5.8.2020 | Svátek má KristiánDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


EVROPA: Islám nepatří k EvropěŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 159, poslední: 14.10.2017 9:34, přehled diskusí

Velmi politicky nekorektní, rasistické, nacistické,:
Autor: J. Jurax Datum: 13.9.2017 21:45

xenofobní ... a samozřejmě pravdivé.

Islám patří k šílené Anděle, ale k Evropě ne. A nic na tom nezmění ani protiargument, že na Balkáně jsou doma muslimové jako relikt mnoho staletí trvající islámské okupace.

Evropa, potažmo EU díky pyramidální blbosti svých lídrů propadnuvších zrůdným politickým konceptům má na kahánku. V zamuslimených zemích je možná už pozdě.

Zato EU vyřešila úspěšně vyřešila maximální příkon vysavačů - hosana, radujte se zástupové ... a hordy muslimů se po tisících dováží do Evropy hned od libyjských břehů, aniž by proti tomu EU nejmíň tři roky cokoliv učinila.

Ergo - udržme si svou vlast nezamuslimenou, i kdyby se pitrysové v bruseli i v Německu měli z toho pominout.

Re: Velmi politicky nekorektní, rasistické, nacistické,:
Autor: K. Kužel Datum: 14.9.2017 7:18

"..na Balkáně jsou doma muslimové jako relikt mnoho staletí trvající islámské okupace." - však se také dávno označoval Balkán jako "nemocný muž Evropy" :-)

Co dělat ptáte se ???:
Autor: K. Kovář Datum: 13.9.2017 21:38

Už zbývá jen jedno řešení! Střílet. Po druhé střílet. Za třetí střílet muslima na potkání bez ohledu na věk a pohlaví !

Re: Co dělat ptáte se ???:
Autor: J. Jurax Datum: 13.9.2017 21:53

Nerad bych sýčkoval - ale možná i na tohle dojde.

V Evropě už dlouho nebyla válka, armáda i bezpečnostní sbory leckterých západních států jsou muslimy infiltrovány a v Evropě je podle různých vyjádření až 50 000 muslimských militantů a přes 20 miliónů čítající pátá kolona muslimů v EU usilovně se množících a posilovaných ještě masovou vesměs nelegální imigrací.

Tiché dobývání Evropy islámem:
Autor: J. Kanioková Datum: 13.9.2017 20:44

http://jdem.cz/desbj6 ...."Islám je francouzské náboženství a Francouzština je jazykem islámu." – Tariq Ramadan..... V roce 1989 ospravedlňoval Dalil Boubakeur, rektor Velké mešity v Paříži, pronásledování Salmana Rushdieho ajatolláhem Chomejním. V loňském roce Boubakeur vyzval k přeměně kostelů na mešity.....V Británii vykonávají hlavní muslimské organizace "islámskou spravedlnost" prostřednictvím více než 85 soudů šaría působících u mešit.

Skuteční "umírnění muslimové" jsou umlčeni nebo zavražděni.

Občanská válka ve Francii je to, co si Islámský stát přeje: rozpoutání takové represe vůči muslimům, která způsobí, že muslimská populace ukáže svou solidaritu s radikální muslimskou menšinou. Přesto existuje ještě horší možný výsledek: že se nic nestane a budeme pokračovat tak, jako nyní.

Článek "tiché dobývání" je to probíhající projekt "umírněného islámu" přinášející podrobení. "Jeho cíl je jasný: změnit francouzskou společnost. Pomalu, ale jistě." Tato hrozba je ztělesněna hlavní postavou románu Michela Houellebecqa PODVOLENÍ: Mohammed Ben Abbes, "umírněný" muslim, který se stane francouzským prezidentem a přetváří Francii na islámský stát. A kde odstartoval prezident Ben Abbes islamizaci? Na univerzitě v Sorbonně. To se již děje: Katar dal nedávno této slavné univerzitě významný finanční dar určený na vzdělávání migrantů.

Pokud se Evropa - její země nezbaví nynějších,:
Autor: J. Fridrich Datum: 13.9.2017 17:39

Pokud se Evropa - její země nezbaví nynějších, zcela nekompetentních vůdců, bude nejprve rozvrácena a poté ZNIČENA muslimskými barbary. To, co se nyní děje v Evropě, to už není ani k smíchu - a snad ani k pláči. Merkel s Junckerem a dalšími, co připustili toto šílené zaplavení Evropy nepřáteli měla být už dávno v Haagu u Mezinárodního soudu.. Civilizační úrovně a vyspělost jednotlivých etnik, zemí, států, lokalit-tedy lidí žijících v dnešní době na naší planetě je RŮZNÁ a mnohdy velmi odlišná. Stupnice hodnot, rozvoj společnosti, její kultura, hygiena, tolerantnost, vztah k ženám, k dětem, schopnost akceptovat jiné pohledy na vývoj světa-to vše je velmi ODLIŠNÉ v různých částech světa. Konkrétně země tak zvaného Západu, tedy křest'anské, Euro-Atlantické civilizace jsou nepochybně vyspělejší a to nejen ve vědě, technice, technologiích-ale právě v uspořádání své společnosti, hlavně v její humánní podobě, demokracii, práv a svobod svých občanů.V jiných částech světa jsou zcela jiné hodnoty a je zajímavé, že když přijdou k nám, tak místo spokojenosti a vděku za nový domov přináší až nepochopitelnou NENÁVIST.

Islám nepatří k Evropě :
Autor: A. Nový 840 Datum: 13.9.2017 17:05

https://postimg.org/image/lyld19z5h/

https://postimg.org/image/q94maltmd/

https://postimg.org/image/km89d4r3p/

Proč islám nepatří do Evropy!:
Autor: Jiří_K Datum: 13.9.2017 14:30

http://www.lidovky.cz/v-berline-pobodali-krestana-z-afghanistanu-kvuli-retizku-s-krizkem-1fv-/zpravy-svet.aspx?c=A170913_110831_ln_zahranici_mha

Re: Proč islám nepatří do Evropy!:
Autor: H. Lukešová Datum: 13.9.2017 16:31

Ano, jedná se o otřesný a obludný zločin, který však muslimofilům nevadí. Ale muslimové svým spojencům neomarxistům zakroutí krkem, tak jak učinil ajatoláh Chomejní v Íránu, tisíce levičáků nechal zavraždit, ale děsivé je, že na to doplatíme i my, co u nás islám nechceme.

Islám od svého počátku lidem zakazuje:
Autor: J. Vintr Datum: 13.9.2017 13:31

používat kritické myšlení. Jestliže se po mnoho generací některá funkce organismu nevyužívá, pak se nejen nerozvíjí, ale naopak atrofuje. Muslimskou populaci toto evidentně postihlo. Proto je velkým přeceňovanim jejich schopností připisovat jim tak sofistikovanou akci, jakou by byl útok na Světové obchodní centrum a Pentagon. Nakonec sám autor zmiňuje, že nikdy předtím ani potom muslimové nespáchali teroristický čin, který by se dal srovnávat s tím, co je jim oficiálně připisováno v případě 11. září 2001.

Re: Islám od svého počátku lidem zakazuje:
Autor: R. Langer Datum: 13.9.2017 15:04

Předpokládám, že na sebevražedný útok na cokoliv moc sofistikovaný být nemusíte.

Re: Islám od svého počátku lidem zakazuje:
Autor: J. Vintr Datum: 13.9.2017 15:58

Na řízení dopravního letadla, navigování po trase mnoha desítek kilometrů a přesné zasažení konkrétního cíle je zapotřebí určitě mnohem víc schopností a zkušeností než na vrážení do lidí autem, na odpálení výbušniny, bodání nožem nebo na bezhlavou střelbu ze samopalu.

Re: Islám od svého počátku lidem zakazuje:
Autor: J. Jurax Datum: 13.9.2017 21:55

Jistě.

Ale v muslimských státech je dost vycvičených pilotů.

Re: Islám od svého počátku lidem zakazuje:
Autor: H. Lukešová Datum: 13.9.2017 16:25

Džihád vyhlásil nejprve muftí Husejní proti Židům koncem 20. let, co by sunitský muslim, čas plynul a LP 1979 vyhlásil džihád šítský muslim ajatoláh Chomejní proti celému Západu. Šíta jak sunita, obojí jsou zločinné entity.

Mnozí muslimové utíkají do Evropy před islámem,:
Autor: Jiří_K Datum: 13.9.2017 12:56

případně před jeho fundamentálními projevy, aniž by si to však vůbec, díky nepřípustnosti kritického uvažování o islámu, uvědomovali! Nejhorší na tom je paradox, že si problémy, kterými je islám charakteristický nosí neustále sebou.

Otázky pro uprchlíka a jeho dopovědi :
Autor: A. Nový 840 Datum: 13.9.2017 13:17

Před čím utíkáš z domova? před islámem. Co nám přinášíš? Islám.

Re: Otázky pro uprchlíka a jeho dopovědi :
Autor: Jiří_K Datum: 13.9.2017 13:39

jsou tak dobrovolnými oběťmi svého vlastního schizofrenního náboženství!

Re: Otázky pro uprchlíka a jeho dopovědi :
Autor: R. Langer Datum: 13.9.2017 15:04

Přesně!

Na Novinkách cz:
Autor: M. Krátký Datum: 13.9.2017 12:26

"Uprchlíci jezdí z Německa na dovolenou do zemí, z nichž utekli"

a Merkelbába se může zvencnout - co si to dovolují - ale sebrat jim povolení k pobytu je prý složité

Židé mění poušť v zahradu,:
Autor: A. Alda Datum: 13.9.2017 12:24

muslimové mění zahradu v poušť.

