20.9.2021 | Svátek má Oleg


AUSTRÁLIE: Znásilnění v parlamentu jako politická bomba

7.6.2021

Australský parlament v Canbeře oplývá davy mladých „staffers“ - různých ministerských poskoků, absolventů humanistických oborů, pro které není dost produktivních zaměstnání. Sex a alkohol poskytují zpestření nudné práce. V březnu 2019 jedna taková „stafferka“, 24letá Miss H., organizovala „party“ v nedalekém hotelu v pátek po práci, kam pozvala svého výše postaveného kolegu. V silně podroušeném stavu, po půlnoci, přijala nabídku svého kolegy, že ji doveze domů. Cestou se oba stavili, ve dvě ráno, v parlamentě, kam je bezpečnost bez problému pustila a ještě jim odemkla kancelář ministryně zbrojního průmyslu. Miss H. se rozložila na ministerské pohovce, usnula, až se částečně probrala v procesu znásilňování kolegou. Když kolegu vypudila, pokračovala ve spánku, kde ji, bez oblečení, objevila bezpečnost v sobotu ráno.

V pondělí šla Miss H. do kanceláře, kde se do ní pustila její představená, ministryně Reynolds (na jejíž pohovce strávila noc), což jí způsobilo „distress“ (tíseň); radu ministryně, aby ohlásila znásilnění na policii, s čímž by jí ministryně pomohla, Miss H. odmítla, protože by ji to mohlo stát zaměstnání a pozornost médií. V privátním podniku by podobný přestupek, noční pobyt v ministerské kanceláři plné důvěrného materiálu, v období hysterie o čínských špionech, vyústil v okamžitý vyhazov. Nikoliv v dobrotivé Austrálii (kolega-znásilňovatel dostal padáka), kde podobná událost a různé druhy harašení vyslouží postiženým status „victim“ (oběť) a často slibnou kariéru.

Po dvou létech, v únoru 2021, Miss H. vyjevila své znásilnění mediím, spolu s obviněními své šéfové a širokého politického personálu, který zahrnoval tři ministryně, které se jí snažily pomoci, z neochoty. Odtud se ta aféra donesla do parlamentu, kde to způsobilo politickou krizi, která paralyzovala parlament po dobu nejméně dvou měsíců. Australský parlament se postupně vyvinul v jakousi kombinaci divadla a cirkusu, kde členové vládnoucí koalice a opozice kydají hnůj jeden na druhého, zatímco legislativní agenda stojí. Ministryně Reynolds se po čtrnácti dnech útoků zhroutila a odešla na dvouměsíční nemocniční léčbu pro stress a vyčerpanost, ale ještě předtím v neoficielním rozhovoru nazvala Miss H. „lying cow“ (lživá kráva). To se okamžitě rozneslo, Miss. H. zažalovala Mrs. Reynolds za něco, čemu se v Česku říká urážka na cti, a paní Reynolds musela platit, přes všechnu pomoc, kterou poskytla Miss H. a patálie s tím spojené. Kolik, to se neví. Nikdy jsem neslyšel o podobném případu a drzost s tím spojená překonává i normy dobrotivosti spojené s dekadentním progresivismem.

Když „fatherly“ (otcovský) předseda vlády Scott Morrison prohodil „negativní komentář“ o celé té záležitosti, Miss H. ho obvinila z „blaming the victim“ (obviňování oběti), což mu vysloužilo hromady hnoje od opozice a těch různých ochránců lidských práv, kterými se to tu hemží. Jako vždy, pan Morrison se omluvil, a aby uspokojil feministické rozhořčení, jmenoval „ministerskou předsedkyni pro ženy“ - asi první na světě. „Appeasement“ jako od Chamberlaina. Miss H. získala audienci s ministerským předsedou, o které my normální smrtelníci můžeme jen snít, kde slíbil nová opatření pro bezpečnost a důstojnost „stafferů“ v parlamentě, specielně žen (a také zneužívání parlamentní modlitební místnosti k sexuálním hrátkám). Bohužel, předseda vlády nemá dost času dělat parlamentního domovníka a kontrolovat, kdo se kde páří za zavřenými dveřmi.

Politicky korektní australská média spustila „pozitivní baráž“, jako za socialismu. Těch několik žurnalistů, kteří negativně komentovali, dostalo padáka. Dnešní Austrálie je na půl cesty, pokud se týče svobody slova. Zatím se tu za „nevhodnou poznámku“ nezavírá, ale přestupkář ztratí job, musí se omluvit, a když to dostanou právníci nebo to přijde k soudu (třeba za „urážku“), soudní výlohy mohou jít do milionů. Postižení musí často prodat dům. Na vysvětlenou, proč o tomto píši na Neviditelném psu:
1) Protože analogická situace může zasáhnout Česko, takže je vhodné o tom něco vědět.
2) Protože by mi to v Austrálii nikde neotiskli, i když jako pensistu mne nemohou odnikud vyhodit.

Peter Hilff


Fajnpark v Chlumci nad Cidlinou: Zábavní park plný atrakcí, zvířat i dinosaurů
Fajnpark v Chlumci nad Cidlinou: Zábavní park plný atrakcí, zvířat i dinosaurů

Pokud budete mít cestu do Chlumce nad Cidlinou nebo jen pojedete okolo, zastavte se s dětmi v zábavném rodinném Fajnparku, který se rozkládá v...

 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.