24.5.2022 | Svátek má Jana


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
xxxxx 6.4.2008 11:25

Má to jednu chybu

Nestalo se to. ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=DzsCBFhCsyY

http://www.dailymotion.com/video/x4wiaq_pallywood-podle-palestinskych-zdroj_news

Koprovka 3.10.2007 23:01

Zidovsti komisari

Zidovsti komisari v Rusku zavrazdili vic lidi, nez vsechny valky v historii.ZYD/JEW  COMMISSARS KILLED MORE PEOPLE THAN WERE KILLED IN ALL THE WARS COMBINED The worlds largest Holocaust occured when Jewish dominated CHEKA,

NKVD, KGB etc. slaughtered close to 100 million Russians, and almost

wiped out several racial groups, such as Tatars, Chechens, Uigurs and

Tajiks.Jewish Commissars mercilessly killed people with a bullet in the back of the head, or worked them to death in the slave camps.The details on the greatest Holocaust that befell world are readily available in Aleksndr Solzhenitsyn's "200 YEARS TOGETHER" so faravailablein many languages only in Russia, on the behest of the

Zionists of the world.(The family of yours truly was slaughtered by the Jews at PosadPokrovskoe with a bullet in the back of the head, by the Jewish Commissars)

DJing cheb pako 3.10.2007 23:19

proc se nepodepises

autore, "Mattiasi Kerne";-D;-D;-D, aby slo lepe najit, odkud, ze je vyse uvedeny slint ;-D (dvakrat postovany blabol na jinak prazdnem thread na ukrajinskem diskuznim foru ;-D;-D;-D

Jinak nazdar kanadsky nacku, skryvajici se pod mnoha nicky, mimo jine i svedskeho hevose?

Hevos 4.10.2007 1:35

Re: proc se nepodepises

Ty pako (timto nickem se muze podepisovat pouze superblbec) PAKO(Y)(Y)

 DJing cheb pako, je creten

kopretina 4.10.2007 9:19

Re: Re: proc se nepodepises

Kretén a nacista jsi sám. Rv

Harpyje 4.10.2007 7:32

Re: proc se nepodepises

Je to snad i ten pologramotný blb, který zamořuje diskusní prostor na Lidovkách pod nickem So?

kopretina 4.10.2007 17:03

Re: Re: proc se nepodepises

Stejně je divné, že do Kanady nalezlo tolik naci-bolševiků.

mik 3.10.2007 23:52

Re: Zidovsti komisari

aha takze za ruske vyvrazdovani rusu muzou zidi. To muze vymyslet  a sirit jen KGB

Nepako 4.10.2007 1:12

Re: Re: Zidovsti komisari

Tvrdi to i Solzenycyn. On par Gulagama prosel,  takze to mas z prvni ruky zidobolseviku.(Y)(Y)(Y)

kopretina 4.10.2007 9:10

Re: Primitive "Laclo, Rabaji, L, T, Tony"

1) Mluvit o "židovském bolševismu" a tím omlouvat Adolfa Hitlera je už desítky let oblíbeným námětem nacistů a antisemitů. Jde o neuvěřitelně primitivní propagandu pochopitelně založenou na absolutní lži.Oblíbenou destinací antisemitů je bolševické Rusko, neboť právě v této zemi měli údajně Židé provést bolševický puč a uvést bolševismus do praxe. Skutečnost je taková, že sice ve vedení Komunistické strany Ruska bylo řada lidí židovské národnosti. To je ale všechno, co měli Židé s bolševismem společného. Tyto lidi pokládali a pokládají Židé obecně a dávno před bolševickým pučem za obyčejné zrádce a zločince.Právě Komunistická strana Ruska a především její Ústřední výbor představoval pro ruské Židy nepřítele číslo 1. Ihned po uchopení moci bolševici zlikvidovali nesčetné množství náboženských židovských obcí, zničili stovky synagog po celém Rusku a povraždili nebo uvěznili stovky rabínů, mezi nimiž byly uznávané a respektované osobnosti. Celou řadu společenských oblastí museli Židé opustit a nesměli v nich působit. Ať už šlo o vědu, umění, diplomacii a podobně. Po celou dobu existence komunistické vlády v Rusku a SSSR, byl antisemitismus státní politikou sovětské vlády. Prostě šlo o stejný případ jako v Československu, v komunistické straně i v pozdější komunistické vládě bylo několik vysokých funkcionářů židovské národnosti. Stejně jako v Rusku je čeští Židé považovali za úhlavní nepřátele a stejně jako v Rusku byli tito komunističtí funkcionáři na příkaz Stalina zlikvidováni při politických procesech v 50.letech a tím byl jednapadesátiletý odstartován teror české a slovenské židovské komunity.

2) Od roku 1948-1989 SSSR a všechny komunistické země stály při muslimech. Na československém území se cvičili arabští teroristé. Arabský socialismus kvetl v Sýrii, Libyi, Egyptě, palestinsko-arabských územích. Po šestidenní válce komunistické země vyjma Rumunka přerušily diplomatické styky s Izraelem. Komunistické země Izrael nenáviděli.

kopretina 4.10.2007 9:18

Re: Re: Primitive "Laclo, Rabaji, L, T, Tony"

V OSN prosazovali komunistické a muslimské země trapné protiizraelské rezoluce. Syn W.Churchilla nadšeně prohlásil, že vítězství Izraele v šestidenní válce znamenalo ponížení nejen pro muslimské státy, ale především pro SSSR a komunistické státy. Izrael, na rozdíl od muslimských států, nikdy nebyl komunistickým státem. Němečtí komunisté z RAF (Rote Arme Fraktion-Frakce rudé armády) spolupracovali s palestinsko-arabskými teroristy z OOP. Nejznámější případ spolupráce byl únos a přesměrování letadla s Izraelci na palubě do Entebbe. Teroristé Nežidy propustili. Židovské pasažéry chtěli zavraždit.Izrael provedl záchrannou operaci, teroristy izraelšé výsadkáři zlikvidovali, rukojmí osvobodili.

Kdo je v ČR proti USA a Izraeli? Socialistická solidarita, Socialistický kruh, Islámská nadace v Praze, Svaz palestinských studentů, Palestinský klub, Komunistický svaz mládeže, Všeobecný svaz muslimských studentů v ČR, Muslimská unie. Nacisté, komunisté a islamisté vytvářejí ďábelskou alianci ZLA.

kopretina 3.10.2007 19:00

Hledajícímu- Je dovoleno podporovat stát Izrael ve Francii??

Hledající, tento článek Vás usvědčí buď z omylu, nebo vědomé lži.

http://virtually.cz/?art=10304

hARPYJE 3.10.2007 19:19

Přiznejte se, Hledající, Vy lišáku!

Že čtete Nationalzeitung a jezdíte každoročně do Wunsiedlu! ;-D ;-D ;-D

mokiemori 3.10.2007 19:20

Re: Hledajícímu- Je dovoleno podporovat stát Izrael ve Francii??

Zajimave, clanek ma nadpis, zda se smi kritizovat Izrael a vetsina clanku opet utoci na Palestince a muslimy obecne. Nastesti je mozne kritizovat Izrael v Evrope, nikoliv vsak v USA a Kanade.  Vzhledem k tomu, ze nejvetsi podpora Izraele, ekonomicka, politicka a vojenska, prichazi prave z USA, co je mozne kritizovat v Evrope je tedy bezpredmetne. Faktem ovsem  je, ze v budoucnu dojde ke zmene teto podpory, protoze rozumna cast Americanu si uvedomuje, ze politicky spolek s Izraelem je proti politickym zajmum USA.

čtenář 3.10.2007 19:27

Re: Re: Hledajícímu- Je dovoleno podporovat stát Izrael ve Francii??

Nezdá se, že umíš číst. Ten článek píše o obvinění Izraele ze strany medií v konkrétních případech, které se po zevrubném zkoumání ukázaly být protiizraelskou propagandou a přesto byly zveřejněny a tím byl Izrael poškozen.

Radši si ten článek přečti znovu.

mokiemori 3.10.2007 19:32

Re: Re: Re: Hledajícímu- Je dovoleno podporovat stát Izrael ve Francii??

Jak byl Izrael poskozen? Izrael je okupujici zeme, s Nemci nebo Sovety take nikdo  nemel soucit a naprosto opravnene.

Izrael je zemi, ktera nemela nikdy existovat, tech 60 let existence to jasne dokazuje; neni nutne o tom debatovat.

čtenář 3.10.2007 19:37

Re: Re: Re: Re: Hledajícímu- Je dovoleno podporovat stát Izrael ve Francii??

Hele, přečti si ten článek opakovaně a neplácej blbiny. Trubičko.

Buď se budeme bavit o tom článku takovým způsobem, že budeme respektovat obsah toho článku, nebo vyjdeme z toho, že jsi prachobyčejný antisemi a pak debata nemá cenu.

mokiemori 3.10.2007 19:52

Re: Re: Re: Re: Re: Hledajícímu- Je dovoleno podporovat stát Izrael ve Francii??

Tvrdit, ze existence Izraele se uakzala jako jeden z nejvetsich geopolitickych probemu, je antisemitismus?

Proc bych mel respektovat obsah jakehokoliv clanku? Pokud bych respektoval clanek Orsera, zrejme bych nemel k nemu komentar.

čtenář 3.10.2007 20:00

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hledajícímu- Je dovoleno podporovat stát Izrael ve Francii??

Protože jsi zřejmě trochu jednodušší a ani si nepamatuješ co jsi tu načmáral, tak ti to připomínám:  "Zajimave, clanek ma nadpis, zda se smi kritizovat Izrael a vetsina clanku opet utoci na Palestince a muslimy obecne."

Proto jsem ti napsal, aby sis ten článek přečetl znovu. Ten článek totiž uvádí případy, kdy byl Izrael osočen z nějakých zlých činů a pak se šetřením zjistilo, že to tak nebylo.

Schválně, jestli to teď pochopíš.

mokiemori 3.10.2007 20:03

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hledajícímu- Je dovoleno podporovat stát Izrael ve Francii??

Clanek je dlouhy, nezajimavy a utoci na muslimy a Palestince zejmena. O cem se chces bavit, ja nemam cas na detinske argumenty.

čtenář 3.10.2007 20:09

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hledajícímu- Je dovoleno podporovat stát Izrael ve Francii??

Nic jiného, než dětinské argumenty, tady nepředvádíš. Takže času na ně musíš mít víc než dost, zrovna jako schopnost, vybavovat se pouze na bázi dětinských argumentů z tvéstrany. Určitě to není jenom případ téhle diskuse.

kopretina 3.10.2007 20:43

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hledajícímu- Je dovoleno podporovat stát Izrael ve Francii??

Článek neútočí na palestinské Araby, POUZE konstatuje skutečnost. A dětinské argumenty předvádíte Vy. Arabové nikdy v Zemi Izrael žádný stát neměli, nic zde nevytvořili. Židé ani, království Izraelské a království Judské. Od 19.století odkoupili velkou část půdy, zúrodnili poušť, vysušili bažiny, Arabové tam nedělali nic. Země Izrael patří Izraelcům. A Izrael se ubrání, Vy s tím nic neuděláte.Pročtěte si dané články.

kopretina 3.10.2007 20:44

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hledajícímu- Je dovoleno podporovat stát Izrael ve Francii??

http://www.israel.cz/index.php?module=specialdetail&id=3587&titulek=arabsko_izraelsky_konflikt_v_kostce

http://www.israel.cz/index.php?module=specialdetail&id=4957&datum=2007-08-31&titulek=deleni_britskeho_mandatniho_uzemihttp://www.israel.cz/index.php?module=specialdetail&id=4957&datum=2007-08-31&titulek=deleni_britskeho_mandatniho_uzemi

kopretina 3.10.2007 20:41

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hledajícímu- Je dovoleno podporovat stát Izrael ve Francii??

Izrael se brání islamistickým zločincům.Má právo existovat i proti islamistům bojovat.

http://www.israel.cz/index.php?module=specialdetail&id=3587&titulek=arabsko_izraelsky_konflikt_v_kostce

http://www.israel.cz/index.php?module=specialdetail&id=4957&datum=2007-08-31&titulek=deleni_britskeho_mandatniho_uzemihttp://www.israel.cz/index.php?module=specialdetail&id=4957&datum=2007-08-31&titulek=deleni_britskeho_mandatniho_uzemi

kopretina 3.10.2007 20:47

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hledajícímu- Je dovoleno podporovat stát Izrael ve Francii??

Plácáte nesmysly.

http://zrucus.blogspot.com/2006/07/3-svtov-vlka-nboensk-mediln.html

http://jaknatoo.blogspot.com/2006/11/tet-fronta-izraelsko-arabskho-konfliktu

jiri 3.10.2007 19:38

Re: Re: Re: Re: Hledajícímu- Je dovoleno podporovat stát Izrael ve Francii??

Vase premisa je skutecne ... no comment.

kopretina 3.10.2007 20:39

Re: Re: Re: Re: Hledajícímu- Je dovoleno podporovat stát Izrael ve Francii??

Proč by neměl Izrael existovat? Naopak je nutností, aby Izrael existoval. Židé mají nárok na svůj stát v Zemi Izrael. Měli zde království Izraelské a království Judské, Arabové zde neměli nic! Židé zúrodnili neúrodnou poušť i malárické bažiny, odkoupili v 19. století velkou část půdy, Arabové nikoliv. Židé mají na Svatou zemi o dost větší nárok než Arabové. Arabové mají již 22 států, Židé jen 1. Proč by měl vznikat 23. stát, vážený, Proč?

Za další je zde náboženské hledisko, termíny Jeruzalém, Izrael, Sion jsou ve Starém zákoně (Hebrejské Bibli) přes 709-krát zmíněny, v Koránu ani jednou, ani jedinkrát. Izrael má právo na existenci a sebeobranu.Odpírání práva Izraele na existenci je čirý antisemitismus.

mokiemori 3.10.2007 21:06

Re: Re: Re: Re: Re: Hledajícímu- Je dovoleno podporovat stát Izrael ve Francii??

Co je ve Starem zakone, neni dulezite, od toho jsme meli francouzskou revoluci, francouzske filosofy a samotneho Napoleano, ktery osvobodil nejenom zidy od jejichnabozenstvi, ale tez celou Evropu. Nebyt jich, zide by jeste stale zili v ghetech a merili 145cm.

Zidovske kralovstvi trvalo pouhych 200 let, coz je historicky detail v kontextu lidskych dejin. Co se tyce zurodneni, to jsou dalsi bajky hodne tak materskych skol; vetsina zidu prisla do Izraele z Evropy, z ghet,a nemela naprosto pojem o tom, jak zurodnovat nebo pestovat. To se naucili od Arabu.

Ty jsi naivni a nema vyznam s tebou vest smyluplnou debatu, fanatismus se vsak musi potirat jiz v rozpuku, proto odpovidam.

Znovu opakuji, vytvoreni statu Izrale byl nejvetsi politcky omyl minuleho stoleti a bez pomoci USA by Izrael jiz davno prestal existovat.  Izrael je omyl, pokus o vytvoreni statu, ktery se nezdaril, to neni antisemitismus, ale realita.  Antisemitismus  jako takovy prestal existovat, nebot spachal sebevrazdu na sobe samem prilis castym evokovanim. Sioniste jako ty tomu nemalo napomohli.

Harpyje 3.10.2007 21:16

vytvoreni statu Izrale byl velký úspěch mezinárodního společenství,

protože Židé konečně znovu dostali svou vlast.

kopretina 3.10.2007 22:29

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hledajícímu- Je dovoleno podporovat stát Izrael ve Francii??

Jde o to, že Židovské království existovalo, kdežto muslimské nikoliv. Každý národ má právo na sebeurčení. Arabové mají 22 států, Židé 1. Znovu opakuji, vznik státu Izrael byl naprosto přirozený a spravedlivý proces.Není třeba dalšího 23. státu. Izraelská ekonomie kvete, izraelští vědci patří k těm nejlepším. A Vy s tím nic nezmůžete. S tebou, antiizraelským fanatikem nemá cenu vést smysluplnou debatu, protože jste demogog. Jste fanatik. Izrael má nárok na existenci a sebeobranu proti fanatickým islamistům.