Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

MV

Je ještě jeden mnohem horší kandidát a jmenuje se Trump. Jinak je smutné, že demokraté i republikáni posílají do boje o BD právě tyhle dva.

DL

Nevím, čím by mohl být Trump ještě horší. Ten je naopak vedle Bidena čistý jako lilie.

LZ

L36u38i91s 36Z66í18d19e27k

17. 6. 2024 22:48

Osvědčený korespondenční podvod, volby bez průkazu občanství, hlasy od mrtvých, sčítání voleb trvající týdny. To dává demokratům opět velkou šanci na vítězství...

JF

Biden senior je víceméně trapná postava, jen o něco více než Trump, ale americké porotní soudnictví - jak vytrvale tvrdí Trump a jeho parta - zkorumpovat zjevně nedokázal:

Soudní porota ve státě Delaware shledala syna amerického prezidenta Huntera Bidena vinným ve všech třech bodech obžaloby v kauze držení zbraně, informuje AP.

https://cnn.iprima.cz/porota-rozhodla-syn-americkeho-prezidenta-hunter-biden-je-vinny-z-drzeni-zbrani-439573

JF

" ... současné vykonstruované soudy proti Trumpovi,... "

Trumpova výzva k útoku na Kapitol :

"Nakonec vystoupil i sám prezident. „Pokud nebudete bojovat jako v pekle, tak už žádnou zemi nebudete mít,“ řekl svým příznivcům jen pár hodin před pochodem na Kapitol. „Pojďme ke Kapitolu a pokusme se našim slabým republikánům předat hrdost a odvahu, kterou potřebují, aby si vzali zpět naši zem,“ vyzval účastníky. „Bůh vám žehnej a Bůh žehnej Americe,“ dodal."

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-amerika-budte-divoci-bojujte-jak-trump-vybizel-fanousky-k-utoku-na-kapitol-40347129

a jeho neochota vyzvat ten vyhecovaný dav k upuštění od výkonu revolučního aktu snad tím Bidenovským klanem vykonstruovaná nebyla ... ;-)

IO

I79v80a26n 17O18r96i81s24e82k

17. 6. 2024 22:29

Vážený pane Fardo, Váš problém je v tom, že citujete české zdroje informací ve stylu "ty tomu strejdo nerozumíš protože jsi asi jenom imigrant, to my jsme četli v Praze v novinách...."

Já jsem totiž ten Trumpův projev v televizi poslouchal a nic takového tam nebylo. Trumpova chyba spočívala v tom, že ačkoliv žádný útok na Capitol nevyprovokoval (to je prosím úplný nesmysl) tak se ho také nesnažil nijak zastavit potom co k útoku došlo a Ivanka a Don, Jr. ho nabádali aby útok zastavil, což by bylo bývalo asi fungovalo.

Ti hlupáci co zaútočili na Capitol totiž řekli: "Jsme zde na žádost Prezidenta Trumpa" což byl nesmysl, který Trumpovi jenom uškodil.

HR

Německý týdeník Focus:

Hlavy států a vlád zemí G7 se před několika dny sešly v italském Borgo Egnazia. Při slavnostním vztyčování vlajky na konci prvního dne setkání přistáli poblíž představitelů výsadkáři s vlajkami členských států. Videa ukazují, že americký prezident Joe Biden se zjevně potuluje po okolí a italská premiérka jej vede zpět správným směrem. Video se stalo hitem zvláště proto že zjevně zpochybňuje zdravý rozum 81letého muže on.line.

Pokud se ovšem podíváte na delší sekvenci události a ne jen na zmenšený výřez videa objeví se zcela jiný obrázek. Biden tedy nemává jen tak někam, ale parašutistům přímo před sebou. Meloni také nemusí ukazovat americkému prezidentovi, kam má jít, ale místo toho ho upozorní, kde stojí zástupci tisku.

Výjimečně odkaz na celé video, stojí to za to

https://www.focus.de/politik/ausland/bei-treffen-der-g7-biden-irrt-vermeintlich-umher-video-zeigt-die-ganze-wahrheit_id_260050101.html

FN

Biden je patrně senilní a nedokáže formulovat vlastní myšlenky. Nevyčítám mu to, ani se mu nevysmívám. Podobně jsou na tom i mnohem mladší hlavy státu. Například Jenerál také nedokáže bez papírku formulovat vlastní myšlenku a funguje pouze jako Kolářův reproduktor.

PD

A jestli ne, dá se to vždy tvrdit, máme holt tu svobodu (na rozdíl od některých východnějších států).

OS

Hystoryk amaterski: Není pravda, že Trumpeta, ač byl jaký byl, měl vovdaz zastavit dvacetileté Buschovo jr Obamovo+Bidenovo Afgánské dobrodružství - válčení proti chovatelům koz a pěstitelům máku, prý za pouhých 9 bilionů doláčů? Přitom vlády US zadlužili své občany 34biliony a nepadne ani zmínka o splácení zadlužování vnuky a pravnuky. A není pravda, že Trumpeta při nástupu do funkce udělal výborné kšefty se zbraněmi s arabáky za cca 150 miliard a jak projel Evropou, kde se zastavil, tak všichni nakupovali US zbrojní matroš. ČR helikoptéry i cosi Slovensko i Maďarsko atd. Není pravda, že ve volební kampani, na popud Hilary, požádal Obama houfy svých tajnejch, aby dokázali, že Trumpeta je nebezpečný Putinův agent a jak to dopadlo ? Skvěle se o situaci v USA ve vztahu byznisu a politiky, (oproti bývalé staré Evropě), 15.5.2016 rozpovídal US stratég Georg Friedman. A kdo to desetiletí nejvíce profitoval na Komunistické Čínské globalizaci a pomáhal vybudovat fabriku Čína ? Nebyl to za dob spolupráce vyspělý západní byznis ? Nezpůsobila nová politická garnitura závisti, chamtivosti a nenávisti i zlých činů vůči vlastním občanstvům nejméně sedm let hladových a nakonec i 10let válečných ? A nebude změny.

HR

Člověk by nevěřil jakých nesmyslů je schopen člověk, kterého by jeden - skoro - považoval za příslušníka inteligentnější vrstvy národa.

Pokud by se autor řádně informoval (řádná informace zřejmě není zvyklostí v českých kruzích diskutérů) tak by věděl, že Robert Kennedy "mladší" (70 let) je vážně nemocný. Mozkový problém sám zveřejnil, je to otřesné.

Ostatně zřejmě sleduje autor teorii nacistické "Sippenhaft". Pokud se jeden z rodinných přískušníků nevydaří tak zničit (alespoň verbálně) rodinu celou a pokud možno i okolí

PB

P73e10t29e 16B21r33i38c48h

17. 6. 2024 11:46

Píše z výšin své nadřazenosti Rybnická.:-/

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz