Neděle 14. července 2024, svátek má Karolína
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

JEN TAK: Prázdniny

Když děti vyrostou, až už jsou velké a často mají už svoje vlastní děti, přijde člověk o mnohé radosti, které mu původně připadaly jako veliké starosti. Třeba takové prázdniny. To byl někdy problém. Časový.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Dlouhý text - sečteno a podtrženo - máte pravdu, ale ne ve všem. Ženy, muži, dnešní rodičové, jejich děti, babičky , ani dědečkové nejsou stejní, každý je jiný. Ani ty dětské tábory, prostě nic, zbytečná paušalizace. Dnes o prázdninách velké procento rodin s dětmi vyráží k moři, považuje to málem za svou povinnost po dvouletém covidovém půstu. Lepší je přečíst si t vzpomínku, skutečný příběh. z minulosti, nebo ze současnosti. Ale i tak, přečetla jsem si to se zájmem, dky. ;-)

0 0
možnosti
JD

J85a94n 56D10a75v13i74d

26. 7. 2022 10:37

Dědci bývají zvrhlíci i na chalupách. Bačusy, vzduchovky, buřty na klacku s neumytými pazourami. Pak pívo a mariáš v místní krčmě, kdysi i dýmání tabákových smotků všade. Nu, dědek kouřit přestal, jenom nevím, zdali jsem na absenci spotřební berně z "fumare" neochudil svá vnoučata, potažmo "švígrtochtr". 5 K pro nezletilce, to bude zase v komunitních leženích našich etnických spoluobčanů veselo, Masaryk za jednoho oplégra, od narození invalidního. He more, gažo je blbec, když nešuká na "dafky".

0 0
možnosti
JN

R^ ano, tak jde život...

0 0
možnosti
Foto

Třešně už dozrály, teď dozrávají švestky. Včera jsem si koupil čtyři v Albertovi. Už jsem je snědl:-)

0 0
možnosti
Foto

Fleret - Vizovice

https://www.youtube.com/watch?v=rqUM7SGig6U

Tvrdý alkohol už nemohu, takže ani tu slivovici, víno si však zatím odpustit nemusím;-)

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz