24.9.2020 | Svátek má JaromírDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


ZÁBAVA: O Karkulu a Šípkové Růžence (2)Výpis zvoleného vlákna. Zobrazit celou diskusi podle vláken, času
počet příspěvků: 4, poslední: 28.4. 2019 14:13, přehled diskusí

Zlatá šaria.....:
Autor: M. Klas Datum: 27.4.2019 7:38

Někdy jsem rád,že to ten islám a šaria tady v EU tak nějak převezme,už nemohu ten gender,multi-kulti a preferenci všech možných myslitelných úchylek(pedo,sado,maso,zoo atp) ani cítit.Ono je to snad asi záměr.Jen jsem mrzut,že již relativně stár už nezvládnu více manželek(lépe však harém!),co šaria povoluje...To nemůže mít dlouhého trvání a nastane doba,kdy bude islámnský tribunál Evropské komise,zastoupení čili protektorát pro ĆR házet Šípkového Růžena z vrchu Petřína a vrahové se budou popravovat na Václaváku pověšením na jeřábu na veřejných popravách.Složitý nestabilní sytém opět spěje k žádoucí jednoduchosti a tedy stabilitě!

Re: Zlatá šaria.....:
Autor: J. Pokoutný Datum: 27.4.2019 8:55

Vy jste to nepochopil - počet manželek není věc sexu, ale prestiže. Už Mhamed jich měl s konkubínami ke třiceti, o jeho vládnoucích následovnících nemluvě.Víte jak to musí motivovat všechny ty mladé chudáky, které na věbno nemají a války, kde by k nim přišli levně, se už příliš nevedou? Jestli právě Arabské jaro 1.0 a ISI nebyly právě o tom.

Re: Zlatá šaria.....:
Autor: M. Klas Datum: 27.4.2019 11:24

Právě že bych to nezvládl finančně,počet manželek či milenek je opravdu také o tomto!

Re: Zlatá šaria.....:
Autor: J. Schwarz Datum: 27.4.2019 11:37

Taky se mi zdá, že 5 modliteb k Allahovi denně je malá oběť za zbavení se tyranie levicových šílenců, úchyláků všeho druhu, feministek a hlavně "novinářů".