29.9.2023 | Svátek má Michal


ZÁBAVA: Bodyguard

4.6.2009

Chuck Norris angažován socany. Víme víc!

Bodyguard

Klikni si, ale opatrně, proboha!

O životě a nadpřirozených schopnostech Chucka Norrise se vyprávějí hotové legendy. Pokud nevíte, kdo je Chuck Norris, máte vážné nedostatky ve vzdělání a koukejte si je v tomto bodě urychleně doplnit. Chuck Norris se vyslovuje Čak NoRRis. Se dvěma "r", prosím, na to je Chuck docela háklivej.

Některé jeho činy patří spíše do říše pohádek. Třeba se můžete dočíst, že Chuck Norris už je 10 let po smrti, ale smrtka se bála mu to říct. Chuck Norris je totiž opravdovej, nefalšovanej, drsňák. Ukopnout protivníkovi hlavu je pro něj stejně samozřejmé, jako pro vás šťourat se v nose. Jeho slzy prý léčí všechny formy rakoviny. Škoda jen, že Chuck Norris nikdy neplakal.

Nedávné teroristicko-vaječné útoky na vedení nejméně nedemokratické ze všech komunistických parlamentních stran a neschopnost policie umravnit neuvědomělé a navedené občany přivedly vůdce státostrany k nápadu oslovit legendárního Chucka Norrise s nabídkou placené funkce šéfa ochranky Lihového domu. Chuck obratem poslal svoje podmínky.

A protože byly nekompromisně formulovány jako ultimatum, neodvážil se proti nim vznést námitku ani sám autor myšlenky. Ostatně, nebylo by mu to nic platné. Podrobnosti jsou sice tajeny, ale z advokátní kanceláře JUDr. Altnera, pověřené sepsáním příslušné smlouvy, prosákla informace o výši odměny, stanovené "vodvoka" samotným Chuckem Norrisem.

Činí pouhou polovinu státního rozpočtu ČR v letošním roce, prý vzhledem ke skutečnosti, že nejde o celý kalendářní rok. Finanční expert ČSSD magistr Socbotka stručně prohlásil: "Zdroje jsou!" A mimo protokol dodal: "No a pokud nebudou, není problém zadlužit příští generace. Beztak se ještě nenarodily, takže jim to může být šumák. Angažmá Chucka Norrise je naše priorita."

Chuck Norris má slabost pro blondýnky a tak se do funkce jeho asistentky nezištně nabídla jedna z nejvýznamnějších osobností tuzemské kultury, Kaťuša Mrožová. V nejbližších dnech přilétne americký speciál s Chuckem a jeho muničním skladem na Ruzyňské letiště. V podzemí Lihového domu horečně probíhají dokončovací práce na atomovém krytu pro Chucka Norrise.

Závěrem je nutno poznamenat, že socialistům se konečně NĚCO povedlo. Přítomnost Chucka Norrise na našem území bude mít klíčovou úlohu pro bezpečnost celého státu a potažmo Evropy. V Kremlu možná zesílí nervozita, ale to už nebude náš problém, nýbrž problém Chucka Norrise. Že?

No a ohledně případného budoucího Chuckova vstupu do ČSSD, tento legendární hrdina lakonicky poznamenal, že nic podobného nemá v úmyslu. Nelze ovšem vyloučit vstup Strany do Chucka Norrise. A její následné vyloučení standardní cestou...