20.3.2023 | Svátek má Světlana


ZÁBAVA: Bez operace nadsamcem?

30.6.2007

Úryvek z cestopisu Češi v zemi zlata, platiny a diamantů

Když v Jihoafrické republice pátrám po novinářských zajímavostech, objevuji v Johannesburgu neuvěřitelný Projekt ,,P" zabývající se ojedinělým systémem cviků, s jejichž pomocí je údajně možné zvětšit penis až o deset centimetrů. Na jihu Afriky se tak ke světovému prvenství chirurga Christiaana N. Barnarda v transplantaci srdce člověku přidal i bývalý letecký radionavigátor Wilhelm Lötter z Pretorie, o jehož patent na soubor šestnácti cvičení pro zvětšení penisu je nyní nebývalý zájem už nejen na jihu černého kontinentu.

,,Více než 75 procent jihoafrických bělochů má délku svého penisu 13 až 15 centimetrů. Pouze 15 procent této mužské populace má velikost pohlavního údu 18 centimetrů, jen dva muži z tisíce pak mají svůj ,,nástroj" třiadvaceticentimetrový," tvrdí Wilhelm Lötter a dodává, že jeho systém, jehož způsoby cvičení jsou k dispozici nahrané na videokazetě, dokáže za pár měsíců zvětšit délku údu až o osm centimetrů, jeho tlouštku skoro o tři. Zmohutní údajně také varlata a tato metoda funguje prý také u mužů ve věku nad sedmdesát let.

,,Proto jsem začal přemýšlet, jak to dělají se svými svaly kulturisté. Proč by se pravidelným cvičením dal zvětšit biceps a ne penis? Tak jsem začal experimentovat a výsledkem je moje minifitnesscentrum - Projekt ,,P" jako penis," píše ve svém návodu muž, který dal šanci mnoha zakomplexovaným mužům.

Šanci však zřejmě pouze teoretickou. Návod má řadu komických rad. Mezi klasickoiu masturbací a zmíněnými cviky, prováděnými každodenně dvacet minut, minimálně ale tři (proč by prý muž prahnoucí po svém znovuzrození nevěnoval svému přerodu denně víc než je doba čištění zubů?), je rozdíl v mnohotvárnosti této fyzioterapie a jejím působení na každou část penisu zvlášť. Wilhelm Lötter to přirovnává ke dvěma mužům, z nichž jeden chce zvětšit své svaly promyšlenými sériemi cviků s činkami, zatímco druhý jednotvárným házením písku lopatou. Navíc bylo prokázáno, že Projekt ,,P" mimo jiné pozitivně ovlivňuje rovněž krevní oběh a zabraňuje předčasné ejakulaci.

Pan Lötter tvrdí, že jeho falická fyzioterapie chrání rovněž prostatu před rakovinou tím, že zlepšuje průtok moče a na rozdíl od viagry zajišťuje erekci bez chemie s vedlejšími účinky. Jen posílením houbové tkáně penisu a zvýšením tvorby mužského hormonu testosteronu. Masáže Projektu ,,P" mají zabránit též operacím předkožky zvané obřízka, což asi ale Židy nepotěší. Zkrátka - dokonalé vylepšení sebevědomí mužů a štěstí z rozkoše u žen.

,,Existuje šest hlavních zásad, jak nemít ze svého penisu velký mindrák. Za prvé - čím je váš penis menší, tím se relativně více zvětší, když se ztopoří," vysvětluje autor Projektu ,,P". ,,Za druhé - největší sexuální prožitek dává při souloži ženám tření o stěny vagíny v jejích prvních 25 až 38 milimetrech. Za třetí - vagína se přizpůsobí všem velikostem penisu. Za čtvrté - síla (obvod) penisu je důležitější než jeho délka. Za páté - dlouhý penis nemá význam, když muž neví, co s ním dělat. Proto se počítá víc, jak to uděláš, než s jak velkým. Za šesté - Pamatuj si, že vždycky se najde někdo, kdo to dělá hůř než ty!"

Převzato s laskavým svolením autora ze stránek Bretislav-Olser.enface.cz