15.1.2021 | Svátek má Alice


Diskuse k článku

EVROPA: Kdo to řekl?

Na začátku si dáme otázku. Nikoliv tu z češtiny, znějící „co tím chtěl básník říci?“, neb nejde o básníka, ale o politika.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Netzer 26.5.2017 15:37

Zajímalo by mě,

jak autor článku smýšlí o "kontroverzní političce" a "profesionální vyhnankyni a šéfové Svazu německých vyhnanců Erice Steinbach", nyní, potom co tato dáma opustila CDU a věnuje se protimuslimskému volebnímu boji po boku AfD.

Vkládá do ní stejné naděje jako do mladíka Sebastiana Kurze?

S. Netzer 26.5.2017 15:38

Re: Zajímalo by mě,

Třeba o tom napíše nějaký článek.

R. Tesařík 26.5.2017 15:49

Re: Zajímalo by mě,

Napište nějaký sama.

S. Netzer 26.5.2017 15:52

Re: Zajímalo by mě,

Byla bych vám velmi vděčná, kdybyste se na mě přestal lepit s vašimi stupidními hláškami.

Děkuji.

R. Tesařík 26.5.2017 17:27

Re: Zajímalo by mě,

Tak sem nechoďte a nepište píčoviny.

I. Břízová 26.5.2017 16:11

Re: Zajímalo by mě,

Tedy pane Tesaříku, chtít po Frau Netzer, aby psala články, to je opravdu stupidní hláška. To musíte uznat. Článek přece musí mít myšlenku, nějaký nápad. :-))

S. Kříž 26.5.2017 19:19

Re: Zajímalo by mě,

Moje řeč, paní Břízová, moje řeč. Článek – a to JAKÝKOLI & KDEKOLI - musí v první řadě odpovídat linii Strany resp. Vůdce, jinak ho my komunisti a národní socialisti právem hodnotíme jako píčovinu *), viz reakci pana Tesaříka.

Z krásného, leč stále okupovaného Benešovska zdraví Svatopluk Kříž.

Buďme svorní!

- - - - - - - - -

*) Já většinou taková lidová slova v psaném textu nepoužívám, ale když tyto výrazy používají zdejší osvědčení národně-socialističtí diskutéři, a Astonovi to zjevně nevadí, tak proč ne, že? Ano, v mluvě našeho vzdělaného a typicky slovansky inteligentního lidu má slovo „píčovina“ svůj HLUBOKÝ význam – prostě nejde o žádnou píčovinu.

V. Vlk 26.5.2017 20:49

Re: Zajímalo by mě,

Vy jste pane tak strašný b-l-b, že to nemůžete mít z vlastní hlavy. Kdo vás za to platí? Netzer bojuje za své sudetoněmecké a protektorátní sny, to chápu, ale kdo platí vás? Nebo jste jen prostě pomatený?

S. Kříž 26.5.2017 22:03

Není Vlk jako Vlk!

Jestli si myslíte, že mne nadefekujete, osobo „V. Vlku“, pak jste ještě tupější, než prozrazujete svým sprostým příspěvkem.

K věci: Mně je úplně jedno, kdo či co platí pana Netzera. Vás očividně platí pražská lumpenkavárna, nějací vítači, či prostě a jednoduše odporní pravičáci-vykořisťovatelé. Co nejhoršího mně můžete udělat, vy eurohujeři? Zabít mne, unést do Evropy a mučit v některé z tajných základen CIA? Kdeže. To nejhorší pro mě by byla ztráta revoluční morálky a Stranické cti.

Takže si namáhejte prstíky i mozkové závitečky jak chcete, já z české cesty nesejdu. Dál budu podporovat PRAVÉHO pana Vlka staršího, skvělého národního socialistu-benešovce, v jeho boji za prosazení odsunu, a vůbec definitivního rozdrcení zbytku evropských hodnot v naší společnosti a vlasti.

Z krásného, leč stále okupovaného Benešovska zdraví Svatopluk Kříž.

Buďme svorní!

S. Netzer 26.5.2017 22:09

Re: Není Vlk jako Vlk!

:-))))

R. Brzák 26.5.2017 22:43

Re: Zajímalo by mě,

Pane Vlku, pan Kříž není nikým placený - kdo by ostatně...jednoduchá vysvětlení nebývají až tak realitě vzdálená, takže se nejspíše jedná o pána přesvědčeného svou pravdou natolik, že se ani nedopouští argumentace a oponenta rovnou zesměšňuje tím, že do jeho úst vkládá nevyřčené a ještě k tomu přehnané výplody - a nutno přiznat, že je vtipný. Takový člověk mne zajímá - zejména čekám, jestli se někdy ze svého piedestalu (pro pana Kříže, pokud to bude číst, podstavce pro sochu hrdiny) sníží k nám - tedy, zda se s námi pustí do skutečné diskuze.

I. Břízová 26.5.2017 20:57

Re: Zajímalo by mě,

Vzhledem k tomu, že nevím, zda nastavujete zrcadlo, nebo si jen tak z radosti plkáte, tak raději neodpovídám.

M. Prokop 26.5.2017 20:52

Re: Zajímalo by mě,

Srandisto. :-P