18.10.2021 | Svátek má Lukáš


Diskuse k článku

EVROPA: Až nám EU pošle islámské uprchlíky

Zatímco naše společnost byla zaujata průběhem soudního líčení s exhejtmanem Rathem, přišla EU s jasnou vizí přerozdělování uprchlíků převážně z muslimského severu Afriky do všech členských států Evropské unie, tedy i do České republiky.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
B. Rybák 15.5.2015 23:07

Ta bitva přece ještě není ztracená

Nelze pochybovat o tom, že přijetí nevelkého kontingentu imigrantů a jejich direktivní přidělení státům EU není otázkou humanitní, ale je zcela zásadním precedentem v procesu vedoucímu k naprostému podřízení států v EU současné EU-kracii.

Jsem přesvědčen, že otázka přijetí imigrantů, kteří nejsou občany EU není a ani nemůže být součástí unijního práva (Lisabonské smlouvy) a patří tedy výhradně do pravomoci jednotlivých národních států! Národní státy přece mají platnou legislativu, která jim umožňuje vykázat neloajálního cizince ze svého území!

Ani získání té protiprávní kvalifikované většiny států a občanů EU není úplně samozřejmé (Velká Británie bude stát v čele těch, kteří s tím nesouhlasí a k nim se jasně přihlásili i vlády ČR, Slovenska, Maďarska... ). I když by se jim to prosadit podařilo, narazí na prudký odpor při nejmenších některých, na post-koloniální móresy citlivých národů přinejmenším z bývalého RVHP, jejichž vlády se tomu odmítnou pořídit. Připraví je o EU-dotace, které budou tak jako tak brzy omezeny, nebo je snad budou je humanitárně bombardovat? Ta bitva ještě zdaleka neskončila. Může se stát onou příslovečnou poslední kapkou existence současné EU! Byli jsme před EU, budeme i po ní!

J. David 15.5.2015 17:29

Vystřelit, potopit a zapomenout

Oni ignorují práva jiných, přeci nelezu tam, kde mne nechtějí. Doprčic, co se řeší? Vjíždíš do teritoriálních vod ilegálně? Výzva, výstřel varovný, výstřel ostrý, potopit s a nelovit, když horda engemétů nehodlá ustoupit". Jaká "multikulti"? Po potopení Bismarka také Dorethshire lovila trosečníky. Holt tam vykoukla nějaká ponorka. Tak se na lov pozůstalců vykáleli, a mazali pryč. Ptám se, proč lovit ty lidožrouty a islamisty z Afriky? Logicky, proč je nenechat rybám, když Evropě pouze přinesou problémy?  Víte, s našimi etniky nemám problém, se zahalenou holkou nikábem v trolejbuse také nemám problém, ale všiměte si, tyto kukly smrdí jinak, než naše holky. Víte, jak musulmana poznáte? Nabídněte mu chleba se sádlem a sledujte, zdali si kousne. Pak mám vždy prst na spoušti. Nu, asi to schytám.

P. Bryndza 15.5.2015 16:55

chtěli jste svobodu,lásku,demokracii,volný trh

tak si to užijte.hahaha!Ne 525 ale 5 milionů líných a nevzdělaných uprchlíků ,postrádajících jakékoliv civilizační návyky,hahaha,patří do ČR..PŮVODNÍ OBYVATELSTVO,je líné a hloupé, věřící svým politickým příživníkům a a tak si nic lepšího nezaslouží!vítejte Afričané a moslimáci,ukažte čechům,zač je toho loket !Většina čechů pak pochopí že jejich volení političtí představitelé jsou jen zloději ,myslící jen na vlastní prospěch ale bude pozdě a dobře Čechům tak!Za debilitu se platí ,to říkal podobně už Darwin

L. Křivan 15.5.2015 16:57

Re: chtěli jste svobodu,lásku,demokracii,volný trh

Zalez zmetku !

P. Selinger 15.5.2015 12:29

Když už nás proti naší vůli EU donutí příjmout

uprchlíky, musíme trvat na tom, že výběr uprchlíků je na nás. Dobře, když už to musí být a pokud hrozí sankce za neuposlechnutí, pak ať přijmeme jen muslimskou komunitou pronáslédované křesťany, schopné číst a psát latinkoua hovořící přinejmenším anglicky. A je na čase uvažovat o referendu o setrvání v EU.

J. David 15.5.2015 16:09

Re: Když už nás proti naší vůli EU donutí příjmout

I Vy naivo. To je jako na honu, odlišit ramlíka od ramlice, kdo to v tom "fofru" pozná? Potopit, nelovit, a problém je jednoduše vyřešen. Almaru také vystříkáte Biolitem, když se tam cpou moly, aby si schroustli sousto na "vlňácích". Jo, sluníčkáři doporučují levanduli... Když uvidíte migrujícího mola, plácnete ho, nebo mu otevřete dveře almary? Co uděláte, zkoumáte ho, zdali není lišaj markanty molu podobným, který jenom sosá nektar? Rád se nechám poučit.

P. Selinger 15.5.2015 22:31

Re: Když už nás proti naší vůli EU donutí příjmout

Jistě nejlépe je zahnat ty lodě zpět na africký břeh. Ale tisíce je jich už v Italii. Takže když dojde k nejhoršímu, poslat tam kněze ovládajícího anglický jazyk, aby si v těch tisících vybral křesťana, dal mu přečíst nějaký náboženský text a vyzkoušel ho ze znalostí souvislostí, vyzpovídal ho a rozhodl, že toho hříšníka nepříjmeme  nebo příjmeme. Takže si trochu zahraje na svatého Petra, a mohamedány odešlě přímo do pekla...

P. Vaňura 15.5.2015 12:18

Unsere letzte Hoffnung:

teď ještě najít vhodné jméno, Le Pen, Farage, nebo někdo úplně jiný?

J. Mrázek 15.5.2015 11:04

Ten "kůň" chcípl podpisem LS.

Ten podpis byl pak už jen vynuceným "přiznáním" všech zúčastněných, že potvrzují dobrou formu koně a že na něj sázejí svůj veškerý majetek a i život .... platit, prosím !!!!!

V. Kain 15.5.2015 12:11

Re: Ten "kůň" chcípl podpisem LS.

Strčili jsme hlavu do oprátky dobrovolně? Strčili,tak dneska se z ní už nevyvléknem.Pěkně nás balamutili a lhali jaké to bude báječné,jak bude stoupat životní úroveň.Většina z nás si myslela že to bude jako v záp.Evropě.Hranice se otevřely,můžeme cestovat a nemusíme ukazovat pasy.Jediný pan Klaus nás varoval,ale havlisté se na něj sesypali jako vosy.Dokonce mu vyhrožovali nesvéprávností.Dneska se ukazuje,že to byl on kdo měl pravdu a ne nějací dementní Schwarzenbergové a nebo prodejní Halíci.Sobotka si dneska může říkat co chce,protože to dostaneme befelem.Tak jako všechno.A když ne,tak nebudou dotace.S námi by lehce zatočili obzvlášť když máme ve vládě prounijní zaprodance.Budeme litovat a to velmi brzy,že jsme vlezli do spolku kde se roztahují Barrosové,Tuskové,Schulzové a další prodejná zrádcovská levičácká sebranka.

J. Kučera 15.5.2015 17:18

Re: Ten "kůň" chcípl podpisem LS.

Kdyby byl ve vládě někdo s mozkem, nebylo by tak zle. Zákon říká, že pokud jedna za smluvních stran nedodrží podmínky smlouvy, není smlouva závazná ani pro druhou stranu. Prezident Klaus měl k ratifikaci LS podmínku, kterou evropští papaláši shodili pod stůl. To je dobře. Smlouva není proto pro ČR závazná. Že později čeští zaprodanci souhlasili s odmítnutím podmínky nemá význam. Smlouvy ratifikuje prezident, nějaký poslanec či ministr nemůže podmínky ratifikace měnit. A že nám nedají dotace? To je přece nesmysl, kterému nevěří ani ti papaláši, co to roztrubují. EU posíláme víc peněz než EU nám. Tak si prostě nejrve strhneme ty dotace. A mezi tím by legislativní rada vlády měla intensivně pracovat na zákonu o referendu  o vystoupení z EU.

