámské ideologii, má společnost zaděláno na obrovský problém. A „spojování“ rodin může do Německa přivést další statisíce muslimů.

Pro nás platí podstatné ponaučení, kdyby se všichni aktivisté z politických neziskovek nebo eurofarizejové v Bruselu stavěli na hlavu a vyhrožovali miliónovými pokutami za odmítání kvót, musí být jedna jediná odpověď: Nevpustíme!

Pomáhejme pronásledovaným a trpícím, ale ne za cenu destrukce našeho právního prostředí a bezpečnosti našich občanů.

Převzato z blogu autora s jeho svolenímAkční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.