16.10.2021 | Svátek má Havel


Diskuse k článku

BLÍZKÝ VÝCHOD: Šokující anketa

Nedávno jsem se pozastavil nad negativním hodnocením skutečnosti, že hlavní roli v připravovaném filmu Kleopatra má hrát izraelská superstar Gal Gadotová. Ta hodnocení vycházela z arabského prostředí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
B. Rameš 20.10.2020 8:47

Mír na Zemi nastane až tehdy, kdy bude Kleopatra transsexuální Súdánec s lesbickými sklony.

M. Krátký 20.10.2020 21:05

a beznohej - ale zásadní otázka zůastane : kdo se na takovej film přijde podívat - he ??? - už jsem spal, moje žena šla se psem na procházku a najednou mi drnčí mobil a ona moje milovaná mi "omylem" zvoní a že prej za to nemůže - hlavně, že mě miluje a že za to nemůže - dobrou noc R^R^R^

J. Svoboda 20.10.2020 8:32

Takovou blbostí se zaobíráte? Kolik šokujích anket najdete n PL a mají stejnou vypovídací hodnotu, jako ta vaše ;-D;-D;-D

Pěkný den.

P. Lenc 20.10.2020 10:07

Jenže ty "blbosti" jsou často životu nebezpečné, což vám jaksi uniká.

P. Han 20.10.2020 10:14

To, co vy pokládáte nebo vydáváte za blbost, jiní pokládají za zajímavé nebo důležité. Proto vás velká část diskutujících má za blba, případně za blbého trolla.

P. Lenc 20.10.2020 10:50

To si o něm myslím i já...

H. Lukešová 20.10.2020 0:14

Strana Společného arabského seznamu je trojským koněm Palestinské samosprávy uvnitř Knesetu. Tito lidé si nezaslouží být izraelskými poslanci v Jeruzalémě, jejich skutečné místo je v Ramalláhu, uvnitř teroristické entity zvané "Palestinská samospráva".

A o dost smutnější je to, že tuto arabskou stranu, která ve skutečnosti nehájí práva izraelských Arabů, kteří většinově v Izraeli prosperují a kvetou, mnozí arabští Izraelci slouží ve všech sférách izraelského veřejného života, ale zájmy palestinských teroristů.

Nabízí se tedy, proč má pravidelně strana Společného arabského seznamu 13-15 křesel v Knesetu? Odpověď je velmi jednoduchá, Tuto stranu volí i odpadlí izraelští Postžidé, jedná se o ultralevičáky, nenávidějící svou zemi Stát Izrael, izraelské pravicové politiky, vojáky a Židy, žijící v komunitách v Judeji a Samaří. Tito Postžidé přijali "kulturu ničení", kteří jak odpovídá název kultury, chce Izrael zničit. Stejně zběsilí lidé, jako bílí neomarxisté na Západě, bojující po boku BLM proti bělochům, které líčí jako vrozené rasisty, což je veskrze rasistický postoj, protože podle nich apriori bílá pleť předurčuje člověka k rasismu a jiným špatným vlastnostem.

Jedná se o takové odpadlé zločince Aviho Slaima, Ilana Papeho, Shlomo Sanda a dalších lhářů. Na tyto odpadlé Postžidy se odvolávají tvůrci francouzsko-švýcarského dokumentu "Tak vznik Izrael". Jenom líčil lži, podvody, palestinskou legendu o "ukradené zemi" a protižidovskou propagandu. Není nic horšího, než-li vlastní zrádce a odpadlík, člověk, který ztratil absolutní sebeúctu. Holt nový vlastník Primy (CNN Prima News), nová pravidla. Dříve Prima vysílala i nekorektní pořady, o Izraeli odvysílala spousty kvalitních krásných dokumentů a nyní koupila a odvysílala takový streicherovský hnus, jinak se ten "dokument" označit nedá.

I. Štípek 20.10.2020 0:40

Luki, zase jste mu ukradla show. P.s. Tak vznikl Izrael - to jste četla na Mrtvém Psu nebo jste to viděla? Dokument je na Uložto, stáhl jsem si ho a chci ho vidět a popřemejšlet. Taky bude seriál s Veronikou Žilkovou, to se těším.

H. Lukešová 20.10.2020 0:43

Četla jsem daný rozbor filmu na Neviditelném psu od pana Kovanice a tento film si nikdy nestáhnu a dívat se na něj nebudu. Nikdy. Ale ta jména naprosto vypovídají o prolhanosti filmu. Já mám nastudovaná skutečná fakta a palestinskou propagandu plnou nenávisti je nutné odmítnout. O odpadlých Postžidech mám také něco nastudováno.

I. Štípek 20.10.2020 1:08

Takhle to vaše rozhořčení není vyfutrované, jen opisujete. Fakt ovšem je, že teple-sluníčkářska ČT vysílá už podruhé sérii francouzských dokumentů o zemích středomoří, za které bych tvůrce vyfackoval že slušné společnosti. Nejspíš na to tihle eko-pravdoláskaři dostali hutný grant od EU. Takže: stáhněte si Tak vznikl Izrael, pak pokecáme, třeba tady u xtého dalšího pokračování série "Opisuji a překládám z izraelských webů, zatímco má žena vaří, peče, uklízí, luxuje, venčí kočku, píše úkoly, a je ráda, že mě celý den nevidí anžto drásám zbytečnosti klouzající jen po nudném povrchu".

H. Lukešová 20.10.2020 1:22

No já nevím. Uvidím. Já se většinově na TV přes den nedivím, prakticky vůbec. Nervy mám jen jedny. Stačí, když čtu na internetu spousty protiizraelských lží a pomluv a ještě se dívat na hodinu plné antisemitských lží a pomluv, které se mě velmi dotýkají a hluboce zasahují. A když si stahuji nějaké dokumenty, tak pečlivě uvažuji, jestli si ho můžu stáhnout a zda-li se se nejedná jen o lži a propagandu. Ale možná kvůli vám udělám výjimku a dáme řeč.

P. Moravčík 20.10.2020 11:53

Opakovane sa Vás pýtam: Máte nejaké informácie, ktoré by mi mohli vysvetliť skutočnosť, že Izrael vyzbrojuje špičkovou vojenskou technikou moslimský Ázerbajdžán proti kresťanskému Arménsku? Len, prosím, neuvádzajte argument typu: "Kohn, hádam nenechajú peniaze ležať na ceste!"

H. Lukešová 20.10.2020 13:02

Pane Morančíku, situace není tak jednoduchá. Na jednu stranu vypadá děsivě, že Izrael dodává zbraně Azerbajdžánu, jenže je zde ALE, velké ALE. Situace je taková, že křesťanskou Arménii podporuje muslimský šítský Írán, který je zavilým nepřítelem Izraele, hrozí mu zničením, podporuje teroristy z Hizballáhu a Hamasu. Co vede křesťanskou Arménii ke spojenectv s šítským islámským fašistickým režimem v Íránu.

A na izraelských stránkách izraelských stránkách vysvětluje izraelská novinářka Rachel Avrahami, že Izraelci musí podporovat automaticky kohokoliv proti Íránu. Holt když Arménii podporuje Írán, tak Izrael musí podporovat Azerbajdžán. Také psala, že Azerbajdžán je sice muslimská země, ale celkem sekulární a má s Izraelem výborné vztahy, navíc mu dodává kolem 40% ropy. Takže je tu i ekonomický zájem.

P. Moravčík 20.10.2020 13:08

Ďakujem. Zaujímavá informácia, ktorá sa v našich médiách vôbec neobjavila.

H. Lukešová 20.10.2020 13:35

Velmocenská politika je složitá. židovský Stát Izrael podporuje muslimský Azerbajdžán, zatímco šítský islámský Írán podporuje křesťanskou Arménii. Arménie se durdí, ale na druhou stranu se nemůže divit Izraeli, jak koná. Kdyby Izrael podtrhl Azerbajdžán, podtrhl by svého přítele a Azerbajdžán by odtrhl Izrael od dodávek ropy. Já z této situace nejsem nadšená, ale Izrael musí jednat tak, aby přežil.

H. Lukešová 20.10.2020 0:40

....která....chce zničit.....

R. Gramblička 20.10.2020 7:21

před pár dny jsem dočet knihu Chyťte žida od Tenenboma a tam to je. Při čtení jsem často jen nevěřícně kroutil hlavou, jak to v Izraeli chodí a kolik lidí tam trpí nenávistí ke své zemi a ke svému židovství a jakou roli v tom hraje masivní propaganda z evropských zemí, zejména z Německa. Smutné čtení.

H. Lukešová 20.10.2020 7:31

Já jsem knihu "Chyťte žida" od Tenenboma četla dvakrát. Taková nenávist Postžidů k jiným Židům a Izraeli je neuvěřitelná. A Německo, země zodpovědná za genocidu Židů, podporuje finančně protiizraelské "nevládní organizace", no stejně tak většina evropských levičáků z Francie, Itálie, Španělska, Velké Británie a tak.

Koloniální velmoci podporují koloniální velmocenský islám. No a pak se diví, že jim den co den jejich integrovaní muslimští spoluobčané řežou hlavy, nastrahují bomby, napadají je nožem. Podporovat teroristy ano, ale ničit naprosto nevinné lidi, kteří jen žijí ve své zemi, na to je užije. Fakt ten zradikalizovaný islám je trest pro západní Evropu, ale západoevropští politici si vybrali sami, chtěli muslimské migranty, tak ať si jich užívají plnými doušky.

J. Nevrkla 20.10.2020 8:57

Taky jsem nepochopil. Co vlastně chtějí?

P. Moravčík 20.10.2020 13:17

Ten film som videl a zaradil som ho k takým perlám francúzskej dokumentaristiky akým bol dokument uvedený na TV Spektrum o homosexualite u zvierat, podľa neho úplne bežnej, normálnej a pochopiteľnej. Dokázal som to odpozerať tesne za polovicu, potom som to prepol. Takže chápem Vašu nechuť, pani Lukešová, ale ja teraz ľutujem, že som ten paškvil nedopozeral, pretože sa už v programe na Spektre, ani na žiadnej inej TV stanici neobjavil. Je dobré vedieť, kam až dokáže určité myslenie zájsť. A Vy to berte ako študijný materiál, človek sa občas musí premôcť, aby nemal dojem, že mu unikol ďalší lapidárny dôkaz.

H. Lukešová 20.10.2020 13:29

Pane Moravčíku, já mám jenom jedny nervy, psala jsem to panu Štípkovi, stačí když ve svém studiu o levicovém antisemitismu, maskující se do antisionismu, čtu spousty nenávistného jedovatého protiizraelského braku. Vidíte, Francouzi natočí takový příšerný antisemitský brak, mezitím jim integrovaný muslimský spoluobčan dekapituje francouzského učitele dějepisu.

Antisemitské braky beru jako studijní materiál, to máte pravdu. Chcete-li najít protijed a antibiotika na jed, musíte poznat nemoc a teprve, když nemoc poznáme a identifikujeme, můžeme nasadit odpovídací léčbu. Zatímco Židé, kteří nikomu neublížili, jsou uráženi a znavažováni, tak milovaní muslimové jsouu ctěni jako Pán Ježíš.

P. Moravčík 20.10.2020 15:18

Rozumiem Vám, chcel som len povedať, že ten napr. ten homofilm bolo treba vidieť celý, aby som mohol argumentovať, keď ho niekto použije ako príklad pre propagandu LGBT.....atď. Človek musí mať k dispozícii pádnu odpoveď, ktorá, žiaľ, bez pretrpenia si tohto rozkošného dielka z obdobia pozdného schematizmu, je ťažká a nemusí argumentačne stačiť proti námietke: Ale ty si to nevidel! Pravda je, že sledovať všetky nehoráznosti sa nedá, ale tie kľúčové, ktoré majú potenciál poškodiť, je z tohto dôvodu dobré vidieť.

M. Wiener 21.10.2020 0:33

Pani Lukesova, pokud se tyce pan-evropskeho, muslimskeho, ultra-levicoveho nebo ultra-pravicoveho antisemitismu s Vami souhlasim, ale jinak bych se drzel faktu, ne emoci. Ten "integrovany" Muslim, ktery v patek dekapitoval francouzskeho ucitele dejepisu byl v Rusku narozeny cecensky muslimsky asylant, ve Francii mene nez rok. Integrovany zjevne nebyl.