Čtvrtek 18. července 2024, svátek má Drahomíra
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

TAXIZKAZKY: Nástupce

Dcerka je už veliká, za měsíc jí už bude dost na to, aby mohla být samostatná. A tak vyslovila přání zkusit řídit auto. Už to kdysi zkoušela s mamkou.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JJ

J15u51r79a 59J13u45r73a56x

2. 11. 2023 21:01

Když bílý tak Běloch ... nebo Snížek, případně světově Jon Snow (ze Hry o trůny) ... :-)

0 0
možnosti
Foto

První vůz mé ženy byl Kocourek- Peugeot a ten druhý je Křepelička ( pojmenoval vnuk) - Clio III. Můj vůz je Hjundík.

0 0
možnosti
VK

Ačkoliv to byl "Tráboš","smraďoch", "pimpidimpák" (a spousta dalších přezdívek), který byl mým prvním "ve své kategorii svižným a temperamentním automobilem...(slova výrobce), který měl do opravdového automobilu dost daleko a trpěl mnoha neduhy - stejně na něj mám milé vzpomínky.

Skoro vždy mě dovezl tam, kam jsem potřeboval, ale co bylo hlavní - byl jsem mlád a krásen;-D;-D;-D

0 0
možnosti
VK

Ženský mají s technikou problémy. Kamarád poučil svou dceru že musí u nové Fabie dolít do motoru olej, vše jí vysvětlil, pouze jí neřekl že musí na konec uzavřít plnící víko, škoda za 100 tisíc.

0 0
možnosti
VK

Jste si pane Kučere jistý, že se jednalo o PLNICÍ víko???

Škodu za 100,- kKč bych očekával spíš při nenašroubování VÝPUSTNÉ zátky, kdy by olej vytekl pod auto a motor pracoval "na sucho".:-)

Při neuzavření plnícího víka bych očekával maximálně zasviněný motor. Ale mohu se mýlit:-)

0 0
možnosti
MK

Hezké povídání. Jsem stár 80 let + 4 měsíce - řidič od 1961 - až pak jsem to dotáhnul na všechna razítka v mém řidičáku - tedy kompletní kvalifikace od návratu do civilu v roce 1964. Od té doby jsem sjezdil celkem cca 1.000.000 km bez jediné nehody mnou zaviněné - já vím, že je to málo na profíka - ale já jezdil jen pro moji potřebu a rád !! teď už ale jezdím málo - jen na chatu a zpět - a už musím se věnovat řízení na 100 %, žádné pokukování kolem. A technický pokrok ve smyslu moderních aut už nejsem schopen vstřebat !! a tak mám silné výhrady k současnému trendu : situace na kruhovém objezdu : zleva přijíždí auto a rozsvítí pravou blinknu - tudíž bude odbočovat tam odkud já hodlám vjet na kruhový objezd . ale ouha - on pokračuje na okruhu dál a já musím brzdit - ona se mu totiž nerozsvítila pravá blinkna ale přiblblá lampička do zatáčky !! a tak bych mohl pokračovat dál - co vy na to ? nečekám žádná moudra - hezký den V a ten žlutomodrý hadr si můžete strčit - víte kam !!

0 0
možnosti
PL

P19e55t79r 94L53o91r53e98n37c

2. 11. 2023 16:25

Bianka. Běla. Anděla. Andílek...:-)

0 0
možnosti
PS

P57a68v36e28l 14S20u50r96a

2. 11. 2023 9:16

Pokud máte ke svemu výrobnímu prostředků skutečně tak osobní (a pochopitelný) vztah, pojmenoval bych ho prostě "Auto". Neni v tom žádná infantilní zdrobnělina a vyjadřuje to zároveň důstojnost a uctu k těm, kdo ho stvořili k Vaší dispozici.

0 0
možnosti
JL

"ve svém voze, tentokrát bílém!" přímo se vnucuje "Princezna". Zdravím a díky za pěkné povídání, jako vždy. J.L. end

0 0
možnosti
ZL

Se jménem nepospichejte, ono přijde samo.

Ono i u lidí je to v rodném liště jen takový návrh k úvaze. Znal jsem dvě, co tam mají napsano Xenie, přitom Xenii jsem neznal ani jednu. Jedna je Kseňa, Jedna Ksenďa.

A to ještě kecám, ta první je oficiálně Alexandra, ta druhá nevím.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz