Úterý 16. července 2024, svátek má Luboš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

DŽIHÁD PROTI IZRAELI: Jaký je postoj Turecka

Vražedný útok Hamásu, který tato skupina nazvala „Operace bouře al-Aksá“, opět odhalil převládající turecký názor na arabsko-izraelský konflikt.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VP

Do těch 50 000 mrtvých Turku určitě Erdoganovci počítaly i Kurdy?

0 0
možnosti
JV

Naši lídři, tím nemyslím ty české hopsaly, které si volíme, ale opravdové Západní lídry, dělají vnější politiku tak obratně, že je těžké odhadnout, zda nás víc nenávidí nepřátelé typu Vladimíra Vladimírovice, nebo spojenci typu Erdogana,

0 0
možnosti
LP

Právě jsem zjistil, že Burak Bekdil v sobotu 21. října zemřel.... RIP.

0 0
možnosti
KK

Budiž mu v pekle teplo.

0 0
možnosti
Foto

Ze severu Gazy prchající Palestince na své území nechce vpustit Jordánsko, ani Egypt. Egyptský ministr zahraničí Sameh Shoukry řekl západním diplomatům, že Egypt bude dodávat humanitární pomoc do Gazy, ale bude odolávat jakémukoli tlaku na přijetí Palestinců. Vysoký egyptský bezpečnostní činitel dokonce agentuře AP řekl, že Egypt přijal „bezprecedentní opatření“, aby zabránil narušení svých hranic s Gazou a že na hranici byly již rozmístěny tisíce příslušníků bezpečnostních sil. A jak uvedl deník Financial Times, vysoký egyptský představitel svému evropskému protějšku řekl: „Chcete, abychom přijali milion lidí? Tak já je pošlu do Evropy. Tolik vám záleží na lidských právech, no tak si je vezměte“.

0 0
možnosti
VP

Pic kozu vazu ! Soudruzi a soudružky v Bruselu by houfně omdlévali nad takovou necitlivostí ..Panáci potrhlí .

0 0
možnosti
MK

Je potřeba si uvědomit proč se Izraeli po 2. světové válce podařilo ustavit svůj stát ( a ČSR byla mezi jen několika prvními státy, které jej uznaly ) a proč Arabům ne - a o tom to je furt dokolečka !!!!!!!!!!

0 0
možnosti
PV

Kdosi položil zajímavou otázku, já si dovolím ji modifikovat a načernobílit.

Jaké řešení bystev preferovali:

a/Vyhnání Palestinců a jejich emigraci do Evropy, náboženské muslimské požáry po Evropě, destabilizace vlád ?

b/Zrušení Izraele jako řešení palestinsko-izraelsko-arabsko-muslimsko-židovského problému ?

Pro náboženské horlivce opakuji, často načernobílení nějakého problému pomůže objasnit a vyřešit složitou otázku.

0 0
možnosti
PB

P17e93t17e 19B76r64i45c52h

23. 10. 2023 11:41

A proč zrovna emigraci do Evropy? V dalších třech světových stranách mají své bratry nebo alespoň souvěrce!!;-€

0 0
možnosti
VK

V61. 86K22u52h96a65j

23. 10. 2023 8:52

Chápu, že pana Bekdila, už podle jména, postoj Turecka pálí. Mě ovšem, coby obyvatele Evropy, velmi zajímá postoj Německa, v jehož hlavním městě se demonstruje proti Izraeli. Taktéž Londýnské beztrestně probíhající masové propagace džihádu vůči Židům by si zasloužily vysvětlení.

0 0
možnosti
Foto

Také bych rád věděl, jak by dopadly masové demonstrace namířené proti Ukrajině 8-o

0 0
možnosti
FN

Jakkoliv se novinář z Gatestone institutu považuje za demokraticky osvíceného, neodváží se napsat, že základním problémem konfliktu na Středním východě, který se přesouvá i do Evropy, je islám. Takže novináři a politici sice mohu trousit moudra o tom, který islámský režim je umírněný, který konzervativní a který teroristický, ale islám je jen jeden. Umírněnost, spojenectví nebo terorismus jsou jen taktiky džihádu.

0 0
možnosti
PV

proč Rusko nemá problém se svými muslimskými krajany ? V Rusku jsou zastoupena snad všechna náboženství světa, a hele, klid a mír...myslím náboženský...

0 0
možnosti
VC

No Ataturk se musí obracet v hrobě. Pokoušel se vychovat vzdělaný národ co nebude propadat demagogiím islámu.

No Ergodan možná není ve skutečnosti až tak věřící, miluje ale moc a petrodolary

0 0
možnosti
Foto

Nechápu ty přehnané ohledy na palestinské nacisty v Gaze. Palestinští teroristé spáchali nebývalý masakr na židovský svátek Simchat Torah, který případ na šabat. tím nejsurovějším způsobem povraždili tím nejsurovějším 1400 Židů, nevinných mužů, žen, dětí, které dějiny od konce druhé světové války nepoznaly, a proč má mít pro Boha Izrael nějaké ohledy na populaci, která z 80% volí a podporuje Hamas?

Z jakého důvodu?

Když spojenci za WW2 spalovali německá města kobercovými nálety i s civilisty, Berlín, Hamburk, Drážďany, či v Japonsku Tokio. Bylo jim lhostejno, že s nacisty a průmyslníky zahynou i civilisté. Proč se po Židech vyžaduje jiné chování? Každý má takovou vládu jakou si zaslouží, neb chodíme k volbám.

A nabízí se další bolestná otázka? Odkud palestinští nacisté znali místa umístění kibuců, škol, školek a dalších objektů, kde žili civilisté a děti? No od palestinských dělníků z Gazy, kteří byli očima teroristické organizace Hamas, teroristé měli u sebe přesné mapy, kde tyto objekty jsou. No a odkud je získali? Od dělníků, kteří pracovali v Izraeli. Tolik se Izrael snažil o mírové soužití s Araby, o pozvednutí Gazy po ekonomické stránce, zatímco tito tzv. Palestinci je nenávidí k smrti. Lidské zrůdy se zřejmě nikdy nezmění. Pro Izrael je to poučení a memento.

Lidé z kibuců a obcí poblíž Gazy byli ti nejnaivnější a nejmírumilovnější Izraelci, přáli si mír, snažili se s tzv. Palestinci v Gaze vyjít, byli levicoví idealisté, velmi kriticky se dívali na židovské osady na sporném území Judsku a Samaří no a velmi na svůj omyl doplatili. Židé z osad v Judsku a Samaří vědí, co jsou palestinští nacisté zač, každý den se s nimi potýkají, každý den čelí stovkám násilným útokům ze strany palestinských Arabů. Takže budíček pro izraelskou levici by měl být takový, že mír s palestinskými Araby není možný a především je nutné nikdy nedovolit vznik další teroristické entity na židovském historickém území Judsku a Samaří.

0 0
možnosti
VC

Tak myslím, že článek naznačuje o čem to je. O těch co dělají i v Evropě binec, znásilňují, teroristické útoky a i když tu jde o Izrael začnou pořádat v Evropě! stotisícové demonstrace a vraždit evropské učitele. Proč Irán, což nejsou Arabové! má hlavní cíl zničení Izraele?

Jde o islám a o islám a jeho "zabíjejte nevěřící"

Ano a jde tu o universalisty kteří si myslí, že všechny náboženství a civilizace jsou stejné!

Nejsou a pokud to budou ještě chvíli tvrdit a zvát krvavý středověk do Evropy bude to konec naší civilizace a pokroku.

A pro nás ostatní, magoři patří do blázince ať už jsou to islamisté, progresivisté, nebo neobolševici! Jak tam dostat progresivisty a kohokoliv kdo ještě pořád vítají islám do Evropy nevím, ale udělal bych všechno proto je dostat z politiky do léčeben. Přesvědčování zdá se nefunguje!

Mimochodem Greta už není jenom proti CO2. Je i propalestinská aktivistka. Tady švédský "Barnevernet" taky evidentně zaspal.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz