Středa 17. července 2024, svátek má Martina
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

DEHONESTACE: Uzavřít mír s takzvanou Ukrajinou?

V české debatě se objevil výraz „míroví štváči“. Míří na ty, kteří volají po míru na Ukrajině, leč pomíjejí jeho podmínky i kauzalitu války (fakt, že suverénní Rusko napadlo suverénní Ukrajinu). V podtónu zaznívá, že část viny za pokračování války nesou politici, zejména evropští, kteří Ukrajinu podporují, ba jí dodávají zbraně.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VL

Ještě před rusko-ukrajinskou válkou koloval takový bonmot, že vypukne válka mezi Ruskem a Západem, kde se bude bojovat do posledního Ukrajince. A jak to vypadá, ten bonmot byl velmi předvídavý.

0 0
možnosti
Foto

Milý Petráčku, na co Fiala vypínal dezinformační weby, když ty nám řekneš vše, co říká nepřátelská propa.anda. Dej si pozor na Stříže ...

0 0
možnosti
JJ

J40u57r84a 85J46u10r44a49x

29. 4. 2022 20:06

Mohl byste určit ty dezinformace, jež v článku nalézáte?

0 0
možnosti
DW

D92a82v31i68d 50W45o33l15f

29. 4. 2022 16:47

Přátelé,

Tzv. Ruská federace si použití zbraně hromadného ničení nelajzne pokud nebude mít zelenou z Číny.

Můžou mít na salámu EU, NATO, USA, ale pokud přestane být Čína kamarád, mají to definitivně namířeno do středověku.

0 0
možnosti
PB

P75e39t67r 91B22r75e23c81í36k

29. 4. 2022 21:57

Čína bude / musí stát za Ruskem!! Proč? Protože ví, že pokud Rusko padne, bude na řadě ona. USA lezou krkem celému světu - mimo podlézavé EU. USA zavírají osoby, vyhlašují sankce, embarga a zmrazují účty kdy se jim chce a proti komukoliv. Takže se moudří spojí a pošlou je do .... zapomění. Jmenovat státy, které kašlou na sankce by bylo velmi, velmi dlouhé. Základny a „základny“ https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-nova-cinska-zakladna-v-pacifiku-proti-tomu-zasahneme-varuji-usa-199781

0 0
možnosti
MJ

Pane Černý to je trefa.R^

0 0
možnosti
MG

Řada lidí nechápe, jak vidí Rusko rozšiřování NATO. Protože obvykle mají rádi historky o Hitlerovi, tak mohu dát následující historickou analogii : Rusové vidí rozšiřování NATO jako opakovaný Anschluss Rakouska.

0 0
možnosti

Závěr komentáře se mi zdá být poměrně inspirativní. Jak může dojít k nějaké dohodě mezi stranami, které se nijak neznavaji a nerespektují?

Pokud Rusové neuznávají Ukrajinu, pak je zřejmé že ani Západ neuznává Rusko. Zvlášť, když dnes už Američané otevřeně prohlašují, že jejích cílem je oslabit Rusko.

Takže, jak to může pokračovat? Dodávky zbraní a vojenská spolupráce Západu s ukrajinskou armádou postupně dosáhnou takového rozsahu, že už nebude možné pochybovat, že jde o válku Západu a zejména USA s Ruskem.

To pak ale dost možná budeme mít co dělat ne jen s arogantním s nasraným Ruskem, ale také s Ruskem mobilizovaným a připraveným použít veškeré zbraně, které má k dispozici.

Bohužel, pane Petracku, nejpravděpodobnější alternativou mírových jednání je, že rusko-ukrajinsky konflikt bude, i za cenu úplného zničení Ukrajiny, postupně nabývat na intenzitě, a to až na práh světové války. Nebo i za něj. Tak si vyberete, či se vám vyhovuje víc.

0 0
možnosti

... co vám vyhovuje víc.

0 0
možnosti
MG

Svět je na pokraji jaderné války a nikdo to nechce vidět. Rusové raději zničí celý svět, než aby se poddali Američanům. A americká vojenská přítomnost na Ukrajině je pro Rusy poddání se USA. Pokud Ukrajina válku s Ruskem vyhraje, armáda USA si vytvoří základny na Ukrajině a Rusové to velmi dobře vědí. Proto nikdy neakceptují porážku s Ukrajinou a použijí jaderné zbraně.

Zarputilá snaha USA o vojenskou přítomnost na Ukrajině povede ke zničení světa.

0 0
možnosti
MG

To není poplašná zpráva, to je naprosto jasná analýza toho, co se stane, pokud budou USA pokračovat ve své snaze o svou vojenskou přítomnost na Ukrajině.

0 0
možnosti
JP

Jenom bych rád věděl, jak mají Rusové a Ukrajinci k sobě blízko.

Řekl bych, že blíže než my ke Slovákům.

A v tom to všechno spočívá.

Není třeba být na větvi z ukrajinských uprchlíků. Raději korektnost.

0 0
možnosti
PP

P65e24p32a 89P85e69p55a56x

29. 4. 2022 11:40

Autore, ale Ukrajina by se dala nazvat tzv. Ukrajinou, na rozdíl od všech zemí, které vznikly po rozpadu SSSR uvízla v nějakém ukrajinském vakuu.

0 0
možnosti
MV

Kdo si tady koleduje mít před názvem zkratku tzv. je Rusko. Osobně bych přikročil na mezinárodní úrovni k oduznání Ruska jako suverénní země neboť stát s nakradeným územím není suverénní.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz