5.12.2023 | Svátek má Jitka


Diskuse k článku

EVROPA: Maďarsko patří Maďarům a ne Bruselu

Od zahájení disciplinárního řízení proti Maďarsku už uplynul nějaký čas, ale mně stále nedává klidně spát. Přemýšlím, co tím Evropská unie vlastně sleduje.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Pospíšil 14.10.2018 6:12

V diskusích o připrchlících se furt mluví o penězích.

Prakticky nikde se nepíše o tom, že postupná kolonizace islámskými příchozími mění daleko důležitější věci, a to kulturu evropských zemí, chápání lidských práv, vzniká naprosto nesmyslný zmatek v pojetí rovnoprávnosti žen, kdy na jedné straně ženu degradujeme zaváděním dalších pohlaví, takže není jedním ze dvou, ale z desítek pohlaví a na druhé straně připouštíme u části dnes už trvale usídlených chování k ní jako neplnohodnotné a nerozhodující o svém těle a partnerovi či partnerech u stále větší části zde žijících muslimů. Máme už dvojí pravidla na to, jak humánně zabíjet zvířata, buď co nejšetrněji nebo halal, na mnoha místech se rozvolňuje právní řád, protože se část obyvatel řídí šarií. Mění se vzhled měst, některé čtvrti vypadají jak orient. Trpíme agresi tlup mladíků zejména vůči ženám, omlouváme zabíjení z důvodů víry a řadu dalších kulturních změn bereme jako "normální", když už tady žijí.

Další proud kolonistů a vysoká natalita bude tyto jevy akcelerovat. Necháváme si prostě předělávat naši kulturu na kulturu smíšenou, cím dál více cizí. A to od lidí, jejichž náboženství nepřipouští nic jiného, než postupné ovládnutí míst, kde žijí islámem a podřízení všech islámu.

A tak na to koukáme, neděláme proti tomu nic a už jsou přisluhovači, kteří říkají, že tak je to správně.

Není to správně.

J. Fridrich 14.10.2018 7:08

Souhlas... Snad neni pozde na obrat, v Americe s Trumpem jiz nastava, Madarsko, Polsko OK, probouzi se Rakousko a Italie. Merkel, Juncker, Macron tam stale nebudou....

J. Kopis 14.10.2018 21:11

Re:

U nás to hned tak nebude, už jen proto jak dopadly senátní volby a také proto - https://tadesco.cz/vaclav-klaus-prima-babis-merkel/

S. Netzer 14.10.2018 10:54

Re: V diskusích o připrchlících se furt mluví o penězích.

Svatá prostoto.

K. Janyška 14.10.2018 10:59

Re: V diskusích o připrchlících se furt mluví o penězích.

Ano, jste jí... Dzp.

R. Tesařík 14.10.2018 12:45

Re: V diskusích o připrchlících se furt mluví o penězích.

Vám už straší v hlavě jediná fráze... Nějaká cévní příhoda?

K. Janyška 14.10.2018 10:59

Re: V diskusích o připrchlících se furt mluví o penězích.

Nadlimitní množství necivilizovanců ve spontánním řádu civilizovaných, který se šíří právě od civilizovaných více k civilizovaným méně, brzdí vývoj lidského světa nebo ho dokonce vrací zpět. To je podstata problémů s masívní migrací. O kulturu nejde, ta je vždy snesitelná, když ji "provozují" civilizovaní lidé... Dzp.

J. Kopis 14.10.2018 17:02

Re: V diskusích o připrchlících se furt mluví o penězích.

Naopak se vytváří příhodné prostředí i u nás pomocí podepisováním nejrůznějších výzev, úmluv a dohod předkládaných neziskovými organizacemi tlačenými financemi od Sorose a dalších neomarxistů!