2.8.2021 | Svátek má Gustav


Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Nový 16.6.2021 19:42

"Evropská komise ale chce současný stav změnit."

.

Chtělo by to celoevropské referendum o rozpuštění EK. Už je dávno na čase.

J. David 16.6.2021 18:50

Jenom lidovec jalově tlachá, jako všici lidovci.

J. David 16.6.2021 18:30

Selestián Zdechovský a režimy rodinného práva. Nevím, ale Bůh k něčemu stvořil rákos, který je dnes opomíjen. Zdechovský, jako katolík, by toho neměl zapomínat. 1683 dostali moselmíni na řiť, dnes se zase kušují. Ještě že máme vepřovou krevní tučnici na krámech. Neblbneme jako Frantíci, kde vysloužilci z Legie musí hrozit pučem, neb je tam "přemusulmováno". Nu nevím, zdali jsem v Marseille, nebo v Mogadišu, když jsem tam, jen to moře je tam furt slané.

J. Venc 16.6.2021 21:49

Napsat, že Bůh "stvořil" rákos (takže ho považujete za stvořitele všehomíra?) a připojit k tomu tu aktivisticky ateistickou vigilii nedává smysl.

Blábol, byť geopoliticky rozprostřený. Furt blábol.

:-)

Z. Lapil 16.6.2021 23:49

Máte dojem, že co homosexuál, to muslim?

F. Navrátil 16.6.2021 16:23

Zdechovský zapomíná na třetí režim rodinného práva a to šariju. Tu by patrně ráda legalizovala jeho spolustranička Šojdrová dovozem fousatých sirotků, jejich manželek, dětí a klanového příbuzenstva.

J. David 16.6.2021 18:40

Fousaté siroty a obrvená Šojdrová. Jakého pohlaví ta baba je? Prý jich máme přes 60, ale je od katolíků, takže bude binární, hrmou oplývaje. Co hrma, to AK47, obohacení ve smyslu dámy Šojdrové.

J. Venc 16.6.2021 21:51

A?

Co z toho zabrání migrujícím v odvěkém putováním za "lepším"?

Lidská přirozenost.

:-)

Š. Hašek 16.6.2021 14:50

Co s tím uděláš, úředníku klotovaný - třesoucí se před Jourovkou, Merkelkou, Lejenkou - bratře křesťanský, lidovecký - Zdechovský?

Tento tón si mohu dovolit, neboť Tě platím. Minimálně DPH a daní z nemovitostí po předcích.

Uznávám, že Tě platí i modernisté, kteří dnem i nocí přemýšlejí o osmi variantách kámošského vztahu, říkají tomu manželství. A deseti variantách mezi nohama. A na Hané mají žít lidojedi a sekači hlav. Kam tedy budeš chodit do kostela??????????????????????????????????

Tohleto má někde hlasovat o osudech České republiky???

Pane poslanče brusele, jste u mě "tohleto".

J. David 16.6.2021 18:47

Jenom jalově tlachá, lidovec.

J. Pokoutný 16.6.2021 14:18

Měnit zákony kvůli kdovíkolika procentům (promile?) ze 4% populace mi připadá úchylné. Za pár se takhle Overtonovým oknem proplíží nekrofilie nebo kanibalismus. Rozhodně ne!

Š. Hašek 16.6.2021 14:35

Byly doby, kdy vzdělanci říkali, že zákony státní se mají dělat pro 98% občanstva.

Dnes nastaly doby, kdy nějaká blbka (z brusele, televize, z TOP 09) říká, že zákony se mají koncipovat pro 4% procenta populace.

Je jednoduše zřejmé, věděl to i Palacký s Masarykem, že 4% populace nemůže/nesmí řídit světaběh. Neřekl jsem, že k tomu nesmí nic říci. Může, má ta svoje 4%.

Zdravím přítomné z chalupy po mamince. Venku hezky, v cimře , za 1m tlustýma zdma klimatizováno. Všecko roste jak šílený. Budu zas zalejvat, studna plná.

Když poslouchám večer/ráno kosa, vždycky mě napadne, jestli jako je třikrát vočkovanej .............. von si dělá fakt ze všeho prču!!! A přitom nemá skoro kde bydlet.

No nic.

Tak Zdar!!!

D. Bowman 16.6.2021 13:31

Že chce někdo mít děti, motorku nebo letět do vesmíru, aby se mohl cítit dobře, normálně apod. by nám mělo být ukradené.

Důležité jsou zájmy dítěte. Objektivní studie ohledně rizik adopce homosexuály neexistují, protože nejsou politicky korektní. Takže se kloním k názoru, že lepší bude neriskovat.

A snahy o normalizaci pedofilie, mi na důvěře nepřidávají.

Tím neházím homosexuály do jednoho pytle ale je fakt, že % pedofilů a pederastů, je mezi homosexuály větší.

Navíc, největším společným jmenovatelem - rizikem - v případech týraných nebo zneužívaných dětí je výskyt nebiologických rodičů. To taky nenahrává adopcím homosexuálními páry, kde je jeden rodič vždy nebiologický (hádat se o tom nemá cenu).

R. Tichý 16.6.2021 12:10

Cemu se divt, kdyz Nemecko fakticky uznava pedofilni svazky v muslimske komunite?

K. Křivan 16.6.2021 11:51

Pánové, nač se rozčilovat. Není co řešit. Až se tu ujme moci islám, a to už dlouho nepotrvá, budou ti "stejnopohlavní" velice rychle eliminováni. Buď je budou věšet jak v Teheránu nebo shazovat z vysokých budov. Těch máme už v Praze dostatek. Dřív byly cedule "Pozor padá omítka", zítra "Pozor padá stejnopohlavňák".

Dokud se chovali slušně a nenápadně jak pan Herec Cupák, nic jsem proti nim neměl. Ale to už je dávno. :-(

M. Moravcová 16.6.2021 12:20

Tak to má senátor Fišer problém.

M. Moravcová 16.6.2021 12:21

Ta to má senátor Fišer problém.

H. Rybnická 16.6.2021 10:28

Pane autore nebylo by od věci zjistit, jak na to hledí ti, kterých se to týká, zvláště oni, kteří žijí v zemích, kde legální svazek není umožněn nebo dokonce zakázán a trestán? Možná na to mají jiný názor než ty všemožné rozumbrady spoludiskutujících

J. Anděl 16.6.2021 10:59

Nejde o svazek, jde o takzvané "rodičovství".

U nás není žádný legální svazek zakázán ani trestán.

L. Harvánek 16.6.2021 11:11

Správně. A pokud jde o adopci dětí, měly by se adoptovat jen ty, o které nemá nikdo zájem. Tedy především citelně postižené. To ostatní zavání obchodem s dětmi a to jaksi odporuje principu současných platných lidských práv.

J. Anděl 16.6.2021 11:31

Co se týče dětí, která nežijí se svými rodiči, neexistuje jedno univerzální dobré systémové řešení.

Méně škod podle mě napácháme, vzdáme-li se myšlenky, že dospělý člověk má něco jako nárok na to být rodičem.

Neumím se osobně vžít do mysli člověka, který se domnívá, že navzdory reálným přírodním možnostem chce potomka tak moc, že chce adopci. Obzvláště v případě mužského homosexuálního páru. Je mi zatěžko myslet si, že by mohlo jít o jakousi niternou biologickou potřebu po otcovství - ta pokud existuje, tak podle mě nemůže být naplněna adopcí.

J. Anděl 16.6.2021 11:37

Že tomu nerozumím neznamená, že jim do toho chci kecat. Jen že mě těžko získají na svou stranu jako aktivního podporovače nějakých legislativních změn.

H. Rybnická 16.6.2021 12:49

Co je to "přírodní možnost" ? Homosexualita je snad "nepřírodní možnost"? A výchovu dětí zvládnou jen páry muž a žena? Člověk potřebuje jen sem tam číst noviny o osudu dětí z tak zvané "přírodní možnosti".

J. Anděl 16.6.2021 13:00

Přírodní možnost k pořízení potomka.

Tuto komplikaci nemají jen homosexuální páry. I řada heteosexuálních párů nemá přírodní možnost mít potomka, když je třeba jeden z rodičů neplodný a nedaří se ani léčba.

Psal jsem, že se nedokážu vcítit do mysli někoho, kdo navzdory těmto přírodním podmínkám (biologického či zdravotního stavu svého těla a těla svého partnera) chce potomka natolik, že se rozhodne pro adopci. Specificky v případě mužů. V případě žen to chápat dokážu.

Ani čtení novin mi nepomůže vcítit se do jejich mysli.

Netvrdím ani písmenkem, že výchovu dětí zvládnou jen páry muž a žena.

Výchovu dětí zvládnou i v děcáku. Takže jí logicky zvládnou třeba i dva muži, nebo skupina pěti mužů, čtyř žen a akvária s rybičkama.

V. Povolný 16.6.2021 13:14

Ale paní Rybnická, homosexualita je sice stejně přírodní, jako heterosexualita, ale mám výhradou - v současné společnosti to je do značné míry módní a politická záležitost a do toho přírodu netahejte. Splození potomstva ale ale možné jen u heterosexuálních párů, takže "homosexuální plození" je mimo přírodní možnosti. S tím snad budete souhlasit. A já bych ještě dodal, že přírodní pravidla jsou sice tvrdá, ale tisíciletími ověřená - homosexuálové se nemohou rozmnožovat a nemohou tedy plodit další homosexuální jedince. Příroda je zkrátka politicky nekorektní a díky za to.

J. Anděl 16.6.2021 13:15

Pro úplnost musím dodat, že výchovu dítěte zvládne i jeden svobodný dospělý člověk libovolného pohlaví. Není vůbec nutné, aby žil v nějakém páru, rodině, partnerství či komunitě.

P. Sura 16.6.2021 13:39

Je hezké, paní Rybnická, jak se za ně bijete, ale v tomto případě je homosexualita "přírodní nemožnost". A když dva teplí budou vychovávat chlapečka, byť s láskou, vychovají z něj teplého chlapečka, čímž mu zamotají hlavu v dospívání. a totéž obráceně u holčiček. To snad je v pořádku?

P. Milan 16.6.2021 15:16

Nepřírodní možnost je, když si homo pořídí dítě jinak, než porodem.

Přidávat k nevyhnutelným rizikům pro děti ještě i rizika vyhnutelná není dobrý nápad.

J. Pankovic 16.6.2021 16:48

PànBûh, nebo Matka Pŕiroda dobŕe vi, proč vyŕadila tyto kazové jedince z reprodukčniho procesu.

Neexistuje "pràvo na dite", stejne jako neexistuje pràvo vlastnit jiného človeka!!!!!!

J. Jurax 16.6.2021 17:55

Výchovu lidských dětí zvládnou i gorily či vlci (viz Tarzan nebo Romulus a Remus). Avšak na rozdíl od bájí a románů nejsou výsledky příliš optimální, spíš naopak.

A homosexualita je "nepřírodní možnost", neboť přinejmenším ztěžuje, ne-li znemožňuje samotný vznik dětí. A nejsou-li děti, není co vychovávat ... ;-)