2.10.2022 | Svátek má Olívie, Oliver


Diskuse k článku

VÍKENDOVINY: Plavky jsou také oděv

Doba se mění, a jak říkal soudruh president Antonín Zápotocký, lidově zvaný Tonda Zápotonda, „co bylo, není“. Tedy trošičku to je, ale hodně málo. Páč už jsem dědek, mohu konstatovat, že to není poprvé. Co nám výlety k moři někdo zatrhnul.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kraus 2.8.2020 9:15

Vzpomeňme též na pumpky, předchůdce tepláků, ve kterých někteří staří trampové chodili ještě v 80.letech, sobě pro okrasu, ostatním pro posměch. Co se týče ženského odhalování, pěkně a možná i pravdivě je to zpodobeno ve filmu "R.I.P.D. - URNA_ Útvar Rozhodně Neživých Agentů (USA 2013)", kde jeden ze dvou hlavních hrdinů, policista z dob občanské války vržený do současnosti, hodnotí ženy podle kotníčku a nahotu nad ním nevnímá. Jinak ty dámské džíny, při sedu třeba v hospodě sklouzávající až někam do půlky hýždí, berou chuť na pivo a na cokoli. A když je taková krasavice všude jinde opálená do hněda, celá zamaštěná a ač mladá, se sluncem degradovanou vrásčitou pletí, je to opravdu, přijde silné slovo, hnus. Každá neopálená pak připomíná bohyni.

J. Jurax 2.8.2020 18:02

No, stran těch hýždí bych nebyl tak přísný. Ono hodně záleží na kvalitě ... jakož i na blízkém i vzdálenějším okolí těchže. A v hospodě se i horší případy dají vylepšit patřičným počtem vypitých škopků ... :-)

O. Roldán 2.8.2020 7:51

Velmi milé nedělní počtení. Díky.

P. K. 1.8.2020 9:43

Dnes jste se rozepsal, pane Vlku, ale na dovolené jste mě potěšil. Vyrážím na rekognoskaci terénu a materiálu :-) - na Babylonu na Domažlicku.

J. David 1.8.2020 2:53

Pane Vlku, sice dlouhé (my staříci se musíme vykecat) ale poučné. Víte, do sandálů nosím fusekle, není to EU IN, ale praktické, neklouže to. Plavky, Feigenblatt, či nahej? Není to problém Me Too a harashementu? Nahej chlap či v plavkách, nebo v Feigenblattu oděn, není to sexuální harašení? Ad absurdum, mohu s pohlavím č. 57, dle EU směrnice binárně "harašit" kopulační metodou? Asi blbnu ve smyslu EU.

V. Bartl 1.8.2020 2:47

cha, che, chi, cho, chu, chy. Škoda, že není více samohlásek, vowels, vocalibus. Tolik vydané energie.