Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

TAXIKÁŘSKÉ BANALITY:: Lidé „do kšeftu“.

Rádi se s dcerkou procházíme po úzkých uličkách starého horního města. Zajdeme i do prodejny s minerály. Cíleně. Dcerka si ty kamínky oblíbila, vždycky si něco vybere.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
IL

I57v56o 74L54y74č60k57a

24. 11. 2022 13:12

Stejný problém mají i jiné státy. Kdysi jsem četl postesk z USA, kde si taky lidé koupí třeba vrtačku, udělají s ní doma fůru práce a do 90 dnů ji vrátí a dostanou peníze zpět.

0 0
možnosti
RL

Moc pěkné čtení. R^

0 0
možnosti
Foto

Taky sbírám kameny. Tímto pozdravuju vaši dcerku a díky za hezký článeček

0 0
možnosti
JS

Člověk objednávající 3 vysavače bude možná "vyčůraný", ale možná jen nevidí jinou možnost - v prodejně si dneska moho zboží neprohlédnete a některé parametry se prostě u výrobku neuvádí a nezná je ani prodejce a pak nezbývá než zboží objednat a vrátit. Ať jsem konkrétní - u aku zastřihovače jsem se snažil zjistit, zda funguje jen na síť, když baterie odejdou nebo jsou vybité. Nebo hlučnost stolního ventilátoru taky z popisky neodhadnete a objednali jsme jich několik, než jsme našli ten, který nám vyhovuje.

0 0
možnosti
JV

Parametry prakticky vždy dohledáte u výrobce. Praktické ukázky, hodnocení a podobně ve videích na netu. Takže nikoliv vyčůranost, ale bezohledná vyčůranost.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz