5.12.2020 | Svátek má Jitka


AUSTRÁLIE: Zkušenost s imigranty

20.10.2015

Je na místě podívat se, co národu udělá příliv lidí neochotných se asimilovat. Austráie je názorným příkladem, co se dá očekávat a čeho se vyvarovat.

Politika otevřených dveří, kterou se vláda nikdy neodvážila předložit lidu ke schválení, měla za následek zapojení organisovaného zločinu do nově vytvořeného odvětví pašování lidí. V Austrálii tomu tak bylo hlavně s použitím vyřazených chatrných rybářských bárek. Připlouvaly jich stovky a stovky a jak tito ilegální příchozí jednou vstoupili na australskou půdu, byli tam a díky mezinárodním dohodám, rovněž nikdy nepředložených lidem ke schválení, už se s nimi nic moc nedalo udělat. Mezi nimi bylo od jisté doby značné procento, řekl bych většina, muslimů hlavně ze Středního východu a z jižní Asie.

A to byl kámen úrazu. Tito lidé, kteří sami nedokázali nikdy vytvořit nic jiného než kvazifeudální autoritářskou společnost a kteří své vlastní země prakticky zničili přelidněním a neschopností vyřešit problémy z toho plynoucí, a navíc tonoucí v sektářských rvačkách, si to všechno přinesli s sebou do nové země. A nejenom to. Jejich náboženství jim vtlouká do hlav, že oni jsou ti nadřazení, pravověrní a prověření služebníci boží a všichni ostatní jsou hluboko pod nimi. A tak jednají, jak jim jejich víra nařizuje. V nové zemi se otřepou a začnou se domáhat. A více.

Bandy výrostků chodily po ulicích a když nějaké bílé děvče mělo to neštěstí dostat se jim do rukou, bylo znásilněno, často obzvláště ošklivým způsobem. Jinou zábavou pro ně bylo vyhledávat osamělé bílé muže a zmlátit je. Vím o případě v místě, kde jsem žil, kdy oběť byla zmrzačena na doživotí. Vím také o případě, kdy zabili policistu a navíc mu pravověrný vyloupnul oči nožem. Byly mezi nimi rozdíly, nejhorší byli ti z Palestiny a z Libanonu. O něco. Často se chovali arogantně a to vedlo v jednom případě ke konfliktu na Cronula pláži v Sydney (Cronula Riot). Banda výrostků se chovala nepřípustně a když je napomenuli příslušníci dobrovolné stráže zachránců tonoucích (Lifesavers), byli muslimy napadeni. Přítomní australští surfaři se do toho vložili a muslimy z pláže vyhodili se zákazem se tam kdy ukázat. Příští víkend muslimové přišli ve větším počtu a byl z toho malér. Potom se vyhoštění muslimové rozešli do okolních ulic a bavili se rozbíjením zaparkovaných aut. Jejich obvyklá činnost leckde v Evropě. A media jim v tom všem samozřejmě přizvukovala. Byly z nich oběti bílého rasismu.

Toto všechno je ovšem jen dílčí pozorování. Bylo by toho mnohem víc. Prozatím se policii daří mařit všechny pokusy o teroristické akce. Prozatím.

S tím vším na mysli je jenom pozoruhodné, že akce australské konservativní vlády byla téměř dostačující. Nově zvolená vláda premiéra Abbotta vyhlásila, že nikdo přicházející ilegálně, bez víza, nikdy nedostane povolení k trvalému pobytu v zemi. Takoví byli vzati do procesních středisek mimo území Austrálie, těm, kteří byli uznáni skutečnými uprchlíky, byl nabídnut asyl v Papua-New Guinea, Kambodža a nějakých jiných místech ochotných je přijmout. A jejda jejda, horizont se vyprázdnil, čluny se přestaly objevovat. Takže je možné vlnu vetřelců zastavit, když je k tomu vůle. Jim totiž z velké většiny nejde tak moc o svobodu a bezpečí, ale o pohodlný život v bezpečné a hlavně bohaté zemi, jako je Austrálie s jejím rozvinutým sociálním státem. Nebýt tohoto sociálního státu, kdoví kolik by jich přicházelo, a to jenom skuteční uprchlíci. Lidé skutečně ohrožení. Nemluvíme zde o těch, kteří přicházejí dobývat zemi pro Alláha, o džihádistech.

Poučení? Pustit je dovnitř je sebevražda pro svobodnou bílou společnost. Nepustit je znamená nahněvat si Leninovy sirotky. Co je menší zlo? Posuďme sami. Ale v každém případě trvejme na tom, že toto a podobná rozhodnutí jsou pro nás občany k činění. Nenechme se převálcovat politickou třídou. Jinak by to mohlo skutečně nedobře dopadnout.Dvě mámy, tři děti: Testujeme kosmetiku sebamed pro citlivou pokožku
Dvě mámy, tři děti: Testujeme kosmetiku sebamed pro citlivou pokožku

Vyzkoušeli jsme kosmetickou značku sebamed na naše citlivé a suché pokožky. Naše Hanka otestovala řadu BABY s malou Emičkou, do testování se však...


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.