Pátek 12. července 2024, svátek má Bořek
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

TAXIZKAZKY: Na červenou stojíme...i na zelenou...

Mám pocit, že většinu času v provozu strávím čekáním na semaforech. Pozor! Pojedeme! Už se to blíží, oranžová,.....a nic. Mnozí přede mnou si totiž musí dopsat zprávu, dočíst novinky, nebo se třeba vyfotit a fotku dát ihned na „instáč“ - ‚právě stojím na semaforu‘.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
RD

Spánek na zelenou v Praze je hrozný. Ale v jiných městech ještě horší.

Synchronizovaný rozjezd na semaforu je skutečně efektivní ... ale vlastně nezákonný. Řidič smí vjet do křižovatky jen tehdy, má-li jistotu, že ji může také opustit. Tedy až z ní vyjede vozidlo před ním. A tím vozidlem může být i cyklista. V křižovatce jej navíc nesmíte předjet.

0 0
možnosti
JF

Znal jsem případ, kdy řidič vždy až na zelenou začal hledat šaltpáku, a na připomínku, že brzdí průjezd ostatních, měl odpověď - neboj, já to stihnu. A to tenkrát ani ještě nebyly mobily ... :-(

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz