Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

VC

Je cosi nezdravého v německé krvi, tu geniů. hudby ovšem nemyslím. Obávám se, že o této německé problematice budeme slyšet stále častěji...

EH

Německo je banánová zkorumpovaná země, kde státní instituce vyšetřují korupční případy tak dlouho, až se vyšetřit nedají, protože svědci zemřeli sešlostí věkem. V Německu mají i zkorumpované kancléře a ne jen jednoho Adenaura, Kohla, Scholce.

Korupční případy jako P&R, Wirecard (podporovaný kancléřkou Merkelou) zodpovědné orgány ignorují přes řadu udání z různých stran.

Jourovou, komisařku pro právní stát zkorumpovanost v Německu také nikdy nezajímala. Papíry ji připravují Němci?

Německo spolu s Francií jsou hlavní problém Evropy. Inteligentní jsou snad východní Němci, Prusové, ale to západní Němci nechápou. Nechápou, že zaostalejší jsou oni, ti na západě.

FZ

Mate pravdu. Banany koupite v Nemecku vsude. Ukazte mi jedinou zemi na svete, kde neexostuje korupce.

Jinak o Nemecku vite meximalne to, ze se tam mluvi ( nejenom ) nemecky a vyrabi Mercedes. 😄😄😄

JP

Skutečně existují lidé, kteří byli do SS nadirigováni rodiči nebo starostou vsi, atd. Rozdíl mezi socanem, Günter Grassem a těmi ostatními je pouze ten, že Grass členství zamlčoval a mí známí ne.

Západní společnost je v rozkladu. To vidíme také již... v Německu. Dále již není... zapotřebí... zbytečně mluvit.

HR

Autor uvedeného textu Europoslanec Joachim Kuhs je členem Výboru pro rozpočet a rozpočtovou kontrolu Evropského parlamentu a mluvčím křesťanů v AfD. V současné době působí jako předseda skupiny AfD v Evropském parlamentu.

Ve věci samé stačí přečíst si stanovisko Ustřední rady židovských organizací SRN (Zentralrat der Juden in der BRD). k AfD. To je zajisté serioznější pramen než vlastní propaganda AfD samé.

BL

Koho si lidé dosadí za své lídry, tím jim dávají větší možnosti, jak zdiskreditovat opozici. Světlé výjimky si to dělají sami, když otevřou hubu, třeba tetuše...;-D

HR

Novinář ARD Thomas Vorreyer jasně říká, že je příliš snadné označit volební úspěchy AfD za čistě východní problém. Jako příklad uvádí město Pforzheim v Bádensku-Württembersku. kde AfD získala nejvíce hlasů do zastupitelstva ve velkém městě na severozápadě Bádenska-Württemberska s 22 procenty (+7,1 procentního bodu).

Vorreyer jmenuje různé faktory které se podílí na preferencích AfD jako venkovské oblasti, dělnické čtvrti, region strukturálních změn, nízká mobilizace ostatních politických stran.. Čím více se to překrývá – a je posíleno místními zvláštnostmi, tím vyšší je pravděpodobnost úspěchu AfD.

Jednou z takových místních zvláštností v Pforzheimu mohl být vysoký podíl ruských Němců (Russlanddeutsche) na celkovém počtu voličů

VC

Aha tak za AfD můžou Rusové.

No místo těchto pomatených výzkumů a hledání následků by se měla na počátku položit otázka jiná: Proč je špatně/dobře, aby lidé volili AfD?

LB

Pobodaný Stürzenberger zůstává na seznamu Úřadu pro ochranu ústavy jako osoba ohrožující ústavu. Není divu. Již s tím jménem inzeruje, že povalí i hory, natož pak ústavu.

DL

Urad na ochranu ustavy uz davno mutoval v urad na ochranu vlady. Neco jako Stasi.2 Lide jako Stürzenberger nechteji povalit ustavu, ale naopak vyzaduji jeji dodrzovani. To je v Nemecku problem, tady vladnou "moralni imperativy".

LP

pro nejhorší kategorie nelegálů už je vytvořena ofiko eu skupina -tzv strpěnci. Nárok na azyl nemají, dokonce jsou mezi nimi i kriminálníci nejtěžších kalibrů,tedy i vrazi apod- ale lidskoprávníci zamezí jejich vykopnutí z Evropy ( např byl i argument soudu pro lidská práva,že dotyčný by ve své domovské zemi dostal zdravotní péči na horší úrovni, než v Evropě - a tudíž musí zůstat v Evropě). A ta hrstka, které je azyl zamítnut a mají z Evropy vypadnout - tak tu EU reálně vyhostit neumí - ony je totiž odmítají přijmout jejich domovské státy. Nejčastější argument je, že netuší, co to je zač a zda to jsou vůbec jejich občané ( viz podivné doklady či častěji nulové doklady nelegálů). ** A v tomto se v Rakušanově migračním paktu nezměnilo nic - sice blábolí, že bude přísnější azylové řízení, ale to je k ničemu - nikdo ty odmítnuté nedokáže z Evropy vypakovat. A i my se za 2 roky můžeme těšit na svou první várku nakvóvotvaných fialových "strpěnců".

PB

P58e96t89e 74B10r16i27c33h

15. 6. 2024 14:16

Jakmile přistanou na plážích Evropy, už se jich nikdo nezbaví.

O vyhošťování zločinců a dalších se vypráví pohádky pro retardované.

LZ

L21u11i28s 51Z16í25d39e33k

15. 6. 2024 11:58

A těch celých 535 neúspěšných žadatelů o azyl, které se Německu podařlilo opravdu vyhostit byly evropané z Rumunska, Albáníe a pod. A pak, že návratová politika nefumguje .....;-( Není co divu, že Afgánci a podobní kolem sebe píchjí ve stresu kudličkou. Zklamaní, že to v Evropě není jako u nich doma, ale se sociálním zabezpečením bez práce, je strastiplné. Nicméně se úspěšně snaží, aby to jako i nich doma bylo.....

PB

P75e12t36e 22B16r27i18c78h

15. 6. 2024 14:17

Každý migrant si nese kus domova sebou.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz