Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J89a91r27o39m66i10r 25L24u33k14a92v97s89k17y
"Z cizího krev neteče". Jinak také "dělat dobrodince na cizí účet". Kdyby to ti Jurodiví museli platit ze svého.... joj to bychom se načekali. A což navrhnout vyhlásit Prahu NP? A bezzásahovostním pásmem Ministerstvo pro životní prostředí? Žádná parkoviště ani auta, bicykly povoleny, žádné ústřední topení.... J.L. end
P39a98v91e81l 74S71k52ř12i97v61a79n
Líbí se mi, že Musk ušetřil. No otázkou je, co vlastně dělal. Skoro jistě nešetřil plošně, tj. tam kde je třeba, ale selektivně, tj. tam, kde se mu to hodí. To jsou ty ..., konflikty zájmů.
Kromě toho, tyhle úspory často bývají skvělé triky, jak následně rozhazovat ještě víc nebo jen zdroje přesměrovat. V tom případě se logicky nic neušetří. Každý kdo např. pracoval ve státní správě ví, že do největšího průšvihu se dostanete tak, že ušetříte. To se nesmí. To nerealizujete plánované výdaje, čili dost nemakáte. Kdo rozháže co může, ten dře jako kat.
V27á32c32l93a76v 16N34ě47m78e14c
V roce 2003 jsem, blbec, v referendu hlasoval pro vstup do toho spolku. Jak se změní po tzv. Lisabonské smlouvě, jsem, blbec, nemohl tušit.
Zdráhání prezidenta Klause ji podepsat jsem tehdy nechápal, spíše jsem ho odsuzoval. Měl informace, já ne. Teď ho za to, že nevydržel a podepsal, proklínám!
R11o63m85a37n 45L92a26n59g43e34r
Ale on to podepsal, protože takoví jako vy jste na tom TRVALI. Tak to holt MÁTE.
J83u88r72a 24J37u28r66a82x
Ceterum autem censeo unionem europaeam esse delendam!
B46o36h86u93š 65H59a49v76e91l
Pozor, aby se tam nezahnízdily jiřičky. To by mesela být přestávka a klid. Příklad z Brna
M29a56r97t68i59n 21K12o38u45t15n53ý
Máme více úředníků na 1000 obyvatel než "zkostnatělé a byrokratické Rakousko-Uhersko". Další miliony až miliardy tečou do kanálu v nákladech na neproduktivní až nesmyslné studijní obory. Nelze zapomenout na profesorku olivovou bachyni, jak se válí nahatá v hlíně na dětském hřišti, nebo na toho kulturního antropologa, co je světově uznávaným odborníkem na strašáky do zelí. A konečně i produktivní privátní sféře nesmírně zvyšují náklady opatření, vzniklá z nápadů těchto progresivních mašíblů.
P38a77v36e52l 63S36k94ř37i59v18a66n
Asi bych odděloval EU, Česko a ujeté spoluobčany. Pokud ti třetí nejsou v base nebo blázinci, znamená to, že je tu alespoň nějaká svoboda. Jejich zmizení by signalizovalo akutní potřebu návratu Radia Svobodná Evropa do Mnichova.
Jinak je dobré dávat pozor na rozdíl mezi názory EU a jejich českou verzí. Bývá v tom dost velký rozdíl.
P57e49t50r 11H51a27t16i96n36a
Pokud si někdo vzpomene na závěr české komedie Světáci, tak tam ta situace zobrazená byla. Jak na základě stížnosti nechali soudruzi přenést lešení z jednoho domu na druhý.
A jak to pak dopadlo?
No vlastně přímo socialisticky , soudruzi si sice namlátili držku, ale oficiálně to bylo označeno jako pracovní úraz při jejich budovatelském úsilí..
.
J87a67n 11D95o13b45e65š
Musk zatím ušetřil 100 miliard dolaru . Dluhy jsou 35 000 miliard . Roční splátka uroku je cca 800 miliard a záleží podle uroku FED . Splátka je dnes vyšší než rozpočet ministerstva obrany.
A to je u největší ekonomiky světa masakr. Držte si klobouky jízda bude divoká.
V34á77c69l84a90v 22N23ě53m68e10c
Hitler to měl přímo takto vykalkulované. Zadlužil nesplatitelně Deutsche Reich, aby ze dne na den zrušil nezaměstnanost, stavěl dálnice, infrastrukturu obecně a samozřejmě Waffenfabriken. Splatit to nešlo, ale v plánu bylo, a uskutečnilo se, napadení a ovládnutí věřitelů.
Tak na USA pozor!
R44o40m39a64n 21L27a82n62g97e58r
Hm, komické výdaje. Proč se jenom sakra nesměju?
F27r58a68n83t31i47š78e64k 69N76a40v48r27á69t70i58l
Není nic pohodovějšího, než utrácet cizí peníze a nenést za to odpovědnost. Stejně tak je pohodlné vymýšlet a schvalovat nové zákony, směrnice a nařízení bez ohledu na jejich dopad.
O88l33d74ř44i35c95h 42K51a82u75c67k71ý
Kdyby se platilo zlatem a stříbrem jako ve středověku, už by po nějaké EU ani pes neštěkl. Peníze by došli po prvním roce od založení.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz