3.12.2023 | Svátek má Svatoslav


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
honzak 28.3.2008 8:01

Re: Já tomu nerozumím.

nevím jak v EU, ale ve Švýcarsku jsem vylézaje z kabinky na PÁNSKÉM záchodě potkal krasavici, která si na pánský šla vzít toaletní papír. To bych si já nedovolil a použil bych osvědčený kapesník.....

diskiminovaná blondýna 28.3.2008 9:46

Re: Re: Já tomu nerozumím.

No a co se ti stalo, normální sebevědomý člověk se omluví a zdůvodní své počínáni, velkorysý člověk to pojme z úsměvem . Doma chodí na společný záchod, obě pohlaví, není daleka doba, kdy na společný záchod pavlačových bytů, chodilo více rodin a pořídili se. Rozmazlená společnost, zhulákána evropskými klotovými rukavy, kteří lobuji svými nařízeními pro firmy. Stačila by jedna katastrofa, budete mít problém kde se vys at, když nepoteče voda, zhavaruje splachování pak přijde skutečná zotpovědnost na jednoho každého jak ztohoven.

Jura Jurax 28.3.2008 9:27

Re: Já tomu nerozumím.

Naopak, po přijetí antidiskriminačního zákona na ženský záchod smět budete - a dámy zase na pánský, abyste navzájem nebyli diskriminováni.

V dalším kole budou určeny kvóty určující Evropanu, kolikrát musí na pánský a kolikrát na dámský, aby byla potlačena diskriminace a zaručena rovnost. Bude kontrolováno policejně a prohřešky trestány soudně.

A v následném kole bude řešena otázka pisoárů - buď budou pod hrozbou sankcí odstraněny, aby nedisktiminovaly ženy, nebo naopak bude ženám v rámci žádoucí rovnosti přikázáno jich na malou potřebu užívat a budou tudíž instalovány i na záchodech dámských. Druhá možnost bude masově - včetně demonstrací a demolování aut - podporován feministkami - neboť žena dokáže vše co muž a navíc ještě umí porodit!

diskiminovaná blondýna 28.3.2008 9:52

Re: Re: Já tomu nerozumím.

Budou stanoveny kvoty, jaký objem a váhu mohou mít extrementy, podle toho budou tyto zařízeni označeny, M , LX , LXXX¨... Vekmi bych se přimlouvala, aby nebyly diskriminovany blondýny, jak se to často stává, aby i blondýnky měly možnost postavit se k pisoárům

;-) 28.3.2008 10:38

Re: Re: Re: Já tomu nerozumím.

Několik takových znám, a nejsou všecky blondýny. VV

Netřeba 28.3.2008 12:51

Re: Re: Re: Já tomu nerozumím.

Děkuji vám i Juraxovi. Považuji to za velmi fundované odpovědi.

Jen k těm exkrementům bych asi zavedl ještě jejich třídění podle toho, z čeho pochází a jakou mají barvu.  Podobně jako jsou např. kontejnery na bíle nebo barevné sklo. Zde bych navíc třídil,  zda je původ exkrementu rostlinný nebo živočišný a pod.

miroslavb 28.3.2008 11:03

Re: Re: Já tomu nerozumím.

kdyz na dalnici v nemecku byla fronta na damske zachodky, nabidl jsem cekajicim zenam panske - verim, ze podobne pripady se budou mnozit. nebot clovek je jedno, Zvlaste v pripadech vymesovani.  zena/muz, to je az na druhem miste. ucinme si konec konecv s timto prezitym rozlisovanim. prikladem mohou byti drive jen pro muze "povolene" dlouhe kalhoty. nyni je to samozrejmy predmet vybavy zeny, i s poklopcerm vpredu. takze vlastne neni o cem psat.

Ladislav N. 28.3.2008 5:43

Pěkný článek

Ovšem ne pro ty, co nejsou schopni pochopit, co je to vlastně ta regulace (především v ekonomické oblasti). :-)

Jan 28.3.2008 6:16

Re: Pěkný článek

Hlavne, abyste to pochopil Vy, Ladislave. ;-)

Jinak preji hezky vikend.

Jan 28.3.2008 3:54

Zahradka

Cituji: "Suverénní stát by se snad mohl lépe inspirovat v méně regulačně obtížených USA, ..."

Vy jste, Zahradko, evidentne v USA nejen nikdy nebyl, ale ani jste o nich necetl. To jen tak na okraj. Utopii, kterou popisuje Zahradka, by nalezl mozna v Papui-NG, ale i tam v soucasnosti jiz dorazila civilizace.

Cely vyspely svet funguje na zaklade zakonu, demokracie nema nic spolecneho s anarchii. Navic, zda se mi ponekud usmevne, kdyz komunista (modry nebo rudy, to je fuk, ani jeden nema problem se zlodejnami) Zahradka zduraznuje biblicke "nepokrades". Problemem je, ze jeho soudruzi z ODS a drive KSC se timto nikdy neridili.

Jurgen 28.3.2008 4:11

Re: Zahradka

Jo je to magor - to uz plati tak akorat pro Dakoty a Montanu s Wyomingem ..... tedy oblasti, kde skoro nikdo nezije a lisky tam davaj dobrou noc - inu civilizace v pojeti narodovecky trubky .....

Jan 28.3.2008 6:18

Re: Re: Zahradka

Nastesti takove narodovecke trubky jsou uz i v Cesku v silne mensine. Preji pekny vikend.

Jan 28.3.2008 6:22

Re: Re: Zahradka

Jeste s tou Montanou - kdysi jsem pres ni jel autem do Alberty a daval jsem si obed v takovem spravnem saloonu jako z westernoveho filmu. Bylo to v Shelby.

vonasek 28.3.2008 3:46

Samozrejme

a  logicky  z  toho  vyplyva,  ze  ten  kdo  chce  mit  hospodu  jen  pro  kuraky , ma pravo  ji  mit.

Ladislav N. 28.3.2008 5:40

Re: Samozrejme

Jo, ale musí to na té své "hospodě" mít vyvěšeno, že je to smradlavý pajzl jenom pro kuřáky. ;-)

lojza suchanek 28.3.2008 7:09

Re: Re: Samozrejme

No,ja jsem zcela pro.Pripadne kdyz bude chtit mit majitel hopodu jen pro siamska dvojcata,no prosim,je to jeho rozhodnuti....

diskiminovaná blondýna 28.3.2008 9:37

Re: Re: Re: Samozrejme

Lojzo, když se mu to vyplatí, ať má hospodu pro siamská dvojčata, ale takový pitomec hospodský není, takový by prostě skrachoval, je to jeho volba a doktát trhu, přeju pěkný jarní den.

Jan 28.3.2008 6:25

Re: Samozrejme

Kuraci maji stejna prava jako ostatni a jejich prava konci tam, kde zacinaji prava jineho. To znamena, ze nemaji pravo obtezovat svou uchylkou ostatni a smradit jim pod nos. Alespon tady Australii, i v Americe, Kanade, NZ a te vyspelejsi casti Evropy. A nebojte se, civilizace jednou dorazi i do Ceske republiky. R^

PeGa 28.3.2008 7:33

Re: Re: Samozrejme

Ale ano, pokud bude na hospodě logo, nebo nápis, že se tam kouří, vaše právo je tam nejít, pokud jste kuřák. Jenže vy jste patrně člověk, který vleze do bordelu a rozčiluje se, že se tam souloží za peníze. Nikdo vás nenutí chodit do hospody/restaurace/baru,  kde se kouří, špatně vaří, nebo je ošklivá servírka. Jděte tam, kde se vám líbí/chutná... Jiná věc je problematika obsluhy v kuřáckých restauracích. Tam by se to muselo asi řešit jako práce v rizikovém prostředí. Ale na to je EU machr - viz návrh na ochranu sluchu hudebníků.

PeGa 28.3.2008 7:35

Re: Re: Re: oprava

"..nebo nápis, že se tam kouří, vaše právo je tam nejít, pokud jste kuřák" je blbě... mělo tam být NEKUŘÁK... píšu rychleji, než stačím kontrolovat. :-(

jerry,killer of smokers 28.3.2008 8:17

Re: Re: Re: Re: oprava

píšete rychleji, než stačíte myslet. Jenže to je asi vždycky.;-D

cb 28.3.2008 7:34

Re: Re: Samozrejme

Stejne tak nekuraci.

Kolombo 28.3.2008 8:47

Re: Re: Samozrejme

A co takhle sauna? Kdo je na srdce, nesmí do sauny. Sauna je tedy místo, kde jsou diskriminováni lidé s nemocným srdcem. Kde začíná svoboda jednoho, končí svoboda druhého. Právo jednoho volně vstoupit do místnosti je narušeno nezodpovědnými, sobeckými grázly, kteří tam úmyslně udržují vysokou teplotu ohrožující zdraví jejich méně šťastných spoluobčanů!!! Volám 3 x fuj!!! Čekám na směrnici EU přikazující maximální teplotu v saunách na 28 stupňů celsia!

Jura Jurax 28.3.2008 9:34

Re: Re: Re: Samozrejme

R^R^R^

diskiminovaná blondýna 28.3.2008 10:01

Re: Re: Re: Samozrejme

Taktika EU je udělat z nás nesvéprávné jedince, kteří budou na drátku jak pinprlata. Vrchol starostlivosti bude, když při narození dostaneme čip, a konečně budeme ochraňováni od začátku do konce života. Nastane ráj na zemi, kdo nebude jednat správně, bude potrestán,

jakovy 28.3.2008 10:31

Re: Re: Re: Samozrejme

26 °C, prosím !

Pepikk 28.3.2008 9:05

Re: Re: Samozrejme

Jane,Jane,ještě odebíráte děti domporodců do převýchovy k bílým rodinám?Ty vyspělý australane

jerry,killer of smokers 28.3.2008 8:16

Re: Samozrejme

nebo hospodu pro pedofily a mladičké konzumenty alkoholu dohromady!;-D;-D;-D

Jura Jurax 28.3.2008 9:33

Re: Samozrejme

Hm - a když bude chtít mít hospodu jen pro Romy? Nebo jen pro gadže? :-/

www racek 28.3.2008 1:19

no, kromě těch gayu,

zná autor alespoň 10 z těch tisíců zlých předpisů?