K. Luboš 15.5.2015 11:02

Ministr Chládek nyní s údivem zjistil, že...

...rodiny 100.000 žáků jsou tak chudé, že jim nejsou schopny ani zaplatit školní obědy. Takže stát, který se není schopen „postarat“ o své, se teď bude „starat“ o cizí? Má to logiku?

J. David 15.5.2015 15:54

Re: Ministr Chládek nyní s údivem zjistil, že...

Má. Vzniknou na všech ouřednických strukturách EU nová multikulti "koryta" na začleňování... To se to bude hodovat, když jim to berní poplatníci budou platit.

Francie má dilema, jak naložit s dvěmi loděmi třídy Mistral. Měl bych řešení. Nějak si plácnout s Rusáky, my Vám nějaké prášule, Vy nám nějaké "věrtaljoty KA-42", ruské "matrozy" už tu máme  (ve Francii - budoucí posádky), tak hurá do Středozemního moře na ostré cvičení. Chlapíci od maríny z Ruska mají bohaté zkušenosti se somálskými piráty, vystřelit, potopit a zapomenout. Je řešením verbež lovit a ještě si je tahat domů? Jenom ta "multikulti palice se zobákem" může vymyslit, aby si po dešti mokré moly tahala domů, do almary. EU je jako Jezinky, co se nebohému Smolíčkovi snaží jen dva prstíčky strčit, trochu si je ohřát. "Len ten jeleň nám pak bude chýbať", až to s námi dopadne, jak s blbým Smolíčkem. Za hory, za doly... volání nevyslyšeno. Proto je nutná prevence, a premedikace ve smyslu psychologickém. Střílet, potápět a nikoho "neživit". Něco jako cedule s vlkodlakem na plotě "tady hlídám já". Když ten plot přelezeš bez svolení majitele, prokousnu Ti chřtán, nebo natrhnu "opr-delí", je to Tvoje riziko, byl jsi upozorněn na "možná úskalí a následky".  Asi budu plísněn "sluníčkáři", ale ve svojí almaře navíc cizí africké moly nechci. Vystačím si s moly obecnými, tuzemskými. Přeji pěkný víkend.

PS: Pozor na salámovou metodu ze strany EU magorů... Zbystřeme smysly a doplňujme munici.

K. Janyška 15.5.2015 10:44

EU nám pošle jednou uprchlíky, podruhé nám přikáže něco

jiného. Nejsme svobodným státem. Což vám to nedochází ? Dzp.

K. Luboš 15.5.2015 11:19

A který stát je...

...svobodný?

P. Vaňura 15.5.2015 12:13

Re: EU nám pošle jednou uprchlíky, podruhé nám přikáže něco

A co třeba

Ah! ça ira, ça ira, ça ira les eurocrates à la lanterne! Ah! ça ira, ça ira, ça ira les euerocrates on les pendra!

nebo

Zum letzten MalWird Sturmalarm geblasen!Zum Kampfe steh’nWir alle schon bereit!

J. Chaloupka 15.5.2015 9:30

Text nechte přeložit do němčiny a pošlete Schulzovi

do tzv. evropského parlamentu. To, co si tu budeme říkat mezi sebou, nemá smysl. Ten hlas musí být slyšet v Evropě. A kdo ho tam sdělí, když socdem poslanci v eu parlamentu hlasovali pro? Sobotka? Nenechte se vysmát. Budeme podrobeni pěknému vymývání mozků, dokud nepadne kosa na kámen a nezvedneme zbraně. Pak ovšem budeme nikoliv za sebeobránce, ale za teroristy. Pěkná budoucnost.

L. David 15.5.2015 9:26

Zbytečné otázky, zda je Brusel ještě něčeho schopen.

To hnízdo darmožroutských kariéristů je možno pouze rozprášit !

Dnes už je na to pozdě !

J. Šimek 15.5.2015 8:59

Až k nám EU někoho pošle, ak to bude až potom,

co se na tom s EU i my sami dohodneme. Nevidím nikoho relevantního, kdo by tak ale učinil.

J. Šimek 15.5.2015 8:56

Tak chudáci s holým zadkem nebo boháči, kteří

mají ohromné sumy na přepravu lodí?

L. Křivan 15.5.2015 8:39

Až nám EU pošle islámské uprchlíky

tak oznámíme vystoupení z EU. Chtělo by to okamžitě referendum !

K. Potoček 15.5.2015 8:53

Re: Až nám EU pošle islámské uprchlíky

Každý, kdo hlasoval pro vstup do EU ať si dobrovolně živí svých 5 černoušků. Soudci prosadivši názor povinného podpisu Lisabonské smlouvy nechť spáchají riuální sebevraždu - to je to nejmenší,co mohou udělat za svou zradu.

A zase měl ten proklínaný profesor Klaus  pravdu....................

Je to marný,je to marný,je to marný ................

A. Alda 15.5.2015 9:07

Hlasoval jsem proti.

A nebylo mi to nic platné.

Pouhá 1/3 spoluobčanů stačila k tomu, aby mne do EU zavlekli.

J. Kanioková 15.5.2015 10:41

I já stejně..

a nikdy neodpustím P&L nás, oponenty, osočovali, dehonestovali.

Jak Havel ještě den před referendem o vstupu do EU vystoupil na Václaváku s prohlášením, že členství naší země v EU může vadit jen "mafiánům a šejdířům". Stejně tak mu neodpustím odmítnutí většinového volebního systému na začátku 90. let a pozdější angažmá ve věci Lisabonské smlouvy.

J. Mrázek 15.5.2015 11:07

Smutné počty.

Ale dokud se celá EU sama sebevražedně neoddělá, tak s tím nikdo nic dělat nebude. A potom se to stejně svede na Putina ... :-(

J. Kanioková 15.5.2015 12:39

:)))))))))

Z. Žíkovecký 15.5.2015 13:17

Většinový volební systém = polototalita

Většinový volební systém = polototalita. Stačí se podívat například na disproporci mezi poměrem získaných hlasů a křesel pro UKIP.

J. Kanioková 15.5.2015 17:55

A poměrný volební systém = žvanírna,

vydírání, pro lepší dojem na voliče - pomlouvání jedné koaliční strany druhými, atd. atd.

NIKDO z nich nemůže plnit svůj předvolební program !

Ano, co se stalo UKIP, mě mrzí. Přesto na většinový systém nezanevřu. Protože ta jediná strana má opravdovou možnost plnit SVÉ PŘEDVOLEBNÍ SLIBY.

Z. Žíkovecký 18.5.2015 11:03

Re: A poměrný volební systém = žvanírna,

Pokud má strana ve volebním programu nějaký rozumný bod, tak ho tam bude mít více stran a společně to prohlasují. Jde o to nehlasovat podle koaliční smlouvy (což je protiústavní, neboť každý poslanec má hlasovat pouze dle svého svědomí (což je zřejmě pro současné politiky problém, protože něco takového vůbec nemají.)) Vlády jedné strany, která měla opravdovou možnost plnit svůj program, jsme si myslím my starší užili dost a nemáme chuť si to zopakovat. (Leda snad pro ten opojný pocit svobody, když se takový systém hroutí; ale kdybychom si dnes nějakou další totalitu zavedli, tak bych se už toho pádu nemusím dožít. Nehledě na to, že na tradiční dvacetiletý cyklus revolucí nelze spoléhat, v současný cyklus už přetahuje o pět let a žádná revoluce stále ještě v dohledu není.)

J. Kučera 15.5.2015 17:24

Re: Až nám EU pošle islámské uprchlíky

To referendum by mělo předcházet.