6.6.2020 | Svátek má Norbert


EVROPA: Křižáci proti Babišovi

15.12.2018

Francie je v jednom ohni kvůli řádění žlutých vest, pro které je úkolem číslo jedna demise nafoukaného bankéře a gerontofila Macrona (to na straně jedné), který hodlá Francii dorazit ekologickými daněmi, a ochromená a vytočená z dalšího průšvihu, když s vyřváváním Allahu Akbar se vyřádil - tentokrát ve Francii narozený - muslim, který se údajně radikalizoval ve věznici. Odjel taxíkem a honili jej jako zjednaní. Chválabohu ho ve čtvrtek dohnali a zastřelili.

V Německu vyspávají kocovinu po zvolení Merkel typu Mini, jisté AKK, dělají si do vlastního hnízda zelenými hnanou kampaní proti dieselovým motorům a likvidují svůj navoněný automobilní průmysl a v Bundestagu už neprošel třetí kandidát AfD na šestého místopředsedu Bundestagu, kteréžto místo této partaji náleží. Jenže dřevní demokraté jsou demokraty (tak jako u nás) jen tehdy, když je demokracie jim ku prospěchu a mohou být u lizu. Představte si to, předchozí kandidát byl odmítnut proto, že tvrdil, že islám není žádné náboženství, protože neuznává jiné náboženství než islám a je ohrožením všech a všeho. Taková všivárna zaslouží trest.

Británie se kymácí v brexitovém šíleném kvapíku, jako by šlo o konec světa a zatím jde jen o to, že jedna významná země prostě odchází z pomatené EU. Brexitoví alarmisté vědí, že slunce bude dál vycházet a zapadat a Británie se nezhroutí, ale troubí do světa Armagedon a blbečkové, hlavně ti moderně vzdělaní, jim to baští.

V Polsku dávají klimatickým šílencům z celého světa čuchat k černému uhlí se slovy, že si ho prostě vzít nedají, když ho mají beztak dost, vláda PiS vrhá do odsiřování a na výměnu topenišť neuvěřitelné miliardy zlotých a napravuje tak to, na co nynější jurodivá nenávistná opozice po celou dobu vládnutí zvysoka kašlala opájejíc se hlavně žvaněním o ideálech. PiS provádí výběr daní ostrými prostředky, načechrala zbytnělou justiční klaku nahrávající šíbrům všeho druhu, buduje ohromným tempem dálniční síť a vrhá miliardy do rekonstrukce silnic nižšího řádu a obnovy starého zanedbaného bytového fondu v okrajových oblastech

Maďaři se starají o své křesťanské hodnoty, stojí za Orbánem, vyprášili Sorose a poslali jej do pryč jak náleží, přičemž ten se teď pustí s vervou do doražení již beztak zelenými a levičáky všeho druhu rozvrácené německé společnosti.

A čím se baví u nás? No přece Andrejem Babišem. Pěkně po česku práskáme na svého premiéra v Bruseli, v té ztučnělé a jak morálně, tak i finančně zkorumpované baště tzv. evropských hodnot. Transparency International je všeobecně známa jako vehikl, který má udávání všude na světě bez konkrétních pádných důkazů v popisu práce a v genech a její šéf je krásný produkt, se kterým byste určitě dvojdomek nestavěli. Tam to nepřekvapí. Jenže i Piráti, kteří neví, čí jsou, ale určitě jsou to lidé přátelských udavačských povah, se radostně připojili a zapráskali a s nimi i část českých europoslanců v čele s Jiřím Pospíšilem, podporovaným Miroslavem Kalouskem, který má nyní v hlavě již jen Andreje Babiše. U těchto chasníků jde již víceméně o manickou obsesi Babišem. A tak kluci a holky donesli naše prádlo do Brusele a tam je snaživě perou.

EU se chvěje v základech, v Itálii to vře, migranti se přesouvají s islámem na rtech i v duši do Evropy a Brusel řeší Andreje Babiše. Jako by nikdo nevěděl, že dotace jsou jedna velká korupční žumpa od Portugalska až po Estonsko. Babiš je téma, které hýbe našimi médii, válčí se s vlastním premiérem, který má 30% preference, a přitom velká média na Západě tomu nevěnují téměř nic anebo než jen pár řádek. Stačí si projet Le Monde, FAZ, El Mundo, El País, SZ, prostě mají opravdu jiné starosti. A poslanci Evropského quasiparlamentu zachraňují Evropu propíráním Babiše. To je radostné téma, na kterém se mohou vyřádit, když jinak nejsou prakticky k ničemu, jen jako těleso pro ostudu. Prostě veselá současnost. Tvrdím, že naši pověst Andrej Babiš, ať je šíbr, jaký je, v Evropě nijak nepoškozuje. Poškozují ji ti, kteří do Evropy tahají to, co nezvládnou doma, a donášejí a pořádají na Babiše křížovou výpravu. Voličstvo je za to nepochybně „odmění“. Nechutné.Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.