21.5.2022 | Svátek má Monika


Diskuse k článku

EVROPA: Absurdní rozsudek

Okresní soud v Hodoníně v lednu 2021 svěřil Evě Michalákové syny do výhradní péče. Udělal to se znalostí všech detailů případu. Jak je možné, že ten Štrasburský došel k jinému závěru?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Urban 28.1.2022 10:11

ale h0 vn 0 , zdechovsky, h0 vn 0. Michalakova nikdy nedala k dispozici rozsudky kterehokoliv stupne, proc pak asi? I cesky zastupce, ktery v Norsku byl pripad zkoumat, prohlasil, ze za zjistenych prokazanych faktu by deti byly odebrany v kteremkoliv state, i v Cesku (to si dovolil dost, ze?). Prestante si na Michalakove a jejich byvalych detech, ktere se do nasilnicke rodiny nechteji vratit, laskave honit politicke body.

K. Filip 27.1.2022 19:06

Zdechovsky, co emisní povolenky, ceny energií, uznání jádra? To je pro občany ČR důležité, proto tam jste.

P. Diviš 27.1.2022 21:10

Je, ale vliv na to nemá. To už si soudruzi v Bruseli tak poštelovali, aby ten parlament mohl jen kočovat.

K. Pavlik 27.1.2022 18:46

Toto je ceska specialita. Vetsina zemi se zbavi obcanu kteri kdysi byli obcane. Cesko napriklad umoznuje tez detem kanadskych obcanu (kteri byli cesti obcane)kteri se narodili v Kanade aby vyuzivali vyhod ceskeho obcanstvi, mozna ze tez vnukum. Napriklad Holandsko by je nakoplo.

J. Kanioková 27.1.2022 16:10

Hnusný Barnevernet, rovněž tak

Strasburský soud. !!!

Š. Hašek 27.1.2022 15:45

Jen pro pořádek, omlouvám se.

Jakou státní příslušnost mají ty děcka? Děti, které jejich matka nesmí ani vidět. Ani vidět! A jsou nyní majetkem neziskovky?

Barnevern se domnívá, že matka je něco jako ....... Já to dopíši. Něco jako trouba, ve které se upeče sekaná a potom se "to dá na stůl". Kam na stůl? Do Norska jedlíkům? To rozhodne štempl "nadúřadu", bez kontroly a bez odvolání.

Der Kinderverein.

J. Ptáček 27.1.2022 15:13

V této kauze asi zneužívaných dětí mate poněkud veřejnost argumentace norského úřadu k důvodům odebrání dětí. Říkají: my to nemůžeme veřejně komentovat a zveřejňovat podrobnosti, neboť by se k tomu dostaly i ty postižené děti a to je u nás nepřípustné. A v tom mají zřejmě pravdu.

Š. Hašek 27.1.2022 15:28

??? Pane Ptáčku! Jakou pravdu?

Mám dojem, že děti, kterých se to týká, vědí všechno a nejvíc! Přesně.

Das Gesindel z toho Kindervereinu ví a zná jen svoje peníze a kanceláře! Nekontrolovatelně! "Neziskově".

Zkuste se hádat v televizi s Tvarůžkovou a nějakou madam, která tam je ""za ty děti""! Za peníze! Z otce/matky, který zakázal počítač, z vařečky - udělají Mengeleho a macechu!

Je mi jedno, co si zas někdo pomyslí o přirovnáních. S takovýma se v partě nebavíme, přirovnání je přirovnání. Nikoliv exaktní rovnice průhybu mostovky pod vlakem.

J. John 27.1.2022 14:51

Zpravodaj z Říše Zla se opět ozývá. Je škoda, že za ty peníze, které pobírá, šíření zla nebrání a naopak ho podporuje.

Š. Hašek 27.1.2022 15:19

brusele chce zardousit Budapešť, Prahu, Varšavu. Moskvu. Peking. Modifikovat fotosyntézu. Udělat termostat pro klima na Zemi.

Nevšímá si "státu ve státě", ve státě jménem Norge, totiž toho Gestapa Barnevern. Asi to je -Bar- dítě, -Verein- spolek. Tedy -Dětský spolek-. Hezký, miloučký název! Prostě ŠojdrŠabatovina. Hodně tam daj na ty děti, že? Neziskově!!!

Možná průměr švestek na mojí zahradě bude také řešit štrasbrusele soudní parta.

Uznávám, že Zdechovský tam poslal nějaký dopis.

J. Ptáček 27.1.2022 15:46

Děti by věděly, že se to co zažily, propírá na veřejnosti.

V. Kuhaj 27.1.2022 13:21

Ona ta bezpodmínečná důvěra soudů v Barnevernet, to je takový alibismus a předávání odpovědosti jinému subjektu. "Co my, my nic, ale tady odborníci píšou, že...", a je to, to stačí. Je to o problematice důkazů, v tomto případě důkazu výslechem svědka (odborníka). Jestliže je zde nepodmíněná důvěra, důkaz je předložen. Ovšem je-li tento svědek zpochybněn, zůstane to na soudu. Ten ale chce své verdikty opřít o znalce...a koloběh začíná nanovo.

Ano, vždycky je vhodné zkoumat, jestli je apriorní důvěra ve znalce oprávněná. Přilepení na státní peníze a rozšiřování moci, to jsou hodně pádné argumenty pro zkoumání, a ne pro apriorní důvěru.

P. Diviš 27.1.2022 15:45

Každá dobroserná organizace bez nezávislé kontroly se rychle zvrhne.

P. Molík 27.1.2022 12:35

Ideje zvrácených choutek barnevernetových agitátorů jsou natolik svůdné, že ovlivnily už i rozhodování jakýchsi evropských soudců. Každý soudce by si měl uvědomit, že jeho rozhodnutí nezmění realitu, že realita stejně jako fyzikální zákony a další skutečnosti jsou neměnné a neovlivnitelné jeho nerealistickým rozhodnutím. Každý soudce by měl respektovat realitu. Norsko pod tlakem úchylné instituce Barnevernet už ztratilo civilizační glanc a hlavně punc demokratického systému. Ortel v neprospěch matky dvou synů ukazuje prohnilost západní civilizace.

Š. Hašek 27.1.2022 13:20

Jaksi jo.

A to jsem byl v Norsku asi osmkrát, bez cestovní zavinovačky. Dohromady by to dalo víc než výjezdovku Jourové. Mnohdy počasí "nikoliv dle komise plánovací".

Hrdé Norge je dnes brusele. Co ten král tam? Sleduje tvíter Kolaji!

Bernevern je Gestapo. Hitler čuchal dobře. Čuchal dobře i v Estonsku. A tak.

Ale jen na jihu, na Lofoten snad přežijou. Tresky neřídí Vystrčil.

Co pod Řípem a Radhoštěm?

J. Kanioková 27.1.2022 16:14

R^R^R^

A. Renjascu 27.1.2022 10:42

Žel český stát rezignoval na ochranu svých občanů a prodal je za pět miliard od norských fondů, které nám opět poslal. Je to naprostá zvrácenost českých politiků (čest výjimkám jako pan Zdechovský), kteří nechali dva z našich občanů ukrást Norskem. Poláci na to šli jinak a jejich detektiv Rutkowski ukradené dítě norským zlodějům vzal a předal rodičům. Navrácení dítěte do zlodějského Norska pak zamítl polský soud. Je neuvěřitelné, že i v 21 století se můžou legálně krást děti, aniž by byla jakýmkoliv způsobem prokázána nějaká vina rodičů. Norsko je výkvět (odpad) sluníčkářské progresivně levicové ideologie, která v posledních deset let vládne (ničí jej) na západě.

https://zdechovsky.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=508618

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/do-kauzy-unesene-devitilete-divky-se-vlozil-polsky-rambo-40024593

https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/322429/polsky-detektiv-unesl-nikolku-z-norska-sest-metru-po-lane-za-zachranou.html

Š. Hašek 27.1.2022 10:48

R^ Trefné poznámky.

R. Langer 27.1.2022 11:20

Máte naprostou pravdu!

K. Pavlik 27.1.2022 18:54

No jenom takovou malickost. Jak by ste se tvaril kdyby Afganistan resil problemy afganskych obcanu v Cesku - napriklad mnohozenstvi?

To co se zda normalni v Cesku se vubec nemusi byt normalni v Norsku.

Kdyz jsem prijel do Kanady tak jeste stale vysely (tehdy uz neplatne) cedule)na dost hospodach ze zeny bez doprovodu nemaji pristup do hospody.

K. Křivan 27.1.2022 11:24

Doufám, že ten detektiv dostal alespoň státní vyznamenání.

A. Renjascu 27.1.2022 11:57

Vyznamenaný nebyl, ale výsledky má skvělé

V. Kain 27.1.2022 11:49

Dobře napsáno.Hledat spravedelnost ve Štrasburku je naivita a nebo také blbost.

F. Zrcek 27.1.2022 10:10

Rozhodnutí soudu je vždycky sázka do lotynky. Vůbec nevím, proč právníci bazírují na studiu logiky, když soudní rozsudky tak často elementární logiku postrádají. Co se zveřejnění předchozího českého rozsudku týče, asi bych neváhal. Norové a Evropa mají právo vědět, co se jim děje v kuchyni. Barne-fernet má štěstí, že není církevní křesťanskou organizací, jinak by z něj média už dávno udělala trhací kalendář a norská vláda by musela zvýšit produkci mořské ropy, aby vyplatila odškodné. Ale což to vzít progresivisticky spravně: vždyť oni ti Norové nejspíš odebírají děti i menšinám, např. africkým přistěhovalcům a snad i inuitům (Eskymákům) jako předbělošským (precaucasian) domorodcům? A tady se určitě dopouštějí hrubého násilí a pošlapávání práv menšin a nerespektování kulturních odlišností? Jak nás ti nešťastníci mají kulturně obohatit když jim seberou děti pod průhlednými záminkami, že je učí žebrat a krást?

Pane Zdechovský, nemůžete s tou nespravedlností jako poslanec EP něco dělat? A nemůžete prosadit aspoň omluvu na způsob brečícího Justina Trudeau, premiéra Kanady? Evropské indiánské děti vám za to budou vděčné!

P. Diviš 27.1.2022 10:35

Norsko není členem EU. A i kdyby bylo, poslanci jednotlivě nezmohou prakticky nic. Ani ve větších skupinách, celá ta EUnijní šaškárna je tak nastavena, aby mohli prakticky jen odsouhlasovat pitomosti dodané Komisí. A když vidím většinu poslaneckých nápadů, tak si snad ani nepřeji, aby toho mohli více.

Š. Hašek 27.1.2022 14:16

Trefné poznámky.

Zdechovský toto nezaznamenal, pro "vytíženost", nebo je bllbbej.

P. Boublíková 27.1.2022 10:09

Proč je v článku neustále zdůrazňováno, že je Michaláková učitelka (pokud vím, tak učitelka v MŠ)?

Tyhle zrůdy https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Ku%C5%99imsk%C3%A1_kauza

byly taky učitelky, resp. pracovaly s dětmi jako vedoucí kroužků.

P. Diviš 27.1.2022 10:32

Pokud by na sebe takhle upoutala pozornost a nikdo si její učitelování neprověřil, bylo by to asi každému (vyjma vás a Barnevernetu) divné.

R. Langer 27.1.2022 11:21

Jo, taky. No a? 8-o

V. Církva 27.1.2022 12:05

Myslím že proto, že kdyby měla skutečně vážne problém s vychováváním děti, ve školce by učit nemohla