7.8.2020 | Svátek má Lada


Diskuse k článku

ZÁBAVA: O Karkulu a Šípkové Růžence (2)

Stále ještě jsme nedostali zprávy, jak to dopadlo s onou genderovou komisí z Katalánska, co vyřadila 200 knih z dětské knihovničky, že jsou sexistické.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
D. Stirský 28.4.2019 14:13

Ale Vlk starší má k primitivismu velmi blizko. A ke sprostotě též.

D. Mach 28.4.2019 9:05

Není pohádka o Růžence původně německá?

Sice vtipně napsané, ale ten závěr, kde autor použitím slova "megery" směřuje čtenáře k tomu, co si má myslet, mě zklamal. Na konci bych takový primitivismus nečekal.

No a jen poznámka - Růženka nebo Rosamunde - není ta pohádka původem německá?

M. Vondráček 27.4.2019 16:14

díky :-)

Hezky napsáno ...

M. Krčmář 27.4.2019 13:14

Některé komentáře zde mi evokují staré známé ode zdi ke zdi. Z našich poctivých bezvěrců se ve finále stanou mohamedáni.

J. Schwarz 27.4.2019 11:37

Re: Zlatá šaria.....

Taky se mi zdá, že 5 modliteb k Allahovi denně je malá oběť za zbavení se tyranie levicových šílenců, úchyláků všeho druhu, feministek a hlavně "novinářů".

M. Klas 27.4.2019 11:24

Re: Zlatá šaria.....

Právě že bych to nezvládl finančně,počet manželek či milenek je opravdu také o tomto!

P. Lenc 27.4.2019 10:30

Děláme si

legraci a dík za každý úsměv.Ale tato legrace se začíná měnit v životu nebezpečnou tragédii pro celou naši civilizaci.Nepodceňujme tyto gender úchylné psychopatky.Na ruku jim jde spousta levicových, dnes vlastně většina, novinářů a politiků.A nejsou to jenom ony. Neomarxismus převlečený do kabátu "liberální demokracie" rád využije tyto zrůdičky ke svým cílům, nastolení "nového myšlení".Fašismus, tato nejvyšší forma socialismu je nesmrtelná, jenom se dokáže prosazovat jinak, nemusí to být revoluce. Umberto Eco: fašismus je věčný...

V. Kříž 27.4.2019 9:00

Genderisti se zblázní z téhle verze:

Princovi je souzeno vysvobodit Šípkovou Růženku. Vydá se na cestu, proseká se houštím až ke spícímu zámku. A co nevidí: v zámku je už spousta jiných princů. Popíjejí víno, hrají karty, cpou se klobásami z hradního sklepa. "A kde je Růženka?" ptá se užaslý princ. "Tu máme tamhle v komoře. Dělej si s ní co chceš. Ale hlavně nelíbat!!!"

J. Pokoutný 27.4.2019 8:55

Re: Zlatá šaria.....

Vy jste to nepochopil - počet manželek není věc sexu, ale prestiže. Už Mhamed jich měl s konkubínami ke třiceti, o jeho vládnoucích následovnících nemluvě.Víte jak to musí motivovat všechny ty mladé chudáky, které na věbno nemají a války, kde by k nim přišli levně, se už příliš nevedou? Jestli právě Arabské jaro 1.0 a ISI nebyly právě o tom.

K. Salajka 27.4.2019 8:54

Hezké

závěr mi připomněl příběh Marie Antoinetty.

M. Klas 27.4.2019 7:38

Zlatá šaria.....

Někdy jsem rád,že to ten islám a šaria tady v EU tak nějak převezme,už nemohu ten gender,multi-kulti a preferenci všech možných myslitelných úchylek(pedo,sado,maso,zoo atp) ani cítit.Ono je to snad asi záměr.Jen jsem mrzut,že již relativně stár už nezvládnu více manželek(lépe však harém!),co šaria povoluje...To nemůže mít dlouhého trvání a nastane doba,kdy bude islámnský tribunál Evropské komise,zastoupení čili protektorát pro ĆR házet Šípkového Růžena z vrchu Petřína a vrahové se budou popravovat na Václaváku pověšením na jeřábu na veřejných popravách.Složitý nestabilní sytém opět spěje k žádoucí jednoduchosti a tedy stabilitě!