Saudi v pole:
Autor: S. Netzer Datum: 13.9.2017 12:32

http://www.spiegel.de/fotostrecke/satellitenfotos-zeigen-wie-saudi-arabien-die-wueste-bewirtschaftet-fotostrecke-80690.html

Re: Saudi v pole:
Autor: J. Vintr Datum: 13.9.2017 12:41

Kdyby kdysi nějakého svrchovaného kreténa nenapadlo těm ručníkářům platit penězi za černou tekutinu, která se náhodou nachází hluboko pod pískem, po kterém vodili své velbloudy a kterou by oni sami nikdy neobjevili a ani omylem nedokázali nijak využít, tak by dodnes žili ve stanech a pekli si placky na ohníčku z velnloudího trusu.

Re: Saudi v pole:
Autor: J. Kombercová Datum: 13.9.2017 12:42

Saudi jsou bohatí díky ropě. No a protože tomu tak nemusí být pořád, je čas myslet na budoucnost.

Jinak, to, na co reagujete, jsem viděla před několika lety na vlastní oči v reportáži čt, šlo o vrácení nějakého území už obdělaného židovskými osadníky zpět Palestincům. První, co na tom území ty dobré duše udělaly, bylo, že rozmlátily skleníky a zničily rostliny v nich pěstované. No a pak, to se jen domnívám, ihned natáhly pracky pro podporu (i EU).

Re: Saudi v pole:
Autor: S. Netzer Datum: 13.9.2017 12:46

To byli Palestinci a ne Saudi.

Ale čmoud jak čmoud, že?

Re: Saudi v pole:
Autor: J. Kombercová Datum: 13.9.2017 13:36

Čmoudi jim říkáte vy.

Ale všimla jste si, že jsem ty Saudy a Palestince oddělila? Nemusela jste tuplovat.

Re: Trocha srandy nikdy neškodí...:
Autor: R. Chodovsky Datum: 13.9.2017 12:51

Co se stane, když spadne do kávy moucha?

Angličan položí šálek a odejde. Američan vyndá mouchu a kávu vypije.Číňan sní mouchu a vyhodí kávu. Japonec vypije kávu i s mouchou, protože je zdarma. Izraelec prodá kávu Američanovi, mouchu Číňanovi a za utržené peníze vyvíjí zařízení, které zabrání mouchám padat do kávy. Palestinec obviní Izraelce z násilného činu hození mouchy do kávy, požádá OSN o pomoc, vezme si půjčku od EU na koupi nové kávy, peníze však použije k nákupu výbušnin, dá si je na tělo a vyhodí se do vzduchu v kavárně, ve které se Angličan, Američan, Číňan a Japonec snaží Izraelci vysvětlit, že je příliš agresivní.

Re: Trocha srandy nikdy neškodí...:
Autor: V. Student Datum: 13.9.2017 13:24

Dobrýýýýý!

Re: Trocha srandy nikdy neškodí...:
Autor: J. Jurax Datum: 13.9.2017 21:57

Velmi výstižné.

W.S.Churchill:
Autor: A. Nový 840 Datum: 13.9.2017 12:09

Islám je pro člověka tim, čím vzteklina pro psa .

Re: W.S.Churchill:
Autor: H. Lukešová Datum: 13.9.2017 12:37

No jo, to je hezké, že napsal tahle slova, také napsal „Jak strašné prokletí, jež mohamedánství vložilo na své uctívače! Kromě fanatického šílenství, které je stejně nebezpečné u člověka jako vzteklina u psa, ještě ustrašená fatalistická apatie.

Důsledky jsou v mnoha zemích zjevné.

Nepromyšlené chování, zaostalé zemědělství, nepružné obchodní metody a absence ochrany majetku, existují všude tam, kde vládnou nebo žijí Prorokovi následovníci. Degradovaný sex připravuje život o jeho krásu a kouzlo, stejně tak jako o jeho důstojnost a posvátnost. Skutečnost, že podle mohamedánských zákonů musí každá žena patřit nějakému muži jako jeho výlučný majetek, ať již jako jeho dítě, manželka nebo konkubína, musí vést nutně ke zpoždění vymizení otroctví až do doby, kdy Islám přestane mít nad lidmi takovou velkou moc. Jednotliví muslimové mohou vykazovat vynikající vlastnosti, ale vliv tohoto náboženství paralyzuje společenský vývoj těch, kdo ho následují. Na světě neexistuje úpadkovější síla. Zdaleka ne na vymření, mohamedánství je militantním, stále se šířícím náboženstvím.Již se rozšířilo střední Afrikou, a každém kroku vychovává bojovníky neznající strach, a kdyby nebylo křesťanství zaštítěného silnými pažemi vědy, proti které marně bojovalo,civilizace moderní Evropy by mohla zaniknout, stejně jako civilizace starého Říma.“

http://instory.cz/3991-zemrel-statnik-ktery-moc-dobre-vedel-ze-islam-evrope-neprinese-nic-dobreho-a-ze-je-tohle-nabozenstvi-proste-nepritel-zapadni-civilizace.html

Co je to platné, když se pak Britové koncem 30.let a v průběhu 40. let postavili na stranu Arabů a zakazovali přistěhovalectví Židů do tehdejší Palestiny, navzdory nacistické zběsilosti a vyhlazování i po WW2 přeživší Židy, kteří se chtěli dostat do Palestiny zavírali Britové do koncentračních táborů na Kypru.