22.11.2019 | Svátek má CecílieDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


EVROPA: Galashow neschopných všehoschopnýchŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 12, poslední: 15.7.2015 23:10, přehled diskusí

Z celé té šarády se mi nedělalo volno,:
Autor: J. Kanioková Datum: 15.7.2015 20:35

a to je prostě trest za to, že se nezůstalo u EHS. Že se evropani nechali zmanipulovat do té míry, že je to dnes takové, jaké je. Nevýkonná Evropa, zadlužená kam až lze dohlédnout, stagnující, protektorská... Odporná !

Kdo a co?:
Autor: M. Urban Datum: 15.7.2015 12:06

Pořádáním olympijských her se Řecko vrhlo do dluhové pasti. Ne EU, ale mezinárodní olympijští činovníci se souhlasem Řecké vlády, zasekli první velkou sekeru do Řecké pokladny. Když do vlády zasedla komunistická Syriza, tak místo toho aby se dohodla s věřiteli, tak šířila nenávist po celé EU. Celé Řecko bylo pět měsíců paralyzováno něčím co připomínalo generální stávku.

Re: Kdo a co?:
Autor: B. Hamáček Datum: 15.7.2015 23:10

Holt , co vzal bolševik do svých špinavých pazourů , to zmršil.

EU priority:
Autor: S. Hayek Datum: 15.7.2015 11:31

EU by v této chvíli měla řešit běžence, to je problém, který Evropany ohrožuje. Řecko by mělo jít z eurozóny. Pomáhat je mu možné, až bude mít drachmu. S Eurem to nikdy nezvládne.

Toho se asi nedočkáme, že by bruselská šlechta:
Autor: J. Kanioková Datum: 15.7.2015 20:38

pustila to, co se jí podařilo uchvátit..

Typicky levičácké, kolektivistické..

Ten olizovací hnus, který musíme sledovat v přímém přenosu:
Autor: K. Janyška Datum: 15.7.2015 9:33

z jednání těch eubuzíků nebo kdo to je, je opravdu odpudivý. To líbání šéfa EK na ouško řeckému komunistovi předčí i Brežněvovy bozky... Dzp.

Re: Ten olizovací hnus, který musíme sledovat v přímém přenosu:
Autor: V. Kain Datum: 15.7.2015 13:36

Není přípustné aby o euru rozhodovali občané v referendu řekl kapoun Diensbierů.

"euro je katastrofálně nedomyšlený projekt":
Autor: S. Ševeček Datum: 15.7.2015 9:09

Špatně, slabé.

Euro je zcela nesmyslný projekt ad ovo pro společenství s nekompatibilními ekonomikami jednotlivých členů.

Tak tak.:
Autor: K. Frauknecht Datum: 15.7.2015 8:00

Jenže stačí prolítnout dnešní diskuzi na NP a je zřejmé, že to bude ještě "chvíli" trvat, než to některým docvakne. Snad to stihnou, než se celý systém zvrhne s neodhadnutelným výsledkem.

Re: Tak tak.:
Autor: P. Lenc Datum: 15.7.2015 8:14

Ó vy optimisto.

Re: Nechte toho:
Autor: K. Frauknecht Datum: 15.7.2015 8:54

nebo mám začít na zahradě kopat kryt :-)))?

Re: Nechte toho:
Autor: F. Navrátil Datum: 15.7.2015 15:05

Vážení diskutéři. Je to až dojemné, když vidíme v přímém přenosu v jakém prostředí jednají naši všehoschopní zástupci v EU. Mě by jenom zajímalo jak by to jejich jednání vypadalo, kdyby byli odměňováni podle výsledků své činnosti. Zde je totiž ten základní a skutečný rozdíl mezi "prohnilým kapitalismem" a socialistickým systémem. Je slušně řečeno nemravné vidět vjakých vozech přijíždějí ti, kteří přivedli ekonomiku vlastní země zu grunt. Bylo by jistě zajímavé znát jejich finanční příjmy a další výdobytky, které jim tento socialistický systém přináší. Bohužel zákon zachování energie platí bez jakýchkoliv vyjímek, takže někde ty peníze musí chybět. Ale to vůbec nevadí zblblým voličům, aby věřili a volili perpetum mobile. Zvláště když socialističtí vědci dokáží tyto anomálie vědecky zdůvodnit. V žádném případě nechci požívat závist, ale pouze skutečnost, která po všech negativních a katastrofálních výsledcích je znovu a znovu používána a zneužívána. Vždyť na tomto světě nexistuje jediný stát kde by socialistický systém zajistil vedle dodržování lidských práv svobod i zvyšování životní úrovně. Levicové názory jsou jako škodlivé viry, které při setkání se zdravým organismem jej posílí, ale v opačném případě dochází k jeho oslabování a nenávratnému konci. Kvalitní a cílevědomé vzdělání je nejlepší obranou, ale tyto nebezpečné viry v nemalém napadají i školy a univerzity, viz některé "věhlasné" politologické, ekonomické a filozofické kapacity.