Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Chceme pro vás bezpečné a kvalitní diskuse, proto mohou diskutovat pouze přihlášení uživatelé.

Využijte nejrychlejší přístup do diskuse pomocí přihlášení přes Bankovní identitu.

Přihlásit / Registrovat

PP

P40e78p53a 20P75e15p96a25x

8. 7. 2024 11:59

Takže jste autore rozdělil svět na naše přátele a nepřátele, z toho vyplývá že jsme i my pro někoho nepřátele, článek je docela komický pokud to není parodie.

PD

Autor popsal realitu. Pokud ji nevidíte, je s vaším viděním nějaký problém.

PB

P23e27t85e 90B79r86i24c86h

8. 7. 2024 11:54

"... že tři země v Evropě – Irsko, Norsko a Španělsko – z nichž všechny mají dlouhou a nešťastnou historii antisemitismu – plánují uznat Palestinský stát, který bude bezpochyby státem teroristickým."

Neexistující palestinský stát už má dlouhá léta v Praze velvyslanectví ...!!:-(

HH

Přesně tak. Dokonce se ten stát rozkládá od Řeky k Moři. Aspoň to říká rezoluce OSN.

JF

Masivní útok na Ukrajinu: Rusové v Kyjevě rozbombardovali největší dětskou nemocnici v zemi

https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukrajine-raketovy-utok-na-kyjev-40479290

Tak je to správne, tak to má byt, tříletý blitzkrieg Vožďa Pútina - když jeho osvoboditělští molodci úspěšně zničili i největší hnízdo teroristických banderovských band v Kijevě - se bez jakýchkoli pochyb blíží k úspěšnému vítěznému ukončení! 8-oR^

HH

Putin na Židy nemá. Co je jedna nemocnice, proti 15 000 mrtvých palestinských dětí.

Foto

Propalestinští zastánci během protiizraelských demonstrací řvou násilná hesla "smrt Izraeli!", "smrt Americe!", "sláva Palestině!"... co vypovídají tato hesla? Propalestinští zastánci nenávidí nejen Izrael, židovský národ, ale Západ, včetně křesťanství, jako celek.

Chtějí zničit starý dobrý řád a nahradit ho islámem a palestinianismem, zničit vše dobré, co milujeme, na čem nám záleží. Palestinianismus se nezastaví u Židů a Izraele, ale postupuje dále. Je to rakovina, kterou, pokud nezničíme a nezastavíme, zničí a pohltí jednou nás.

JF

Lůza západní Evropy, Ameriku nevyjímaje, je přežívající latentní židofobií, vitalizovanou islamistickým jedem, v takových vzrůstajících projevech čím dál agresivnější. Pověstné Radio Jerevan zřejmě mělo svou odpovědí na dotaz, kdy bude lépe, že lépe již bylo, bohužel prorockou pravdu. :-(

RT

Souperi nejsou silni. To jen bila civilizace slabne. Blahobyt vedl k tomu, ze vrchol pyramidy obsadily bezvyznamne nuly, bez chute a zapachu, ktere vadily nejmene. Za freneticke aktivity levicovych pisalku jsou do prachu zadupavany potencialne silne osobnosti, ktere nutne pochazeji z pravice. Levice totiz pritahuje a vychovava tupe poslusne ovce.

FN

USA čerta starého záleží na nějaké svobodě a demokracii. Tvrdě si hájí své zájmy a nehodlá uznat, že unipolární svět se mění na multipolární. Jde o to, jakými metodami svoji pozici obhajuje. Podpora lokálních konfliktů se ukázala jako chybná. Stejně chybná je i koncepce oslabování Ruska, která ve skutečnost znamená posilování vojenských a mocenských ambicí Číny a islámského světa. A naprosto chybné je prosazování koncepcí grýndýlismu, multikulturalismu a genderismu, která nahrává rozvratu euroatlantické civilizace.

DL

Po přečtení článku musí být i poslednímu skeptikovi jasné, že studium zdaleka není patent na rozum.

JG

J25. 73G15a52n26a12u82r

8. 7. 2024 11:26

Vy jste ovšem získala patent na rozum sežráním Šalamounova lejna!;-D;-D;-D

Foto

Autor je zřejmě schizofrenik, slušněji to pojmenovat neumím.

Foto

„Ortel slova Hospodinova nad Izraelem. Hospodin, který prostírá nebesa, zakladatel země a tvůrce ducha v lidském nitru, praví: Hle – učiním Jeruzalém číší, po níž se zapotácejí všechny národy v okolí. Jeruzalém totiž bude obléhán a stejně tak i Juda. V onen den učiním Jeruzalém přetěžkým balvanem pro všechny národy. Všichni, kdo se jej budou snažit vzepřít, se těžce poraní. Proti Jeruzalému se totiž shromáždí všechny světové národy.“

Zachariáš 12:1-3 B21

IB

I10a77n 10B59i92k10k68h63u

8. 7. 2024 16:00

Koho Pán Bůh miluje toho s křížkem navštěvuje.

Hmm, myslím že bych se bez takové sadistické lásky raději obešel.

HH

Dnes resp. včera jsem pojedu antisemitskeho norského lososa, zapil to antisemitiským irským guinessemem a návdavkem zakousl trochu antisemitské španělské šunky. Nic špatného jsem na tom nepozoroval. Chutnalo to výborně.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz