29.5.2022 | Svátek má Maxmilián, Maxim


EVROPA: Muslimové ante portas!

24.2.2011

Ještě před pár týdny se zdálo, že nejdůležitější otázkou dneška je, zda a kdy sesadí Čína USA z pozice světového ekonomického leadera a co bude s dluhy Řecka a Španělska. A naše ego příjemně lechtala zpráva, že by nás chtěli Němci do „Severoevropského spolku“ té „Skutečné a Pravé Unie“ pracovitých a solidních Evropanů. A najednou je všechno jinak.

Nejprve se v turistickém ráji Tunisku upálil vysokoškolsky vzdělaný prodavač zeleniny. Pak se vynořila Al Jazeera, podivná TV stanice s podivnými kontakty a podivným politickým zázemím, a její pravá tvář a začalo to. Po třech nedělích hoří značná část muslimského světa, hlavně ta arabská. Od nejbohatších ropných států až po chudičký Jemen.

Všechny moudré hlavy „západu“ koukají jak telata na nová vrata a dumají, proč a co se vlastně stalo, a ani si netroufnou odhadovat, co s tím bude dál. Protože s tím budeme muset něco dělat. Nějak se k tomu postavit. Když ne tam …. No, tam určitě nenaděláme nic, protože muslimové z nás – tedy Evropanů - mají asi tak velký respekt jako myslivci z králíka. Jsme jim, česky řečeno, pro srandu králíkům.

I když se různí politologové předhánějí v konstrukci různých vysvětlení a ti nejhloupější se radují, jak „vítězí demokratická revoluce“, nikdo vlastně přesně neví, co se stalo.A už vůbec ne, co bude. Jestli někdo něco ví, ale nepoví, tak je to ten, kdo Al Jazeeru vymyslel, zaplatil a teď používá. Vypadá to, že zatímco si západní tajné služby hrály na lapání teroristů a lezly pasažérům letadel až do konečníků, někdo připravoval daleko zajímavější hru. Hru na revoluci. Egyptští studenti jsou v této hře stejnými pěšáky a užitečnými idioty jako námořníci z Kronštadtu. Co tak dlouho „vedli“ revoluci, až je nechal všechny Lenin postřílet. Revolučním káhirským studentům to sice nepřeji, ale je to pravděpodobný vývoj. Tak jako Lenin neudělal žádnou „proletářskou revoluci“ – protože v Rusku prakticky nebyla žádní proletáři, ale jen masy mužiků -, tak v muslimských zemích, kde probíhá současná revoluce, nejsou prakticky žádní demokraté, ale jen feláhové a masa frustrovaných, nezaměstnaných a sexuálně vyhladovělých mladých mužů. Ženy do toho v muslimském světě nemají co mluvit.

Výsledkem bude to, že se v některém anebo v několika muslimských státech ležících na dohled od Evropy zmocní vlády diktátoři. Pravděpodobně silně ortodoxně muslimští. Protože muslimská společnost není schopna zvládnout svůj demografický boom a protože tyto mladé muslimy není schopen v dohledné době nikdo nakrmit a dát jim perspektivu, bude nutno najít nepřítele. A kořist. Tak to řešily a řeší režimy v problémech už několik tisíc let.

Nepřítel už je většině věřících muslimů znám - jsou to „křižáci“. Tedy USA a Evropa. USA jsou daleko, Evropa blízko a pokus rozdivočelé muslimy „uplatit“ nedopadne dobře. Čím víc bude EU platit, tím víc se narodí nových potřebných. Takže se to v čase jen zhorší. Navíc se jistě budou všichni „zainteresovaní“ okolo pokoušet vyvolat občanské války a zdá se, že jich bude dost. Sunnité a šíité se do sebe pustí, Íránci se budou snažit ovládnout kus pobřeží Středozemního moře - Libanon a Izrael -, nastupující regionální velmoc Turecko se bude snažit rozšířit svůj vliv atd.

Logicky pak začne tlak „uprchlíků„ na jižní část EU být tak masivní, že proti němuž budou dnešní „nájezdy“ na Lampedusu a útoky na španělské enklávy v Africe přehlédnutelnou maličkostí. V brzké době lze očekávat doslova exodus desetitisíců mladých muslimů směrem do Evropy, kde budou hledat jak záchranu, tak budoucnost. Jen podle posledních zpráv uvažuje o útěku do Evropy okolo jednoho milionu Libyjců. Nelze se jim divit.

Evropa pak bude v tristní situaci. Čím víc přijme utečenců, tím víc jich bude přicházet. Při tom nelze ani použít americkou taktiku vůči Kubáncům, že kdo se dostane na břeh má vyhráno, ostatní se musí vrátit. Co budeme dělat, až je dovezeme nazpátek k africkému břehu a tam je budou při pokusu se vrátit na břeh střílet z kulometů vojáci nějaké té vlády mulláhů?

Zapomeňme na rozdělení Evropy, na „netahavý“ jih a „pracovitý“ sever. Chceme-li přežit, musíme být jedna Evropa. Pokud se ovšem nestáhneme za Alpy, nebudeme přihlížet, jak Krétu, Kypr, Maltu, Andalusii, jižní Francii, Itálii od Říma dolů, řecké ostrovy, Albánii, Kosovo a další území obsadí muslimové, a budeme se možná, chráněni Alpami, pokoušet zachránit Katalánii, Provence a Kanárské ostrovy.

V muslimských státech je dnes, i díky námi vynalezené a exportované zdravotní péči, asi tak 20 až 50 milionů mladých chudých, rozzuřených a nadržených mladíků ochotných táhnout na „bohatý Západ“. (Nešklebte se, že se o tom nehodí mluvit. Sexuální pud je jedním z nejsilnějších a i vy jste se narodili díky němu, že?!)

Mladých, silných, aktivních a nebojácných mladých mužů, přesvědčených o tom, že kousek za mořem je bohatá Evropa. A v ní blahobyt a lehký život a navíc tisíce lehce dostupných nemravných Evropanek - viz západní internetové pornostránky. A to vše čeká jen na ně. Protože Evropani jsou jen změkčilí a zbabělí slaboši. Takže hurá na sever.

A u nás je bude čekat na břehu kdo? Zdravotní služba a popletené odredované intelektuálky, které jim budou vysvětlovat výhody multi-kulti?