30.1.2023 | Svátek má Robin


Diskuse k článku

BUDOUCNOST: Islamizace Evropy na obzoru

Někdejší libyjský vůdce Mummar al-Gaddafi je autorem výroku: „Jsou zde znamení, že Allah daruje vítězství Islámu v Evropě bez mečů, beze zbraní, bez dobývání. Nepotřebujeme terorismus ani sebevražedné atentátníky. Padesát a více milionů muslimů změní v příštích desetiletích Evropu v islámský kontinent!“

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Molík 8.10.2022 12:46

Zelenému gretensko-klimatickému šílenství předcházelo merkelovské migrační šílenství, v němž se merkelovští propagandisté pod heslem "Wir schaffen das" vzájemně předháněli v popisování blahodárných účinků na nás Evropany na základě vtrhnutí vetřelců resp. migračních nájezdníků do Evropy. Tak jsem se dověděl, že každý alláhakbarovský nájezdník je poslem mírového náboženství a že čím více budeme mít v Evropě vyznavačů militantní a nenávistné věrouky, tedy podle merkelovských agitátorů vyznavačů věrouky mírové, tím více budeme mít v Evropě míru a tím více se budeme mít lépe a že by nejlepší bylo přestěhovat celou Afriku do Evropy, abychom se měli nejlépe na světě....Šílenější než merkelovské migrační šílenství je už snad jen současné uhlíkově neutrální zelené šílenství. Proto je nabíledni reálný předpoklad dokonalé islamizace evropského kontinentu pod taktovkou přiblblých eurohujerských káfirů z vedoucích struktur EU. Pamatuji si jak Merkelová s fanatickým leskem v očích opěvovala mohamedánskou věrouku na základě kategorického imperativu "Islamizovat, islamizovat a zase pořád jen islamizovat !" a nyní zelení fanatici jsou ještě horší. Dokud nám budou vládnout hlupáci a fanatici, dotud se musíme právem obávat programové a postupné islamizace Evropy.

D. Laurencikova 8.10.2022 13:02

Hmmm, Merkelova neopevovala islamizaci. Ji to bylo jedno. Jednou poradila: "Kdyz mate strach z islamu, bezte do kostela". Nebo na kritiku, ze do zeme vpustila statisice migrantu z islamskych zemi se vsemi efekty odpovedela: "Je mi jedno, ze je to moje vina. Ted jsou holt tady!"

Merkelova take rekla, ze "Islam patri k Nemecku" a delila obyvatele Nemecka na ty, "kteri jsou tady uz dlouho" a ty, "kteri teprve prisli". Nejaky lid, "deutsches Volk", se podle ni vubec nekona - nebo je to proste kazdy, kdo se tady momentalne ted mota. Ja povazuji za horsi nebo ne za mensi zlo vsechny politiky a instituce, ktere ji v tom nezabranily!

V Nemecku se oficielne doted ZADNA ISLAMIZACE NEKONA! Stale se pise, kdyz tak, o "domnele" islamizaci. Takze kdo tvrdi, ze probiha nejaka islamizace, ten se to pouze domniva, cimz se myli. A je to samozrejme "pravicovy extremista, rasista a fasista"!

Nedavno byl odsouzen na pul roku nepodminene jeden novinar a aktivista, ktery varuje pred POLITICKYM Islamem a cituje pri tom z Koranu. Byl odsouzen za sireni nenavisti.... cetbou z Koranu! Nova semaforova vlada, ktera prisla po Merkelove migraci z islamskych zemi dokonce jeste usnadnuje. Nedelejme si vubec zadne iluze o zvraceni tohoto trendu.

P. Molík 8.10.2022 13:05

I náš pirát Ivan coby šéf pirátů rozhodně prohlásil, že nemá s islamizací problémy...

D. Laurencikova 8.10.2022 13:10

Za chvili budete resit otazku, jestli "Islam patri k Cesku", rikate. ;-).

H. Lukešová 8.10.2022 13:25

Právě Ivan Bartoš od Pirátů se účastnil demonstrace rudé nacibolševické Antify, kde její účastníci provolávali "milá" hesla "Uprchlíci vítejte, náckové táhněte". Vítali muslimy, domorodé Čechy vyháněli a ještě jim nadávali do nacistů... Hnus k pohledání, tihle antifáci...

D. Laurencikova 8.10.2022 13:28

Ano, Ivan Bartos a jeho Pirati se zdaji byt plne na strane dnesniho "pokrokoveho" Zapadu a "EU-hodnot". Rv

H. Lukešová 8.10.2022 13:29

Paní Laurenčíková, máte v Německu také Pirátskou stranu? Co vím, máte tam Zelené a Levici, tato verbež je Pirátům také dost podobá...

D. Laurencikova 8.10.2022 14:45

No, Piraty jsme meli, nevim, jestli jeste existuji, ale kazdopade i kdyz, tak zivori nekde pod hranici viditelnosti. Dostali se jednou dokonce do parlamentu, ale byly tam jakesi afery, detska pornografie, drogy, dokonce i vrazda, nebo sebevrazda... Uz si fakt presne nevzpominam. Kazdopadne to byla labuti pisen a Pirati zmizeli z parady. Ale zato mame Zelene, kteri nemuzou natropit dost skod, aby je lidi prestali volit. :-/

H. Rybnická 9.10.2022 14:30

Paní Lukešová toto už je více než urážka, toto je přímo politická demagogie. Zelení jsou v SRN (ostatně stejně jako Die Linke) demokraticky ustanovená politická strana, s jejímž programem mohu ale nemusím souhlasit, jako že ji mohu ale nemusím volit. . Zelení mají řadu vynikajících osobností , na př. ministerského předsedu Bádensko-Wúrttemberska a jiné. Ostatně nevím co by se stalo. kdyby v Rakousku nebyl 2017 zvolen van der Bellen prezidentem, byla to opravdu velice vážná situace, a věřím , že bude zvolen letos zase. Co byste asi řekla, kdyby o nějaké dnešní politické straně Izraele někdo řekl že je to verbež? Jen tak ze zajímavosti.

H. Lukešová 9.10.2022 18:54

Paní Rybnická a to já klidně řeknu o jedné izraelské straně, že je verbeží. Je jí krajně levicová stalinistická strana Meeretz, stejně tak se mi nelíbí levicová strana Yesh Atid v čele s Yairem Lapidem.

Má kritika politických stran nemá nic společného s láskou nebo neláskou k jakékoliv zemi. Nemám ráda izraelské levičáky Lapida, Gantze, Eisenkota, velmi mě zklamal Sa ́ar, Kahana, ale Izrael jako takový miluji.

A to platí i pro další země jako jsou Německo a Rakousko. Nemám ráda tamější levicové strany, avšak to neznamená že nenávidím tyhle země jako takové atd.

H. Rybnická 9.10.2022 18:56

Otázkou je, co o těch politikých stranách v SRN, případně Rakousku vůbec víte. Mám dojem že nic moc.

H. Lukešová 9.10.2022 19:07

Tak programy těchto stran jsem samozřejmě nestudovala. Ale pravděpodobně jsou obě pro green deal a neomezené otevření hranic pro všechny z lidi Afriky a Asie a ani Evropa není nafukovací a nemůže absorbovat celou Afriku a Asii. A green deal velmi nahrál Rusku, zbavili jsme se energetické nezávislosti a nahradili jsme ji naopak velikou závislostí na Rusku.

V. Kolman 9.10.2022 8:14

ZATÍM!!!!!!

V. Kuhaj 8.10.2022 12:19

Nejdůležitější je nemlčet, říkáte. No pravda nad pravdy, jenže vrcholní politici, jakož i vrcholná média, o tom mlčí, víte. A to jsou ti důležití lidé. Evropa řeší kraviny, a můžu si hodit korunou, jestli proto, že je řešit chce, nebo nachází zástupné problémy za ty důležité, které už řešit neumí. Jsme prostě v průšvihu.

E. Dvořák 8.10.2022 12:00

....Čech aby pohledal....

E. Dvořák 8.10.2022 12:01

opravuji - Čecha

O. Kožušník 8.10.2022 11:53

hI, OPRAVUJI, islam NENÍ NÁBOŽENSTVÍ, JE TO TOTALITNÍ IDEOLOGIE ,která netoleruje nic jiného, přikazuje souvěrcům, co si mají myslet a jak nahlížet na svět, náboženství je pouze součástí ideologie a ukazuje přívětivější tvář, ale nenechme se mýlit, v koránu není nic o smířlivosti, pouze nenávist

P. Molík 8.10.2022 13:09

Ano, souhlasím. Ostatně ideologie a náboženství jsou jako spojené nádoby, vzájemně se podmiňují. Ideologičtí bludaři jsou opět na koni...

R. Langer 9.10.2022 6:19

Hm, samozřejmě, jako prakticky úplně každé náboženství... :-P

J. Hajský 8.10.2022 11:45

U nás je svoboda náboženského vyznání. Kdyby teď nejaký Čech založil církev a sepsal knihu priorit této církve, která by hlásala zabíjení všech muslimů bude nejen taková církev zakázána, ale i ten kdo knihu sepsal obžalován z těch nejhorších zločinů

Když muslimové mají za nejsvětější knihu Korán, kde se muslimové vyzývají k zabíjení jinověrců a bezvěrců, a mnozí muslimové se příkazy této knihy řídí, nechává to orgány činné v trestním řízení klidné.

Ale přitom by ta nová církev hlásala to samé jako islám.

Je tedy u nás svoboda náboženského vyznání pro každého? Zkrátka Quod licet Iovi, non licet bovi jak praví latinské rčení, doslovně „Co dovoleno Jovovi, není dovoleno volovi.“

H. Kotaz 8.10.2022 12:56

! !!

R^

R. Langer 9.10.2022 6:21

Já bych tu Bibli tak neidealizoval, a to vymlouvání se na Nový zákon je taky trapné, a hlavně poktlrytecké... :-P

J. Jurax 9.10.2022 13:50

No, on i Starý zákon, je-li z něj patřičně citováno, by mohl a měl vzbudit pozornost orgánů činných v trestním řízení. Šířit nenávist je trestné!

J. Kulheim 8.10.2022 11:26

Migrace do Evropy se je tématem pro diskusi už mnoho 20 let. Nikdo nedělá proti migrantům a hlavně organizátorů, nic. Prudký nárust migrantů začal po pokusu o nastolení demokracie v Severní Africe, zejména v Libii. To jenom ukázka ubohosti politiky USA a EU.

Nejdůležitější příčinou imigrace je štědrý sociální systém. V Evropě vládnou politici na úrovni okresního přeboru. Nemají vizi. Když dojde k takové tragické události, nejsou schopni takovou situaci řešit z krátkodobého ani dlouhodobého hlediska. Stát není schopný splnit své základní poslání, tj. zabezpečit vnější a vnitřní bezpečnost. V Evropě vládnou nikým nevolení úředníci.

Velkou zásluhu na tom mají voliči. Volí takové politiky. kteří jim slíbí, že budou žít z cizích peněz. To je jedna z příčin slabosti demokratických systémů, a proto demokracie jako trvalá forma vlády není možná. Lidé ztratili pud sebezáchovy.

Kdo chce přežít musí si ochránit svůj životní prostor. Vymezit teritorium, a to si za každou cenu chránit. Kdo to neumí, ten nemůže přežít. Přírodní výběr je neúprosný. Altruismus není to, co nás ochrání před lidmi, kteří se neštítí zabít člověka jenom proto, že má jiný žebříček hodnot.

J. Hajský 8.10.2022 11:33

Přesně popsáno !

D. Polanský 8.10.2022 15:03

Asi nějak tak. Ovšem nemyslím si, že politici to neví, jenomže kde vzít odvahu, když si žiješ jako prase v žitě?

J. Kulheim 8.10.2022 21:57

Když je voliči volí, proč by si nepřilepšili.

J. Jurax 9.10.2022 13:52

Dobře řečeno.

L. David 8.10.2022 10:35

Hlupáčtí politici stále ještě nevědí (nechtějí vědět), že islám není pouhým náboženstvím, nýbrž je především stanskou ideologií k podrobení celého světa ve prospěch muslimů.

Až na jeden povel povstanou všechny utajené, avšak již dnes po celé Evropě dobře rozmístěné muslimské bojůvky, bude velmi zle!

Ty občanské války západní Evropě nepřejí, avšak nevyhnutelně to k nim směřuje! A v nich se ukáže, kdo je silnější a odhodlanější - buď uhájit dosavadní svobodu nebo nastolit zločinný islám s právem šária. Mám obavu, že hedonismem zpohodlnělí Evropané těmi vítězi nebudou!

Je pouze škoda, že všechny hrůzy, které čekají především západní Evropu, nelze nasměrovat pouze na zločinné politiky, kteří situaci zavinili již dříve (Angela, Hollande, Juncker, Barroso a spol.), a také na současné pokračující záškodnické idioty z Brusele (např. nějaký Timmermans).

Zase to všechno odskáčou obyčejní lidé.

H. Kotaz 8.10.2022 10:32

Západní Evropa, ať si to užívá, když tleskala dederonské svazačce od r.2015 !!