Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Chceme pro vás bezpečné a kvalitní diskuse, proto mohou diskutovat pouze přihlášení uživatelé.

Využijte nejrychlejší přístup do diskuse pomocí přihlášení přes Bankovní identitu.

Přihlásit / Registrovat

Foto

Inu, to jsou ty "výhody" většinového systému. I u nás se v senátních volbách v jednom obvodě rozhodovalo mezi komunistkou a muslimem.

A navíc jsme v rukou hrstky šílených aktivistů, protože více než 98 % lidí jsou lenoši bez pudu sebezáchovy. I v situaci, kdy se na nás valí ze západu "kulturní obohacení" a z východu "speciální operace", jsme líní se podílet na činnosti nějaké politické strany necháváme tudíž řádit vítače a chcimíry.

PB

Světpvý systém: Všichni proti babišovi jede: v USA - Trumph, Ve FR Le-Penová, Malá Británie - dtto. V Německu - všichni proti AFD. Ještě že jsme Západ - bašta demokracie ;-D;-D

Foto

Vidím jedno pozitivum. Labouriste se přestávají vlichocovat lidem spojenym s islámem. Kéž by to bylo světlo na konci tunelu...

JJ

J69u12r65a 74J88u52r54a12x

8. 7. 2024 12:40

No, 30 procent muslimů v Birminghamu je děsivé číslo.

A nám vláda nadělila migrační pakt, takže se taky můžeme těšit, postačí jedna dvě generace a budeme ve stejné perdeli jako progresivní tzv. Západ.

Foto

T22o12m24á23š 89H18r70a70j

8. 7. 2024 18:35

Mimochodem, Birmingham býval 2. největší město v UK! A předpokládám, že se asi moc nezmenšil.

PH

P49e95t79r 21H15á87k

8. 7. 2024 10:06

Je to pravda, výsledek je daleko víc debaklem toryů než nějakým zlepšením labour.

Jenže kdyby teoreticky nebylo Nigela Farage a spol. a toryové byli úspěšnější, co by se v Británii změnilo? Obě strany jsou v zásadních věcech velmi podobné, liší se jen v míře, jak moc prosazují multikulti, LBGT a woke agendu.

Zklamání bývalého voliče z Konzervativní strany je oprávněné. Jen dosud mnoho z nich nedokázalo to zklamání přetavit ve volbu někoho jiného.

JV

Jody McIntyre se s nikým spojovat nepotřebuje. Jody ví, že stoprocentně vyhraje. Jak? Dělohami svých žen. Až bude mít vous stříbřistý, bude se okolo něj batolit houf jeho budoucích voličů. A feministka Phillipsova bude vymřelý druh, protože neumí mít potomky. Partaj, aby to střídání proběhlo spolehlivě si Britové zvolili ještě lepší, než byla ta předchozí. Chyba při tom není v samotné migraci, chyba je, že jsme jako Západ vyprodukovali společnost, že i negramotná babička původem ze střední Anatolie, na první pohled pozná, že než tohle přijmout, to by se raději do té Anatolie vrátila. Ale my nejen, že ji nejsme schopni nabídnout cokoliv co může normální následovat, ale nejsme schopni kvůli různým Phillipsovým ji ani k té volbě dotlačit.

PD

Dvě poznámky: Jak už jsem psal jinde, britský systém vygeneroval jasného vítěze, bude vládnout a nést za to zodpovědnost. Ne širokou, kompromisní, neschopnou a nezodpovědnou koalici (což může být i méně široká, viz ty naše dvě předchozí, vlastně všechny české vlády).

A přílišné přemnožení cizího elementu (islámu a islamistů) je problematické, žádné "obohacení".

LB

Jak v Británii tak ve Francii vyhrál volby pocit ohrožení, ale vyložený klasickým způsobem zpohodlnělého a zdegenerovaného evropského voliče: Při pocitu ohrožení hlasuje pro establishment, ačkoli právě ten ho dovedl do současné situace.

Tak či ona vítězství levice v Británii i ve Francii jen urychlí proces a cestu, na kterou se západní Evropa vydala.

Bohužel, když vidím voličské chování našich voličů, kopírujeme tu západní Evropu. Člověk se nazývá nejinteligentnějším ze všech živočichů, ale přitom snad jen on je schopen donekonečna opakovat stejnou chybu.

PH

P81e93t22r 25H79á13k

8. 7. 2024 10:01

Souhlas.

Na druhou stranu většina lidí se o politiku nezajímá a volí podle toho, jaké dostanou informace (pokud vůbec volí) z těch zdrojů, které jsou nejdostupnější, většinou je ani nenapadne jiné hledat; platí i pro vzdělané. Jaké dostává občanstvo informace, víme.

MV

Tak to dopadne, když si část konzervativních voličů nevidí na špičku nosu a dá přednost líbivým slibům brexitového podvodníka.

FDW

Nikoli, to je tak, když Konzervativní strana je konzervativní jen hubou, ale skutky jsou k nerozeznání od progresivní zelené levice. Něco jako naše ODS. Ale neočekávám, že byste tomu porozuměl. Myslím, že to je mimo váš rozsah.

FN

Konzervativní strana udělala úkrok ke středu. Labouristická strana učinila také úkrok ke středu. Jejich programy jsou téměř totožné. Je vlastně jedno, koho z této dvouhlavé partaje občan volí. Program i praxe jsou stejné. Opakovat stejný postup a očekávat jiný výsledek je znakem debility. Znakem zdravého rozumu je hlasovat pro změnu.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz