4.8.2020 | Svátek má DominikDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


ZÁBAVA: BodyguardVýpis zvoleného vlákna. Zobrazit celou diskusi podle vláken, času
počet příspěvků: 5, poslední: 8.6.2009 20:35, přehled diskusí

pokus o vtipnost:
Autor: hank bukowsky Datum: 4.6.2009 9:48

který nevyšel. Mozek zanesený apriori animální třídní nenávisti a ideologickým balastem má jen stěží šanci vyprodukovat briskní vtipnou myšlenku. Slovo sxačka je neslušné, (nakonec ho hbitý cenzor ani nepropustil, ačkoliv je nepřiléhavější) takže takhle se bohužel nemůže hodnotit kvalita propagandy tentokrát na způsob vtipu. Spíše je kouzelné číst přitakávače, jímž stačí, že tahle trapárna je určená správným směrem.

Re: pokus o nezaujatý názor:
Autor: skul Datum: 4.6.2009 9:56

vám taky moc nevyšel. "Mozek zanesený apriori animální třídní nenávisti a ideologickým balastem má jen stěží šanci vyprodukovat briskní vtipnou myšlenku." Souhlasím. To je celkem přesná charakteristika Paroubkova sexymozku, produkujícího obsedantní bezmyšlenky. :-/

Re: pokus o vtipnost:
Autor: RomanL Datum: 4.6.2009 13:44

"Mozek zanesený apriori animální třídní nenávisti a ideologickým balastem má jen stěží šanci vyprodukovat briskní vtipnou myšlenku." - o kterém konkrétním socialisticko - komunistickém vůdci je prosím řeč? Mao, Kim In, Marx, Lenin, Stalin, Hitler, Pinochet, Castro, Gottwald, Filip, Paroubek?

Kviz:
Autor: petr Datum: 4.6.2009 20:41

Víte které z uvedených jmen do seznamu zasloužilých soudruhů nepatří?

Re: pokus o vtipnost:
Autor: kerim Datum: 5.6.2009 7:02

To bukowsky - je legrační sledovat. jak se čas od času někdo nechtěně odkope a ukáže, jaký je korunovaný v ůl, že hanku.