22.4.2021 | Svátek má Evženie


POZVÁNKA: VGG bude!

13.12.2006

Letos to bylo s termínem poněkud obtížnější, ale nakonec se povedlo. Takže zůstaneme u dvou frekvencí. První Vánoce grog za grogem budou v neděli 17. 12., začátek 16.00, druhý pochod následující středu, tj. 20. 12. v 17.00.

Pochod začne tradičně na Můstku. V jeho těžišti se postavíte čelem k Muzeu a jiskrným pohledem zamíříte mírně vlevo a vpravo. Měli byste spatřit něčím výjimečné lidi. To budeme my, účastníci pochodu. V 16.15 vyrazíme směr Staroměstské náměstí, kolem ústí Celetné najdeme další osvěžovnu. Odtud pak Celetnou k Prašné bráně, kolem U hybernů na náměstíčko před Hypobankou, kde bude třetí vrchol trojúhelníka. Odtud zpět ulicí Na příkopě na Můstek. Jedno kolo zabere cca hodinu, vidím to na dvě.

Poznávací znamení si letos vybere každý sám - máme demokracii, nemáme vládu, tak si to užijme.

VGG - trasa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.