21.10.2020 | Svátek má Brigita


Diskuse k článku

BREXIT: Britové neztratili srdce ani rozum

Netřeba komentovat výsledek voleb. Drtivým vítězem s absolutní majoritou je Boris Johnson a jeho Konzervativní strana. Vítězem je chlápek, kterého jak ve Velké Británii, tak i v EU a potažmo i u nás odpůrci brexitu rádi označují za klauna a autoritáře a nebezpečí pro demokracii.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Langer 16.12.2019 5:39

Kolik těm známým je? :-P

P. Dvořák 16.12.2019 8:53

Tak tak. Zoufalí lidé dělají zoufalé činy.

J. Schwarz 16.12.2019 10:03

To jen ukazuje jak jsou lidi blbí a tak skáčou na mediální masírku. Měšťáci, co nevystrčí nos ven a když tak jen na nějakou exotickou dovolenou u móře můžou nabýt dojmu že je stále větší horku, to ano. V městských tepelných ostrovech, zvlášť když magistrát dá vykácet většinu stromů "kvůli bezpečnosti obyvatelstva" - ve viochřici totiž kdysi spadl na mládence strom a zabil ho, chopila se toho televize, pak se dlouze zkoumalo kdo za to může a kdo co "zanedbal" až úředníci raději nic nezanedbají... A stejní lidé co vítají návrat vlků a medvědů do přírody / větší pestrost přírody stojí za riziko napadení zvířetem / by vykáceli stromořadí kolem cest, protože cílem "expertů" je nula mrtvých na silnicích a do stromu to občas někdo napálí...

J. Ráž 16.12.2019 12:07

No a moji britští známí zcela vážně uvažovali o emigraci do nějaké země mimo EU v případě, že Johnson a konzervativci nevyhrají a Británie v EU zůstane. Když jsem jim gratuloval, tak mi napsali, že opět cítí stejnou naději v lepší britskou budoucnost , jako když v roce 1979 vyhrála volby Margaret Thatcher .

P. Lenc 16.12.2019 13:56

Naši známí se velice radostní.Nežijí v Londýně.

Š. Hašek 16.12.2019 14:53

Dobrý! Asi máte známé, kteří nejedí ani anglické jehněčí ........ aby se nenakazili .....

Člověče,

já viděl u Glenfinnan modrý veverky se žlutýma flekama. Schillera si zpívaly při loupání voříšků ...... Tak se nebojte!