2.2.2023 | Svátek má Nela


Diskuse k článku

JEN TAK: Nejlepší brambory jsou ty přeměněný na prase (3)

Měli jsme kliku. Zbylo na nás. Kus chleba. Tedy dva kusy chleba. No, popravdě řečeno tři kusy chleba. Když se mi panský slouha podíval do tváře a pod hrubými rysy vycítil bývalého člena buržoasní rodiny, to znamená přímo třídního nepřítele šlechty a později skoro dá se téměř říci „proletáře“, přimhouřil oko.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. David 11.9.2022 5:38

Nu, erteple (kobzole), všeho moc škodí. I krávy v Irsku, sice kráva mléko dává, ale flautelencí škodí prý klimatu. Není biomasa, jako biomasa (i v čerstvém kravinci si mohu ohřát oznobené hnáty, zatím co mužnou hruď obalím angorskými svetry, upletenými firmou Adam-Pekar, aby mi neomrzly "male" zakrněné "female" koule na plicích a gonády v trenýrkách, v době tepelné a energetické nouze. Nejsem LGBT úchyl typu slimáka (hermafrodit), nic proti 4. ptocentním , jenom ať si mezi sebou "pišolí", a nedělají kravály na svých "majáles". Dědo, ptá se mne vnouče, ta pera jsou v tatrči veselého chlapíka v průvodu LGBT z "nandu nebo dvouprsťáka"? Inkluze je mrška podšitá, doba je jiná, "šišli mišli" jsme tehdá házeli do kašen, aby bylo teplo zapuzeno a gonády stejnopohlavních ochlazeny. Rád se na stará kolena nechám poučit, kterak jak Hlubuček, převést majetek na manžela. Hermafroditi.

R. Polášek 10.9.2022 20:21

Zvýrazňování chuti guláše octem ? Brrr.

Když už, tak guláš spíš trochu přicukřit plus nějakou jíšku, která tu chuť "zaoblí" a k tomu přidat víc papriky, sladké i hlavně pálivé.

Octem má cenu zvýrazňovat fazole spíš v čistě masovém bezpaprikovém a bezrajčatovém sósu. Nebo naopak v leču a ne v guláši.