29.3.2020 | Svátek má TaťánaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


BLÍZKÝ VÝCHOD: Hamas - obchodníci s krvíŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 19, poslední: 19.8.2014 10:26, přehled diskusí

Hloupa fotka autora:
Autor: V. Vaclavik Datum: 18.8.2014 15:56

Vypada to jako, ze to o cem je titutlek a potazmo clanek, je pekna bzunda...

Anonym HP doufá,:
Autor: S. Netzer Datum: 18.8.2014 9:57

že takové články vychází i na západ od nás. Samozřejmě, že vycházejí. Jeden příklad z mnoha http://www.spiegel.de/politik/ausland/fotos-aus-gaza-krieg-mit-gefaelschten-bildern-a-983689.html . Je jaksi příznačné, že zrovna monogloti se co "nejzasvěceněji" vyjadřují k evropským médiím (levicové, politicky korektní, multikulti, ...).

Taktika Hamasu evidentně funguje.:
Autor: I. Schlägel Datum: 18.8.2014 8:55

Stále se mu daří působit na sluníčkové lidi, kteří nevládnou ani selským rozumem, natož rozumem. A díky výskytu sluníčkových lidí tu samozřejmě máme rovněž pragmatické multikulti politiky, kteří jdou sluníčkovým lidem na ruku, aby byli zvoleni v dalších, doposud svobodných volbách. A tak si to civilizovaně, lidskoprávně a multikulturně pomalu ale jistě šineme ke "světovému míru".

Je docela pravděpodobné:
Autor: J. Vintr Datum: 18.8.2014 8:51

že za tím není ani tak fanatická touha zničit Izrael, ale spíš neméně fanatická touha palestinských předáků po penězích ....

Blízký východ ...:
Autor: N. Leopold Datum: 18.8.2014 8:12

Evropská unie nedovoluje pojmenovávat věci pravým jménem, protože si vytvořila "multikulti", se snahou tolerovat prakticky cokoliv. Pokud si dovolí někdo protestovat, média jej rozcupují a podstata věci se překroutí a procesně je to prakticky neprůstřelné. Dalším velkým nebezpečím pro Evropu a vůbec "naši" civilizaci, jsou především média. Přehlížením a schováváním hlav do písku se opravdu nic nevyřeší,nebezpečí už nestojí za dveřmi, ale překračuje práh. Mělo by vycházet více takovýchto článků, pojmenovávat věci,upozorňovat na ně a netolerovat je. Nejsou součástí naší kultury. Bděme.

Re: Blízký východ ...:
Autor: B. Hamáček Datum: 18.8.2014 9:42

Bude nutno dát hlasitěji najevo názor těch , kteří vidí v mulťácích opravdové nebezpečí !

Když vidím "naříkajíci palestinské matky":
Autor: L. Křivan Datum: 18.8.2014 7:49

vidím taky jak právě tyhle samice  11.9.2001 ječely na ulicích radostí, když naši lidi umírali po tisících v New Yorkských WTC.

Hned mě přejde jakýkoliv soucit s tímto hnusem.

Re: Když vidím "naříkajíci palestinské matky":
Autor: P. Lenc Datum: 18.8.2014 8:07

Je to tak.Pro vyznavače islámu nejde jenom o zničení Izraele, ale o zničení naší civillizace a ovládnutí světa.A vůbec se tím netají, což multikulti levičáckým blbečkům a masmediím jaksi nevadí.O politicích ani nemluvě.Pokud se v evropských městech skanduje Židi do plynu bez větší odezvy, potom se nebudeme smět divit tomu, co nás čeká.Buď přijetí islámu, to znamená návrat do středověku, nebo válka, která bude strašnější, než ta minulá.S vyznavači náboženství, kteří radostně posílají své děti na smrt se dá bojovat je jedním způsobem který znají.Eliminovat ty, kteří tyto děti vyrábějí ve velkém.

Re: Když vidím "naříkajíci palestinské matky":
Autor: M. Matura Datum: 18.8.2014 12:10

velmi správná poznámka, týkající se budoucí války, vždyť současná mumácká propagace a jasné cíle daleko přesahují onu nacistickou po roce 1933. A je třeba se bránit slovním obratům toho typu, že jde o výklad Koránu jistou skupinou mumáků oproti výkladu jiné mumácké skupiny, prosím o přečtení onoho zmateného kompilátu, jednoznačné je zde pouze jasné deklarování neměné jedinečnosti psaného

Re: Když vidím "naříkajíci palestinské matky":
Autor: J. Holič Datum: 19.8.2014 10:26

To je zjednodušení. Zmagoření Palestinci jásali, ale spousta jednoznačně muslimských zemí ten útok odsoudila. Navíc USA jsou plné muslimů s volebním právem a spousta muslimů určitě přišla ve wtc o život. Stejně tak v Izraeli žije plno muslimů, jejichž životy jsou kvůli Palestincům v ohrožení, a proto si nemyslím, že se dá takové extrémní chápání Islámu pokládat za celomuslimskou záležitost. Kdyby tomu tak bylo, už bychom tu asi byli všichni mrtví...

Dobře napsaný článek:
Autor: H. P Datum: 18.8.2014 7:27

doufám, že takové články vychází i na západ od nás. Evropa by měla začít uvažovat o tom, jak se zbavit "evropskému nebezpečí 21 stol." tj. všech co vyznávají islám.

Re: Dobře napsaný článek:
Autor: R. Jonák Datum: 18.8.2014 8:43

Bohužel asi těžko. On totiž podobný článek nevyjde ani u nás v běžných novinách nebo dokonce podobně zaměřený příspěvek v rozhlase nebo televizi, ale pouze někde na internetu, alespoň to ale bohužel většina populace čte podobné články jen vyjímečně, protože je krmena levičáckými magory, kteří ovládají většinu sdělovacích prostředků.

Eliminování islamistických teroristů a jejich objektů:
Autor: H. Lukešová Datum: 18.8.2014 0:37

odkud pálí a kde přebývají je naprosto legitimní,ať se levičáci staví na hlavu, ale je to tak. Osudy jiných týraných národů a skupin (křesťanů a jezídů) levičáky nezajímá, zajímá je jen a jen Izrael, měli by se stydět, levičáci spolu s islanisty vyzývají k protiizraelskému běsnění a také se ho účastní. Měli by se stydět, náckové, bolševici a islamisté tvoří skutečnou ďábelskou trojici.

Re: Eliminování islamistických teroristů a jejich objektů:
Autor: B. Hamáček Datum: 18.8.2014 9:44

Bohužel k tomu musíme připočítat arci patrona teroristů rozpínavé agresivní Rusko.

Re: Eliminování islamistických teroristů a jejich objektů:
Autor: B. Hamáček Datum: 18.8.2014 9:46

Bohužel budeme muset k nim připočítat arci patrona teroristů agresivní Rusko.

Re: Eliminování islamistických teroristů a jejich objektů:
Autor: B. Hamáček Datum: 18.8.2014 9:47

oprava :.. budeme muset k nim ...

Re: Eliminování islamistických teroristů a jejich objektů:
Autor: B. Hamáček Datum: 18.8.2014 9:49

Je tom vícekrát , protože poprvé uveřejnění mělo velké zpoždění ,tak jsem to napsal ještě jednou.

Re: Eliminování islamistických teroristů a jejich objektů:
Autor: H. Lukešová Datum: 18.8.2014 10:40

Tak i Rusko podporuje palestinské Araby. Rusko s islamisty jsou na jedné lodi.

Re: Eliminování islamistických teroristů a jejich objektů:
Autor: S. Netzer Datum: 18.8.2014 10:46

Jo, hlavně na Kavkaze.

Svatá prostoto.