Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

ČERVENÝ KŘÍŽ: Spoluúčast na financování teroristů

Že vláda Palestinskoarabské autonomie finančně podporuje uvězněné teroristy a v případě likvidace teroristů jejich rodiny, je všeobecně známo.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JP

Neměl by se muslimům věnovat Červený půlměsíc? Koneckonců, jakkoli jezdí čeští záchranáři pomáhat třeba Turkům při zemětřeseních, nepamatuji se, že by nám kdy podal pomocnou ruku někdo z té ramadánové bandy.

0 0
možnosti
JU

J12i76ř71í 27U35h63e66r

24. 3. 2024 0:11

Organizace světových národů by konečně měla pracovat a pomáhat lidem v Gaze.Už dnes je pozdě.Každý den umírají nevinní lidé a MY samolibě mlčíme.Jednou se nám to vrátí i s úrokama.

0 0
možnosti
OM

Jen ať umírají. Za sedmý říjen je to pořád málo.

0 0
možnosti
JU

J79i94ř67í 90U30h60e89r

23. 3. 2024 23:59

Přesně tak...Jakákoliv podpodpora "šestek"v jejich vraždění a zabírání cizího územi je neospraveditelné.

0 0
možnosti
Foto

Jakákoliv podpora palestinského naci-islámského teroru je naprosto zvrhlá a neospravedlnitelná. A vy, který schvalujete palestinské nacisty a vraždění Židů, jste zrůda, naci-islámská zrůda.

0 0
možnosti
OM

Červený kříž by se měl stydět.

0 0
možnosti
KK

Kdo podporuje terorismus penězi, musí dostat trest smrti ! Smrt papalášům z ICRC !

0 0
možnosti
VP

Další z prožidovských pravidelných agitek. Ale lhát pořád tak pravidelně a veřejně, co se týká židů, anebo přímo Izraele, je fakt hnůj. Pardon, nikoliv hnůj. Ten je užitečný.

Pan Stejskal těžko dokáže oblbnout všechny, kteří čtou jeho spisky.

0 0
možnosti
Foto

Nemyslím si, naprosto ohavné je podporovat palestinský, potažmo islámský teror. Vaše nenávistné antisemitské přípisky o vás hodně vypovídají. Váš hlas naštěstí také do nebe nejde.

Jinak pravdou je, že Izrael vede spravedlivou válku, jisté je, že v tomto století není spravedlivější války, než tahle v Gaze. Palestinští nacističtí teroristé spáchají nebývalý masakr po vzoru ISIS a oni se přesto najdou zastánci palestinského islámského teroru. To je naprosto neuvěřitelné, šokující a neospravedlnitelné.

0 0
možnosti
HH

Trochu prihlopulé. Izrael dělá totéž. Platí důchody a různé dávky teroristům a vrahům dětí z izraelských ozbrojenych jednotek zejména IDF, ale i z různých tajných služeb, které vraždí po celém světě.

0 0
možnosti
OM

Vidím, že máte zvláštní smysl pro humor

0 0
možnosti
Foto

O95t13a16k26a79r 45B97u31d68a

23. 3. 2024 11:22

Dočetl jsem se více nepěkných věcí o působení ICRC v Izraeli (viz knihy T. Tenenboma). Mj. že členy ICRC mohou být jen švýcarští občané. Tak jakýpak mezinárodní...?

0 0
možnosti
RL

Naivní? STEJNÍ! ;-)

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz