21.9.2021 | Svátek má Matouš


Diskuse k článku

EVROPA: Až nám EU pošle islámské uprchlíky

Zatímco naše společnost byla zaujata průběhem soudního líčení s exhejtmanem Rathem, přišla EU s jasnou vizí přerozdělování uprchlíků převážně z muslimského severu Afriky do všech členských států Evropské unie, tedy i do České republiky.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Lenc 15.5.2015 8:20

Naše

pátá kolona Diensbierů, Šabatové, mladého Stropnického atd. nakonec "přesvědčí" za pomoci socialistických a lidoveckých poslanců v EU i Sobotku a celou vládu, že kvóty "jsou nevyhnutelné", humanita je na prvním místě, přínos nakonec bude ku prospěchu naší společnosti, bude to "obohacení".Pokud tomu nevěříte, vyčkejte dva-tři měsíce.Hrůznost EU začíná kulminovat.

L. Křivan 15.5.2015 8:41

Re: Co by se stalo, kdyby pátá kolona

Diensbierů, Šabatové, mladého Stropnického atd. utrpěla ztráty ?  Jako Heydrich ? Dostali by politici strach a začali by dělat PRO Čechy a ne PROTI nim ?

D. Polanský 15.5.2015 8:03

Problém je, že error je v systému EU,

fungují automatické procesy vedoucí k tomu, co se děje. I za komunistů se říkalo, že stačí jenom to a to a že to bude již OK. Vždy je to buď ANO, nebo NE, třetí cesta není.

B. Volarik 15.5.2015 7:22

nevzdělané lidi živící se manuální prací

To s tou manuální prací nemusí být tak úplně přesné. Pokud tedy se pastevectví počítá za manuální práci. Manuálně pracující člověk by mohl třeba najít práci jako pomocný dělník. S pastevcem je to horší...leda je prodávat na Slovensko a přidělovat k ruce bačům.

P. Dvořák 15.5.2015 7:41

Re: Hovoříte trošku s neznalostí věci.

Základem je, že bača není totéž, co pasák, ale bača je něco jako řídící pracovník.

Takový pasák na salaši, to je velmi kvalifikovaná práce. Nepotřebuje žádné tituly a studovat sociálně-právní nesmysly, ale musí umět podojit ovce, zpracovat mléko na ovčí sýr, z něho bryndzu "teplou" a brynzu "studenou". Rozdíl není v tom, že teplou proženu mikrovlnkou, ale ve způsobu výroby. Dále musí umět dělat např. uzené sýry a vůbec všechny výrobky z ovčího mléka. Musí umět stříhat ovce, vycvičit si psa ke shánění stáda, musí umět stádo nahnat do ohrady a zase vyhnat ven, být veterinářem . . . atd. atd.

Takový "uprchlický" čmoud by podle mého nezvládl se ani schovat před bouřkou.

D. Polanský 15.5.2015 8:11

Re: nevzdělané lidi živící se manuální prací

No ti pastevci chybí, bačové by je možná brali. Pravá ovčí brynza stojí cca 270 Kč kilo, včera jsem dělal brynzové halušky. Za rozvinutého socialismu 20 Kč a hlavně byla běžně v samoškách. Holt každý systém má nějakou tu chybičku.

L. Křivan 15.5.2015 9:32

Re: nevzdělané lidi živící se manuální prací

A jaký plat jste měl za komoušů ?

R. Tesařík 15.5.2015 17:13

Re: nevzdělané lidi živící se manuální prací

běžně , říkáte? A kvalita?

B. Rameš 15.5.2015 8:45

Re: nevzdělané lidi živící se manuální prací

No prima, tak proč ta panika. Čmoudi s IQ tykve vám budou nosit ruksak na procházkách, oslovovat vás "bwana" a fofrovat na schůzích DSSS-JPN* svázanými listy namísto klimošky. Ráj na zemi, ne?

* Dělnická Strana Sociální Spravedlnosti - Jen Pro Někoho

S. Moc 15.5.2015 6:56

křesťany only

Takhle to začalo v Británii. Vzali pár kousků domnívajíce se, že tím to končí. Jenže oni si pak chtěli přivézt rodiny, nevěsty a nevěsty měly take rodiny a bratry a setry a ti take chtěli i chtěly své rodiny pod heslem spojování rodin a tak se řetěz rozrostl, zmohutněl a dneska to je jak řeka, kterou nikdo nedokáže obrátit nazpět. Když už ČR přinutí vzít ilegály, vynutil bych si jen křesťany, pod záminkou, že islám není náboženstvím míru. To by muselo k soudu a tam to bude trvat léta než se něco vyřeší a tak bychom mohli republiku snad na čas ubránit?

E. Erat 15.5.2015 7:26

Re: křesťany only

Pokud budou kvóty zavedeny (a vypadá to,že budou) tak dostaneme příděl uprchlíků z každé várky tj.cca 3 %.A nikdo se s námi nebude dál bavit o jejich náboženství atd..Nehledě k tomu,že neznamená,že když je někdo křesťan tak je to slušný člověk.To bychom měli v EU minimální  kriminalitu v naší komunitě,a tak tomu není..V některých státech Afriky vraždí křesťané se stejným nasazením jako muslimové,provádějí ženskou obřízku atd.A já osobně považuji za velký problém zdravotní riziko.V Africe je velmi rozšířen AIDS,hrozí Ebola a další exotické choroby,které k nám mouhou zavléct bez rozdílu náboženství.

P. Hlobil 15.5.2015 8:43

Re: křesťany only

nelzi...

J. Skála 15.5.2015 14:50

Čemu?

Tak jsem přemýšlel, co to je za sdělení. Vypadá to jako rez - 3. pád rzi. To by šlo, ale nerez - to by bylo nerezi, tedy analogicky nelezi. Tak nevím ...

P. Sulc 15.5.2015 2:24

Vzacny autore,

mamten dojem, ze jedina moznost zachrany nasi evropske kultury dalsim ''Adou'', jak rikate, je stale vice pravdepodobna. Politicka korekce a falesny humanismus vladaru Evropy uz asi nejde jinak zastavit. Revolty, vandalismus, vrazdy, to je rok od roku horsi, ale vrchnost nevidi, neslysi a spousta hlupaku ji konec koncu podporuje, potrebnym pry nutno pomahat, at se dej co se deje. Takze ty obavy z dalsiho AH jsou asi na miste. Ale: co je horsi, Islam, Sharia, ci AH.

H. Lukešová 15.5.2015 1:09

Australský model

http://www.ivcrn.cz/na-rozdil-od-eu-se-australie-s-ilegalnimi-imigranty-moc-nepare/

J. Kanioková 15.5.2015 0:33

Sranda končí, je třeba cosi víc než jen brblat u compu..

Štěpán Uhlíř - Přátelé, k tomu co se dnes v Evropě děje nesmíme mlčet a bez výjimky KAŽDÝ Z NÁS MŮŽE POMOCI TO ZARAZIT! Co dělat?

1) Vytiskněte si petiční arch (stahujte zde: http://leteckaposta.cz/252889609 nebo zde: http://tempsend.com/EEE020D17C) - nic v něm neměňte, jinak bude neplatný

2) Nechejte ho podepsat maximem příčetných lidí

3) Pošlete vše co seberete na adresu Ing. Jiří Barták, U Trojice 6, 370 04 České Budějovice

STAHUJTE, TISKNĚTE, PODEPISUJTE A POSÍLEJTE! Tady končí veškerá sranda! . (ivcrn.cz)

J. Kanioková 15.5.2015 0:48

Re: Sranda končí, je třeba cosi víc než jen brblat u compu..

Dezinformace o kvótách – ne 500, ale 20.000 imigrantů - http://www.ivcrn.cz/dezinformace-o-kvotach-ne-500-ale-20-000-imigrantu/

A nejen to, oni pak odmítají odcházet, když jim není azyl přiznán ....V Německu v současné době žije více než 600.000 cizinců, jejichž žádost o azyl byla zamítnuta nebo jejichž status uprchlíka vypršel. - http://jdem.cz/br9sr9

Přistěhovalectví je ale problém nejen ekonomický, lidský - soužití, ale i velké zvýšení zločinnosti..

Evropké "No-Go" Zóny: Fakta nebo fikce? Část 1: Francie http://www.gatestoneinstitute.org/5128/france-no-go-zones

Evropské NO-GO zóny: Skutečnost nebo fikce? (část 2: Británie) - http://jdem.cz/br2er2

J. Kanioková 15.5.2015 0:56

Re: Sranda končí, je třeba cosi víc než jen brblat u compu..

Švédská policie - Rozsáhlá podrobná zpráva Control Of 55 'No-Go Zóny "muslimské zločinecké skupiny -- http://jdem.cz/brjyk3

Chci svou zemi zpět - http://europenews.dk/de/node/56499

V tomto novém Švédsku existuje více znásilnění, než v jakékoli jiné zemi v Evropské unii, podle studie prof. Liz Kelly z Anglie.

Jsou no-go zóny v Evropě, nebo ne - http://europenews.dk/de/node/89475

Je možno i psát jednotlivým politikům, já jich předevčerem obeslala dotazem 18, protože se děsím.. Přála bych vám číst odpovědi politiků KDU-ČSL.. prostě věřící, ti budou pro oblbovací instituce snadným soustem.. solidarita, soucit, musíme pomáhat.. atd. atd... je budoucnost asi moc nezajímá.. Pokud byste chtěli psát - Seznam kontaktů na politiky - http://www.ivcrn.cz/seznam-kontaktu-na-politiky/

H. Lukešová 15.5.2015 1:02

Re: Islám proti ženám...

http://radosa.blog.idnes.cz/c/461964/islam-proti-zenam.html

To je také jeden z důvodů proč nechtít islám v České republice. Beatrice Radosa,exmuslimka, píše o islámu, který sama zažila a praktikovala. Ta zná podhloubí islámu dobře, ne nějací multikulti politkorektníci ničící naši civilizaci. Multikulti politkorektníci exmuslimy nenávidí, protože boří jejich tvrdě nastolený diktát...

H. Lukešová 15.5.2015 1:05

Re: Ještě, nejsem xenofobka, chci jen bránit svoji zemi...

http://volfova.blog.idnes.cz/c/462140/nejsem-xenofobka-chci-jen-branit-svoji-zemi.html

V. Grycz 15.5.2015 0:19

To je fakt,

srovnávat emigrace z roků 48 a 68 s tímhle je neskutečná otrlost.

H. Lukešová 15.5.2015 0:49

Re: To je fakt,

Ano, je to citové vydírání. Naši emigranti nechtěli zavádět komunismus v zemích, které je přijali. Čeští a slovenští uprchlíci se většinou do nových zemích začlenili a vedli a dodnes vedou normální život, kdežto muslimové chtějí v evropských zemích zavádět islám, jakože se už islamizace plíživě prosazuje.

J. Chaloupka 15.5.2015 9:37

Hlavně, proč to máme odskákat my, co jsme neutekli?

Proč nám, co jsme zůstali vyčítají emigranty? Ať se obrátí na ty emigranty v Německu, USA, Kanadě ..... atd. My jsme trestáni dvakrát: jednou, když nám nějaký příbuzný zdrhl a nyní, když na konto toho příbuzného máme přijmout černochy z Afriky! A to je fér?

H. Lukešová 15.5.2015 0:18

Ne 500, ale 20,000 uprchlíků bude muset ČR přijmout!

"Experti na imigraci" mluví o 10x vyšším čísle, než včera. Ne 500, ale 5.000 nebo 6.000 kousků by nám prý soudruzi z Brusele každoročně rádi posílali. Soudruzi z Brusele nám přikazují přijmout rok co rok cca 20.000 (pro ČR má Unie připravenou kvótu 3% ze všech ilegálů). No to je tedy hezké. Takový sprostý diktát!

F. Lesniak 15.5.2015 0:07

Kdyby Eu byla schopna sebereflexe,

tak by se chovala jinak.