Pondělí 24. března 2025, svátek má Gabriel
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

JN

USA zajišťuje unii bezpečnost? Kdo unii ohrožuje? Nebýt USA, žádný konflikt na Ukrajině by se nekonal.

Lejnová v Davosu vykládá, že musíme zvýšit úsilí v boji s klimatem. Jestli si někdo myslí, že tato osoba není magor, pak je idiot.

JL

"Nebýt USA, žádný konflikt na Ukrajině by se nekonal." ano, ano ... a jak rafinovaně to ti Ušáci udělali. Nejdřív nahnali nic netušící ruské vojáky na Ukrajinu a pomáhají je zabíjet. Ale "zítra se bude, tančit všude, až naše vítězné vlajky rudé, na stožáry světa vyletí...." J.L. end

JN

Do Majdanu podle vyjádření tehdejší mluvčí amerického ministerstva zahraničí Amerika investovala pět miliard dolarů.

Pak jsem viděl video z téhož roku, kdy se američtí kongresmani setkali s plukem Azov a prohlásili - teď vás vyzbrojuje a vycvičíme a budeme všemožně podporovat, abyste mohli bojovat a porazili Rusy. Pak přes Minské dohody o autonomii bylo na Donbasu ukrajinskými ozbrojenci do roku 2022 zabito 14000 Rusů, na Ukrajině bylo podle amerických expertů vybudováno 20 základen CIA, počty zbraní se znásobily, Zelenskyj žádal vyškrtnutí ze seznamu bezjaderných zemi, vstup do NATO a americké základny, zpětné dobytí Krymu a Donbasu. Je vám to málo? Jak by to dnes vypadalo, kdyby Rusové nereagovali?

PD

Jak? Vymyslete nějakou pohádku, lepší než ta ruská.

JN
P82r43o92k88o34p 53D59i90v87i97š:

To jsou fakta, pohádky sledujete v naší televizi.

První odstavec velké mínus, druhý plus.

Kdo unii ohrožuje?

Dozelena zblblá banda idiotů v čele s paní z Leyenu, známá pod označením Evropská komise.

IB

I10a79n 50B88i36k23k20h93u

27. 1. 2025 13:43

Císařovna si je sama vybrala. EU parlament do poslední chvíle nejenom že nevěděl kdo bude obsazen, nevěděl ani jaká bude agenda a dokonce ani kolik těch postů bude!

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz