Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Chceme pro vás bezpečné a kvalitní diskuse, proto mohou diskutovat pouze přihlášení uživatelé.

Využijte nejrychlejší přístup do diskuse pomocí přihlášení přes Bankovní identitu.

Přihlásit / Registrovat

DL

Presvedceni trumpisti asi neodpusti Trumpovi "jakykoliv trestny cin", pane Zamazale. Odpusiti mu ale smesna obvineni a neferove procesy poradane proti nemu, kterymi ocividne ma byt zabraneno jeho volebnimu vitezstvi. To nema se sektarskymi rysy trumpovych volicu nic spolecneho.

Presvedceni Trumpiste nevidi Trumpa jako "odsouzeneho trestance", ale jako obet honu na carodejnice a je jim jasne, ze jeho "brblani" ma realny podklad.

Moc se mi libi, jak vysvetlujete pouziti generickeho maskulina - asi tak chcete zabranit shitstormu na vas Haupt. Ujistuji vas, ze zadny volic Trumpa se na vas za ty "oni" nezlobi. Tomu je genericke maskulinum jasne a je mu to recht.

FN

Vzhledem k tomu, že v USA mají korespondenční volby a nemají věrohodné seznamy voličů a osobní doklady, je vítězství zpochybnitelné. V takovém případě vyhrává ta strana, která má větší drzost falšovat volby. Ostatně k takovému cíli směřuje i snaha Pětikolky o korespondenční volby, snížení volebního věku a inflace rozdávání českého občanství potomkům sudetských Němců a emigrantů do čtvrtého kolena.

Foto

P. Navratil ma pravdu, vi o Americe vic nez p. Zamazal (je to politilog?). Take bych dodal ze volici nekdy muzou volit pekne blbe, jako Nemci v r. 1933, Cesi a Slovaci v r. 1946. A zavedeni voleb postou v CR je neuveritelna chyba. Thomas Sowell vycital Trumpovi ze si nadava pozor na jazyyk, jako kdyz Severni Korea/SSSR se rozhodli zautocit protoze nekdo z administrativy se urek' ze se za Jizni Koreu nebude bojovat (pak musel Sowell nakonec narukovat 1950-53). Jenze Trumpova nevypocitatelnost je jeho nejlepsi strategie. Take by bodlo kdyby p. Zamazal vyjmenoval co vsechno Trump udelal spatne.

VM

Je smutné a ostudou USA, že nejsou schopny postavit mladé kandidáty nyní, když to v minulosti pro ně nebyl problém.

Je to ovšem jejich věc.

KZ

Když vidím a slyším mladé politiky v EU, např. naší "mladou a pohlednou", tak se modlím, aby ten Trump vydržel co nejdéle..

RL

Ále, ony to koresponďáky poslané týden po volbách a "spočítané" za měsíc už nějak vyřeší... :-(

OK

Těším se až se ta korespondenční volba zavede i u nás, to bude moci volit i moje 47 let mrtvá babička.;-D

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz