Diskuse
EVROPA: Co dál po vraždění v Paříži?
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Pokud budeme obdivovat
"lásku k člověku" stylem evropských krasomulti levičáckých (neokomunistických) politiků, nikam se nedostaneme.
Dali jste si pozor, jak hovoří náš současný ministr Dienstbier, ministryně Marksová, ochránkyně bolístek Šabatová? Nemyslím teď kolem posledních vražd. To si dají pozor, aby něco "všeobecně rozumného" honem řekli, aby se ukázalo, "že jsou rozhodně proti násilí". A hlavně, že nelze zevšeobecňovat.
Ale oni stále mají na mysli pozitivní diskriminaci (rozuměj utlačování schopných dle zákona), stále hovoří o povinnosti nakrmit celou Afriku (cikáni jsou málo), stále hovoří o novorostářském moderním novokomunismu, nemluvím o tom, že ta jedna by snad prohodila i rození dětí, nejlépe v kvótovaném občanském kolektivu. Nějak nevěděla, před tou politikou, co se sebou.
Oni budou škodit dál. Pár vražd "vykolejenými" bratry ve víře (viz Halík) někde daleko .... To s nimi ani nehne.
Re: Pokud budeme obdivovat
Více zbraní, méně zločinu - https://www.youtube.com/watch?v=DNKfBivFOoA
Seznam islámských teroristických útoků za posledních 30 dní. (A předtím a další. Databáze) List of Islamic Terror Attacks For the Past 30 Days - http://thereligionofpeace.com/index.html#Attacks
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz