24.1.2020 | Svátek má Milena


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
5.6.2009 14:08

Re: Vážený pane Klausi,

To já taky, jinak by nebyla žádná sranda. A čo to také, rozumět politice? Když Václav Klaus řekne, že černá je bílá, tleskat ručičkama? Když Václav Klaus dělá za hradbou pravicových řečí levicovou poliku, tleskat ručičkama? Když Václav Klaus pro svůj osobní pocit pomsty Topolánkovi sestřelí vládu, tleskat ručičkama? Ručičkama tleskám, když Václav Klaus řekne, že není jasné, jestli oteplení planety o pár stupňů má na svědomí člověk a jím produkované skleníkové plyny, a že je blbost díky tomu za drahé peníze vyrábět pohonné hmoty z obilí a platit pak za kilo chleba stovku. Rozumět politice podle mého neznamená personifikovat si jí do jednoho vůdce a tomu lézt bezvýhradně do řiti.

5.6.2009 14:43

Re: Vážený pane Klausi,

Milan, ty nejsi milan jseš, GUMA !!!!!

5.6.2009 13:21

Re: Vážený pane Klausi,

Miluju tyhle topimce, kteří mluví i za mne

5.6.2009 11:07

Jen se budu opakovat

Volby do EP považuji za zbytečné.

EP by měl být tvořen stálými delegacemi poslanců parlamentů členských zemí. Tyto delegace by svým složením odpovídaly politické struktuře parlamentu té které země. EP by tak věrněji kopíroval politickou mapu Evropy.

Poslanci EP jsou dirigováni stejnými stranickými sekretariáty jako parlamentní kluby sněmovny. Navíc bychom si ušetřili tu prekérní situaci, kdy evropské volby s převahou vyhraje pravicová partaj, která se stane členem nejpravicovější konzervativní frakce EP a za pár měsíců nato s převahou vyhraje sněmovní volby levice a vytvoří levicovou vládu. To bude prča !

5.6.2009 13:32

Re: Jen se budu opakovat

Proč to považujete za úplně špatné?

5.6.2009 11:01

krásné

Je zajímavé krásné jak někteří pisatelé reagují.Zjevně si nic nepřečetli o daném tématu,ale při jménu Klaus mají rudo před očima a dle toho jednají - píší svou reakci.O čem to vypovídá? Není třeba pane profesore "házet perly sviním".

Je to zbytečné.

5.6.2009 11:55

Re: krásné

POP -pokud si to potřebujete u Hradního velmože  vyžehlit,tak by jste

měl napsat všechny jeho tituli i ty které  si vysloužil před rokem 1989

 na které si zakládá !8-o8-o

5.6.2009 17:41

Re: krásné

Správně je "tytuli", blbe!

5.6.2009 10:54

Pane presidente, prosím Vás

přestaňte naší zemi už konečně dělat ostudu.

5.6.2009 11:08

Re: Pane presidente, prosím Vás

Ostudu naší zemi dělají jiní. Třeba takoví, jak jsi ty.

5.6.2009 11:14

Re: Pane presidente, prosím Vás

Ostudu tomuto státu děláte především Vy a Vám podobní!!

5.6.2009 11:41

Re: Pane presidente, prosím Vás

jak  ?

5.6.2009 12:44

Re: Pane presidente, prosím Vás

Jak? Neomezenou blbostí a stádností.

5.6.2009 13:23

Re: Pane presidente, prosím Vás

Tak nevím, ale neomezenou blbost a především stádnost pozoruji u eurohujerů a profesionálních přikyvovačů. Jestli Vy jste si madam nespletla panáčka na dveřích.

5.6.2009 12:55

Re: Pane presidente, prosím Vás

ostudu naší zemi dělají hloupí lidé a neznalci historie. Klaus je hrdinaVV>-

5.6.2009 20:44

Re: Pane presidente, prosím Vás

Jen aby ses, muj milej negative, hrubě nezklamal. Ten tvuj hrdina občas jeví známky stařecké myšlenkové inkontinence. Bohužel na politickém místě nebezpečně odpovědném.

Jak se všem politikum vytýká korupce, u VK to nejspíš nepřipadá v úvahu, pomineme-li jeho (a nejen jeho) nároky na katedrálu.

Ten myšlenkovej kolaps tvýho hrdiny se prolákne v okamžiku, kdy s ním jeho parta vnikne zadním (nebo snad po volbách předním) vchodem do parlamentu a připevní na zeď cedulku "VK se zasloužil o stát".

5.6.2009 10:42

pan Ing.Klaus

Pan inženýr Klaus jako obvykle myslí především na sebe a svoje zájmy,jeho narcistická úchylka a sebestřednost asi už nikoho nepřekvapuje. V zahraničí si z něj tropí šoufky nebo ho neberou vážně. Rozhodně škodí naší republice.Když měl být zvolen, požádal o podporu komunisty. A kdepak se toulala posl.Zubová, že "zvítězil se zdrcující převahou jednoho hlasu", jak píší v zahraniční televizi?

5.6.2009 10:47

Re: pan Ing.Klaus

ta zahraniční televize je psaná? Kde to mají?

5.6.2009 11:38

Re: pan Ing.Klaus

Nějak ses přepočítal, Viktore. Nejspíš to bude tím, že volilo tolik poslanců a senátorů, že ti na to nestačily všechny prsty na rukou i nohou.

PB

5.6.2009 11:58

Re: pan Ing.Klaus

Když měl být zvolen, požádal o podporu komunisty.

Lžete a překrucujete fakta. Kdo lže aj krade. To bude asi Váš případ.

5.6.2009 15:58

Re: pan Ing.Klaus

Nejedná se o Zubovou, ale o Zubovovou. A zdržela se u zubaře, kde byla ze zubem. Udělala to nejspíš na základě pokynů, které dostala prostřednictvím svého manžela soudruha Zubova - hádejte od koho? 

5.6.2009 10:34

něco jiného

píše  na www.klaus a něco jiného kdáká v Evropě, aby si ho všimli. je to patologický lhář s komplexem méněcenosti, což se snaží přebít netaktností a vytahováním. je to prostě náš starej, českej srab.

5.6.2009 10:32

Čí suverenita?

Pane profesore, spíše než o suverenitu českého státu Vám podle mne jde o suverenitu Vaší osoby. Nebo mi snad můžete jednoduše objasnit, proč například nerespektujete výrok Nejvyššího správního soudu ČR ve věci jmenování soudního čekatele Petra Langera? Vy jako nejvyšší ústavní činitel nerespektujete právo ve vlastní zemi, jak byste tedy mohl respektovat evropské instituce, že. Vy a celá Vaše vypečená politická minulost jsou ostudou  České republiky a ve své nenasytné touze po vlivu a moci se vyrovnáte Paroubkovi.  Jakkoliv jste vzdělaný a chytrý, podle mne, nám, obyčejným občanům nejste užitečný. A je mi to líto. A Vás je mi líto.>-

5.6.2009 10:35

Re: Čí suverenita?

Velmi dobře vystiženo.

5.6.2009 10:57

Re: Čí suverenita?

Člověk věcí neznalý(právně)občas neví co píše.takže si svůj článek přečtěte znovu,vemte si k ruce odbornou(právní)literaturu a pokuste se myslet.Děláte to pro sebe,ne pro Evropu

5.6.2009 10:12

Demokratická diskuze,

ta je důležitá. Ovšem záleží na úrovni. Uvnitř stran, ať si každý řekne cokoliv, ale navenek by to měl být jeden názor strany. V parlamentu ať si každá strana řekne cokoliv, ale navenek by to měl být většinový názor parlamentu. Pan prezident ať si doma říká cokoliv, ale navenek by to měl být jeden názor českého státu. Kdy už to jednou pochopíme ?

5.6.2009 10:02

Demolice demolování

Marně jsem hledal na prezidentově stránce www.klaus.cz jeho přesný výrok, který se mohl stát důvodem pro Kouchnerovo obvinění Klause z demolice Evropy. Nic takového tam není a sám Klaus tvrdí, že "o to skoro nejde." O co teda jde? No, přece o demolaci demokratické diskuse, jak neochvějně, ale zato nesmyslně odpovídá nařčený Klaus. Lze si představit demolici diskuse? Samozřejmě! Stačí podstrčit slovíčko nebo dvě, třeba jako polovolby, a celá diskuse nebo dokonce celá Evropa se valí do údolí jako lavina, plná bruselských byrokratů. Ostřílený socialistický doktor Kouchner, kterého francouzští soudruzi raději z partaje vyhodili, aby jim tam nedemoloval socialistickou Francii, na tu mentální úchylku přišel čistě náhodou při svých toulkách po Evropě bez hranic. Určitě někde za Šumavou narazil na kovaného, demokratického skeptika Klause a odhalil ho před celým světem coby evropského diverzanta, troufajícího si prozpěvovat "My Prahu nedáme, raděj ji zbouráme, zbouráme hned!"

5.6.2009 11:17

Re: Demolice demolování

Asi neumíš  hledat:

"Není to instituce (řeč je o Parlamentním shromáždění ZEU, jestli víš, co to je), která má speciální volby do svého Parlamentního shromáždění. Je to instituce, kde jsou poslanci delegováni a já bych si velmi přál, aby to tak bylo i ve všech dalších evropských institucích. Je zbytečné dělat evropské volby. To jsou stejně takové polovolby. Já bych spíše byl pro, aby jednotlivé parlamenty posílaly své zvolené poslance do těchto organizací a orgánů."

5.6.2009 10:01

Bla bla bla. Pan prezident by měl především pracovat

Podle vědeckého výzkumu, na který jsem narazil cca před rokem, je tím dnes postižena značná část lidí. Nedělají, co by měli dělat, a zabíjejí spoustu času jinými výplňovými činnostmi. Tak jako já teď píšu do nějaké diskuse, namísto toho, abych pracoval. PPP, co například dělá Římský protokol, který u vás leží na stole od ledna a čeká na podpis?? Abychom se pořád netočili jenom kolem LS.

5.6.2009 10:00

Je dobře, že Klaus vystoupil z ODS!

Nad ODS nejásám ale je to poslední aspoň trošku pravicová strana a pokud nemá zaniknout jako Vířivka, Železný a další pidistrany musela se otevřít zejména mladým, kterým nic neříká  Rakousko- Uhersko, žalář národů které se nám také podařilo rozbít. Nejásám nad Lisabonskou smlouvou, nejásám nad tisíci úředniky bruselskými ale pokud jsme tam vlezli a nikdo nás tam pomocí tanků nehnal můžeme se pokusit s jinými malými státy reformovat její struktury. Nejít k volbám to znamená poslat tam socany a komouše. Nejít k volbám to znamení nechat EÚ řídit socialistickou internacionálou.  Pokud o to jde panu Klausovi tak je vedle jako jedle. Jeho koňové kteří pomohli zrušit vládu tříkoalice nemají naději na zvolení. Jeho přičiněním mají naději na zvolení právě ti co je řídí soc.internacionála.;-)