Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

JEN TAK: Rostou, rostou?

„Houby, houby, houby, malý, velký, tlustý, tenký, ty já mám rád,“ zpívala kdysi populární bigbeatová skupina. A zpívala nám všem ze srdce. Houby, ty my rádi všichni. Nebo skoro všichni. Když se léto nachýlilo a děti už zase začaly chodit do školy, začal se vždycky shánět ocet.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Dlouhodobým zkoumáním ekonomického efektu vlastního sběru hub jsem došel k názoru, že nejefektivnější je nákup žampionů v supermáku. Když se mi podaří nasbírat 2 kila hřibů, což je asi takových 26 ks, jedu pro ně autem 70 km, pak vychází jeden hřib asi na 65 Kč/ks a kilo asi na 840 Kč. A to nepočítám cesty, kdy nenajdete nic.

0 0
možnosti
VVS

Ale ta vášeň pane, ta vášeň! To je jako rande s krásnou ženskou. Náklady děsný , příprava nekonečná a pak šup., šup a je konec. To je jako když srovnáváte rande s Lolobrigidou a nebo pro holky s Jeanem Maraisem s pravidelným domácím sexem!

0 0
možnosti
JJ

J53u65r92a 94J10u74r39a51x

2. 8. 2022 12:03

Marais byl homosexuál ...

0 0
možnosti
RP

A to nepočítám místa, kde přijedete a to tam stojí tak 20 aut a v lese každých 50 metrů je jeden houbař.

0 0
možnosti
RP

To už je lepší si doma nasušit seno, beztak se dnes tráva háže bez užitku na kompost nebo městu do popelnic na biomasu. A potom z sena udělat třeba hlívu ústřičnou.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz