21.1.2020 | Svátek má Běla


Diskuse k článku

BELGIE: Vítejte v pekle jménem Brusel

Když tehdejší kandidát na prezidenta Donald Trump v únoru 2016 poznamenal, že kvůli masové imigraci se Brusel stává peklem, postavili se belgičtí a evropští politici na stejnou stranu mediální barikády:

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
H. Lukešová 27.12.2017 14:03

Re: EU-armáda

Vám žádné světlo nepomůže a nenavazujte se laskavě do Čechů. Starejte se sama o sebe a ne o druhé.

S. Netzer 27.12.2017 14:17

Re: EU-armáda

Vy jste v té plejádě blbů ještě chyběla. :-))))

H. Lukešová 27.12.2017 15:45

Re: EU-armáda

Vy zase lezete sem na NP, kde nejste žádána, vlamujete se do dveří, kam nepatříte. Běžte si otravovat na německé weby a Čechy nechte na pokoji.

J. Kombercová 27.12.2017 16:55

Re: EU-armáda

Tady je to samej blb, kromě Rudolfa, ale ten to nezachrání.

To mi přijde, že sem chodíte jen proto, aby vaše moudrost vynikla. Jenže - blb moudrost nepozná, snad jen, abyste za každým svým urážlivým komentářem přičinila poznámku, že se jedná o "velké, velké moudro, ty blbe!". :)

J. Kanioková 27.12.2017 21:01

Naprosto přesně..

chodí si tu honit své ego..

I. Vermis 27.12.2017 16:53

Re: EU-armáda

Ale kdepak, on řekl: BABIŠ, SVĚTLO !

R. Langer 27.12.2017 14:25

Re: EU-armáda

Myslím, že dříve začnou mít sami takové vnitřní problémy, že na nějaké Česko rychle zapomenou. ;-)

V. Chrastina 27.12.2017 16:56

Re: EU-armáda

Nebudeme-li poslušní, vtrhne k nám EU armáda, jako tomu bylo za sovětské nadvlády v 68. roce. Byl to jeden z milníků našeho pokoření - 38. rok nás pokořil Hitler, ve 48. to byl Gottwald v roli pimprlátka Stalinova, v 68. roce nás pokořil Brežněv, a v příštím roce, 2018 to asi bude EU armáda. Musíme jen doufat, že NATO se nás zastane, že nás nenechá na holičkách. No ano, EU se stává totalitní silou. Dostali jsme se z Kremelského deště, pod Bruselský okap.

I. Vermis 27.12.2017 8:38

Stará lidová moudrost praví

Čiň čertu dobře, peklem se ti odmění. Prostě ti nebozí muslimové jen nechtějí, aby se jim šejtan odměnil džehenou, víc v tom nehledejte...

V. Student 27.12.2017 8:27

Skvělý článek.

Dobře popisuje současnou realitu. Místo debaty o důsledcích migrace se budeme bavit o ženách s šátky na hlavě, které se tu necítí přijaté. Ovšemže. Všechny ostatní ženy jsou pro ně cizí, nerozumí jim, vyznávají jiné hodnoty atd. Takže se zde cítí být cizinkami, tedy ženami "nepřijatými". Jenže o tom se mluvit bude, protože proč se bavit o něčem zásadním, když lze konstatovat banality.

Mimochodem, já vím, kdy se tady ty ženy budou cítit dobře. No až jich tady bude tolik, že se tady prostě cizinkami cítit nebudou, toť vše.

J. Fridrich 27.12.2017 7:29

Integrace muslimů ? Ona se někde povedla ?

Integrace muslimů ? Ona se někde povedla ? Nepovedla se za 70 roků od II. světové války, kdy byli pozvání na rekonstrukci Evropy ani v jedné evropské zemi - ani ve Francii, Německu, Anglii, Dánsku, Holandsku, Švédsku, Finsku, Norsku, Španělsku, Belgii, Rakousku..... prostě nikde se za desítky let integrace těchto k nám nepřátelských vetřelců nepovedla. A nyní se povede za týden ? Nebo za měsíc ? Nebo za rok ? Nebo nás rozvrátí a zničí ? Slavný francouzský básník a spisovatel Voltaire napsal před cca 300 lety o posvátné knize všech muslimů - Koránu toto: "Korán je nestravitelná kniha, jejíž každá stránka otřásá zdravým lidským rozumem. Učí strachu, nenávisti a pohrdání druhými. Vražda je v něm legitimní prostředek šíření a udržování této ďábelské doktríny. Znevažuje ženy, rozděluje lidi do tříd a žádá krev a ještě víc krve."

Když toto věděli chytří a vzdělaní lidé před 300 lety, tak proč to ti současní "chytří a vzdělaní" odmítají vidět dnes? Proč si sakra dnes hrajeme na to, že nás muslimové mají rádi? NIKDY nás rádi neměli a NIKDY nás mít rádi nebudou...Je to jeden z těch krásných příkladů proč naši předci před muslimy bránili Evropu do posledního dechu, dobře věděli, co je to za lid a nebylo jim líto obětovat vlastní životy jen aby se sem nedostali, dělali to pro budoucnost svých dětí a tím pádem i pro naši budoucnost.

M. Krátký 27.12.2017 10:37

Re: Integrace muslimů ? Ona se někde povedla ?

nás Čechy nikdo nemusí poučovat o integraci, my zde máme vysoké učení životní - tedy zkušenosti s neintegrací cikánů. A Evropa si nehodlá přiznat, že s integrací muslimů je to rok od roku horší - původní - do Evropy přivezení muslimové ( Turci ) neměli čas na nějakou pilitickou neintegraci - ti sem skutečně přijeli pracovat a podporovat své chudé rodiny doma ( v Turecku a pod ) - ale další a další generace - potomci první vlny se víc a víc radikalizují a tudíž odmítají jakoukoliv integraci - viz jejich frenitický jásot nad jejich vůdcem Erdoganem v současné době - Islám do Evropy nepatří

F. Kusák 27.12.2017 12:16

Re: Integrace muslimů ? Ona se někde povedla ?

Pane Fridrichu, jste jistě člověk, bydlící na venkově, nevzdělaný (nebo nevhodně vzdělaný) a pravděpodobně v důchodu. Já jsem na tom podobně. Tedy tak by nás zhodnotil "křesťanský" kněz Tomáš Halík. Ale vážně, dostal jsem k Vánocům další ze série knih Thyla Sarrazina: Přání otcem myšlenky ... Zajímavé čtení, plné faktů, ostatně jako vždy od tohoto autora. Přál bych si, aby pan Profesor Halík, alespoň někdy přiznal, že se ve svých úvahách může mýlit.

A Vám pane Fridrichu, přeji dobrý příští rok a hodně zdraví.

F. Kusák 27.12.2017 14:20

Re: Integrace muslimů ? Ona se někde povedla ?

Oprava: Thilo Sarrazin

J. Schwarz 27.12.2017 6:33

Není ve Vesmíru

většího darebáka než je bílý, zelený levičák...

M. Jandáková 27.12.2017 1:08

To mě zarazilo.

To "jméno pekla". Myslím, že jména mají jen jeho vládci a princové.

P. Dvořák 27.12.2017 4:21

Re: To mě také zarazilo,

že by to byla jediná zajímavá věc hodná pozornosti, které jste si v článku všimla?

Mně velice zaujala čísla. Když je zraněno 22 oštítovaných a ohelmovaných policistů, to ta barevná sebranka do nich musela mlátit jak do festuňku. A oni je na oplátku tak akorát maximálně pocvrkali vodním dělíčkem.

Na to prosklené náměstí je měli pustit. Rád bych shlédl další díl Skleněného pekla.

:-)) :-))

V. Novák 27.12.2017 9:58

Re: To mě také zarazilo,

A víte, kolik bylo zraněno policistů na majdanu na Majdanu v době, kdy Kocáb, Schwarzenberg nebo McCain létali podpořit "bojovníky za demokracii"?

Kdyby sdělovadla měla měřit stejným a negumovým metrem, musela by označit tyto výtržnosti za "válku vlády proti vlastnímu lidu"...

J. Lepka 27.12.2017 10:09

Re: To mě také zarazilo,

Ještě jste zapomněl Duchcovský viadukt a starověké Kartágo.

P. Vaňura 27.12.2017 18:53

Na to opravdu zapomněl a ke tradici "Duchcovského

viaduktu" by se Evropa měla vrátit! Pokud dav zaútočí na policii, měla by POLICIE opět odpovědět STŘELBOU!

M. Prokop 27.12.2017 11:17

Re: To mě také zarazilo,

Janukovyčových policistů, nebo snad Putinových?