Čtvrtek 18. července 2024, svátek má Drahomíra
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

TAXIZKAZKY: Všichni jsme tu!

Jedu večerní krajinou, do mojí cesty se připlete můra, moucha, čmelák. Jsem vrah, mám flek na okně a omezím se pouze na vtip...
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
ZL

Ač neprofesionál, mám najeto dost a dost v několika autech. VSECHNA zvířata, která mám na svědomí (dva zajíci, dvě kočky, srna), mám na svědomí v jediném z těch několika aut.

Jednoho zajíce jsem možná mohl zachránit, ale večer potmě, mezi sklady jako IKEA a Mall na Černém mostě s dodávkou nalepenou na nárazníku, jsem se v tu pulvterinu neodvážil hamtat po brzdění a kličkovat.

Za vysloveně exotické povazuju setkání se sovou; nevim, proč seděla uprostřed silnice uprostřed vesnice, ale světla bylo dost a celkem v klidu stihla odletět. K mému šoku, měl jsem ji za sice divnou, ale kočku.

0 0
možnosti
PK

Mám na autě pískátka na plašení zvěře. Celkem to funguje, ještě jsem nic netrefil. Musím zaklepat👍

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz