8.2.2023 | Svátek má Milada


Diskuse k článku

DOKUMENT: Zhasněte ruskou ambasádu

Je však třeba přinutit Rusko, aby zastavilo raketové útoky a bombardování

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Němec 7.12.2022 21:49

Так что, Виталий Лазаревич Гинзбург, красиво одевайтесь в форму и отправляйтесь на фронт!

P. Skřivan 7.12.2022 19:20

Já navrhoval je to, abychom jim tam přes plot hodili sochu Koněva. :-)

L. Zídek 7.12.2022 17:51

Troškaři ! Jak sám autor píše, dejme jim ochutnat jejich vlastní medicímu ! Šup na naše 3 zbylé tanky a přepadněte Rusko !

K. Křivan 7.12.2022 16:22

Proč politici dělají ta svinstva ? Protože nemají strach je dělat ! Heydrich taky neměl strach. A když ho dostal, bylo pro néj už pozdé !

P. Skřivan 7.12.2022 19:22

Pokud vím, tak Heydrich strach nedostal. Dokonce po útoku vstal, vytáhl pistoli a jal se střílet. V nemocnici pak umřel na zranění, které tu smrt nevysvětluje. Ani pitva ji nevysvětlila.

V. Němec 7.12.2022 21:34

Píše se, že příčinou byla sepse, která se dostala do zranění.

Každopádně to byla zpackaná akce.

C. Berka 7.12.2022 15:42

a oni zhasnou českou...

M. Hoblík 7.12.2022 10:00

Co bychom ještě mohli pro ty Ukrajince udělat? Poděkujme jim za rok 1968!

J. Kulheim 7.12.2022 10:25

Svobodní Rusové by mohli jít bojovat, aby byl brzy konec válčení.

P. Vychodil 7.12.2022 10:56

Svobodní Rusové mají , stejně jako ostatní naši rusobijci , odvahu bojovat jen hudbou a klávesnicí v anonymitě svých domovů...

M. Boháček 7.12.2022 9:50

EU/USA/UKRAJINA: Válka na Ukrajině se řídí jednoduchým pravidlem – Ukrajinci bojují, Češi a Slováci platí, a USA kasírují. Dokud jsme to tvrdili my, byli jsme dezinformátoři. Jenže včera nastala významná změna a američtí bankéři potvrdili, že máme pravdu. A nebyli by to američtí bankéři, aby si nespočítali přesně, jak na té válce, na rozdíl od nás, pěkně vydělávají. V dnešní analýze se na jejich účetnictví podíváme podrobněji.

Bankéři oznámili, že USA se už vymanily ze současné krize vyvolané ukrajinskou válkou, a že Američané začali opět utrácet a nakupovat, jako by se nechumelilo. Roční nárůst tržeb za zboží nakoupené Američany v obchodech je 8,3%, měsíční nárůst tržeb je 1,3%.

Bankéři oznámili, že EURO zóna se zřítila do krize vyvolané současnou ukrajinskou válkou, a Evropané přestali v obchodech nakupovat zboží. Roční pokles tržeb v obchodech je -2,7%, a meziměsíčně -1,8%.

Bankéři oznámili, že do největší krize se zřítila východní Evropa, a že největší velmistr úpadku je Fiala! Roční pokles tržeb v Česku -9,3%, a meziměsíční -4,1%!

Pokud nechcete dopadnout jako kdysi bohatí a spokojení obyvatelé amerického města Detroit, nezbývá nám než nahradit současné neschopné politiky manažery typu Olivera Blume, a dalšími vzdělanými, a nebo zdravým rozumem obdařenými jedinci. Bohužel v prezidentské volbě tohoto cíle asi nedosáhneme. A jak jsem si přečetl v materiálech Bruxelae, už se plánuje, aby příští volby řídily počítače. O tom ale někdy příště. Cílem plánu Morgenthau 2 je de-industrializace Evropy i Ruska. Dnes jsme ukázali, jak už probíhá, příště se budeme věnovat dalším bodům tohoto plánu!

AUTOR: Michael Svatoš

https://cz24.news/eu-plan-morgenthau-2-bruselsky-jezisek-na-ktereho-do-smrti-nezapomenete/

P. Vychodil 7.12.2022 10:29

Připadám si jako v nějakém šíleném dystopickém ringu, sázíme na našeho favorita , víc a více , masírujeme ho, první pomoc poskytujeme , resuscituujeme ... a až bude po bitvě , půjdeme domů s holou pr... jako zmagoření hazardní hráči z kasina ... no a krupier si mne ruce ...

P. Pepax 7.12.2022 10:48

Souhlas, chováme se jako opilí idioti.

P. Vychodil 7.12.2022 10:54

Dobré přirovnání .

Ti co se neopili , jsou dehonestováni dle rčení “kdo nepije s námi , pije proti nám”

Každé pití jednou dojde , uvidíme , jak se dnešní opilí , zdrogovaní jedinci budou vypořádávat s príšernou kocovinou a také s účtem za takový mejdan ...

P. Brecík 7.12.2022 9:18

Souhlasím s NATO/EU - musím tedy souhlasit a podporovat i Putina ;-D ..... „Máme prst na vypínači. Můžeme vypnout proud, kdykoli potřebujeme a kdykoli chceme. Stačí, když přijmete naše podmínky, a my to tažení zastavíme.“ Slova generála Surovikina? Nikoliv. Toto prohlašoval někdejší mluvčí NATO Jamie Shea během vojenské kampaně NATO proti Jugoslávii, kdy alianční vojska bombardovala srbské elektrárny. Tento způsob vedení války NATO obhajovalo jako legitimní a z civilních obětí vinilo vedení napadené země. Citace činitelů NATO z roku 1999 se šířily v posledních dnech po sociálních sítích a ParlamentníListy.cz se je rozhodly ověřit. Dobové záznamy jsou na webu Severoatlantické aliance.

J. Vavrochová 7.12.2022 10:03

No jo, ale tenkrát to přece bylo humanitární, pamatujete?

J. Kulheim 7.12.2022 10:28

To bylo vítězství Srbů nad lží a nenávistí. Chybou bylo, že to Srbové nevěděli.

D. Laurencikova 7.12.2022 11:19

R^R^R^

P. Kazo 7.12.2022 8:42

"Rusko na Ukrajině cíleně útočí na kritickou infrastrukturu a civilní objekty. Rusové posílají rakety a bomby na ukrajinské teplárny, elektrárny a vodárny jenom proto, aby nyní v zimě zlomili odpor hrdinných Ukrajinců. Uvědomme si, že Ukrajinci mrznou ve svých bytech bez vody a elektřiny jen kvůli záměrnému ruskému barbarství a úmyslu jim co nejvíce ublížit."

A čo s tým máme my?

M. Boháček 7.12.2022 10:03

My to platíme, USA kasírujú.

J. Lukavsky 7.12.2022 17:09

"A čo s tým máme my?" no to, že kdyby Putin uspěl na Ukrajině - tak snadno a rychle jako si vysnil... tak by přišlo na řadu Polsko a pak my. Už to tady bylo, vzpomínáte? Budapešť 1956, Internacionální pomoc v r. 1968. Nic víc. J.L. end

M. Juraška 7.12.2022 8:37

To je fantazmagorie.

K. Zangl 7.12.2022 8:18

V případě vypnutí el proudu na ambasádu by byly technickými pracovníky okamžitě nastartované diesel agregáty - elektrocentrály. A nafty, přátelé, nafty mají Rusové dost..:-)

K. Křivan 7.12.2022 8:32

Jen jestli má české vyslanectví v Moskvě dost nafty a elektrocentrálu.

A. Renjascu 7.12.2022 7:39

Pane Ginzburgu, také jste byl tehdá tak aktivní jako nyní?

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/utoky-na-elektrarny.A_990505_100155_zahranicni_jpl

M. Boháček 7.12.2022 7:35

Podporujem petíciu ruských matiek, ktorá žiada stiahnutie ich synov z Ukrajiny, ktorú podpísalo niekoľko tisíc ľudí a ktorej sa naše médiá v posledných dňoch zoširoka venovali. Len pripomínam veci, ktoré naše médiá zámerne nespomenuli ani slovom: že aj na Ukrajine existuje petícia proti násilnému odvodu brancov, ktorú podpísalo už viac ako stotisíc ľudí. Ukrajina na rozdiel od civilizovaných európskych štátov ani v mierových časoch neumožňuje odopretie vojenskej služby. Mierové organizácie na čele s Ukrajinským pacifistickým hnutím (partnerskou organizáciou česko-slovenského združenia Zjednotení za mier) zatiaľ bezvýsledne poukazujú na to, že „ukrajinský režim sa vyhýba serióznej reakcii na výhrady Výboru OSN pre ľudské práva“, nerešpektuje všeobecne uznávané právo na odmietnutie vojenskej služby a odmieta prepustiť väzňov svedomia. Podľa prieskumu Human Security Lab väčšina obyvateľov Ukrajiny odmieta zákaz cestovania pre mužov vo veku od 18 do 60 rokov

Podobne sa v našich médiách nikde nedozviete o výzve International Peace Bureau (Medzinárodného mierového úradu), ktorý vyzval svetové spoločenstvo, aby dôrazne požadovalo a podporovalo vianočné prímerie na Ukrajine a presadzovalo nový začiatok rokovaní medzi bojujúcimi stranami. „Našou víziou a cieľom je nová architektúra mieru pre Európu, ktorá zahŕňa bezpečnosť pre všetky európske krajiny založenú na princípe spoločnej bezpečnosti. Mier a harmónia, vzájomný zmysel pre ľudskosť môžu prekonať nenávisť, násilie a vzájomné obviňovanie, ktoré dnes vo vojne prevládajú. Pamätajme, že všetci sme ľudia a že vojny a vzájomné ničenie sú zbytočné. Vianočné prímerie je veľmi potrebnou príležitosťou, ako obnoviť náš súcit jeden k druhému. Sme presvedčení, že spoločnými silami sa nám podarí dostať zo začarovaného kruhu deštrukcie, utrpenia a smrti,“ píše sa vo výzve, ktorú môžete podpísať tu.

M. Boháček 7.12.2022 7:37

Chcem tým poukázať na to, že existujú aj iné pohľady ma riešenie ukrajinského konfliktu, než sú tie, ktoré nám predkladajú mainstreamové médiá a oficiálne úrady.

Povedzte mi, prečo nepočujeme z úst našich politikov a novinárov takéto prejavy? Prečo sa umlčiavajú hlasy mierumilovných ľudí? Prečo médiá štvú do vojny, prečo sa z nich nedozvieme nič o túžbe ľudí po mieri a mierových riešeniach? Tvrdím, že to robia zámerne. Ľudia, ktorí podporujú eskaláciu vojny a zvyšovanie zbrojenia, nechcú mier, aj keď tvrdia niečo iné.

Vyhlásenie amerického prezidenta Bidena, že bude s Putinom rokovať až vtedy, keď stiahne vojská z Ukrajiny, je skrz naskrz falošné. Pred rokom nebola na Ukrajine ani noha ruského vojaka a Biely dom rokovania odmietal, hoci mal o ne Kremeľ záujem viac ako s kýmkoľvek iným. Spojené štáty hľadajú neustále zámienky na to, ako pokračovať vo vojne. Ich cieľom nie je oslobodiť Ukrajinu, ale zničiť Rusko. Ukrajinský ľud by mal túto hru konečne prečítať a namiesto militantných hysterických a štvavých príhovorov Volodymyra Zelenského počúvať tých, ktorí si želajú ukončenie vojny. Vo vyhlásení Ukrajinského pacifistického hnutia MIEROVÁ AGENDA PRE UKRAJINU A SVET schválenom pri príležitosti Medzinárodného dňa mieru 21. septembra 2022 sa okrem iného píše:

„Nie vojna, ale mier je normou ľudského života. Vojna je organizovaná masová vražda. Nezabíjať je našou svätou povinnosťou. Dnes, keď sa morálny kompas všade stráca a sebadeštruktívna podpora vojny a armády je na vzostupe, je pre nás obzvlášť dôležité zachovať si zdravý rozum, zostať verní nenásilnému spôsobu života, budovať mier a podporovať mierumilovných ľudí. Politika vojny až do absolútneho víťazstva a pohŕdanie kritikou obhajcov ľudských práv je neprijateľné a musí sa zmeniť.

https://www.hlavnespravy.sk/chmelar-preco-sa-umlciavaju-hlasy-mierumilovnych-ludi-preco-media-stvu-do-vojny/2984300

L. Písařík 7.12.2022 9:49

Souhlasím, ale jak toho chcete dosáhnout v reálu? Já nevéím.

P. Brecík 7.12.2022 9:20

TOHLE je třeba zastavit. Za to se bojovalo v II.sv. https://vlkovobloguje.wordpress.com/2022/06/11/slava-ukrajine-slava-herojam-vame-jake-ukrajine-a-jakym-herojam/

J. Novak 7.12.2022 4:04

Rusove se zjevne poucili z utoku USA a NATO na Srbsko.