Středa 10. června 2026, svátek má Gita
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

JEN TAK: Jak jsme podlehli kouzlu počítačů (1)

Čas normalizace ubíhal pomalu a klidně. Pracující pracovali mírně, lid předstíral, že pracuje, a vláda předstírala že ho za to platí. Soudruzi v té době „soudruhovali“ už celkem relativně mírně a všichni dohromady morálně zahnívali, jak se později psalo.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

VK

To jsem zvědavej jak to dopadne.

0 0
možnosti
JP

Když my, dědci nad 80 let, si taky nechceme ustlat na ohništi. Maximálně tam zapomeneme brejle nebo zubní protézu a i to obrečíme.

0 0
možnosti
PL

Hýml, jindy to míváte dlouhý jak Lovosice, že musím rolovat konec článku pomalu až od protinožců - a dneska jste skoupej na slovo, jak kdybyste ty písmenka musel platit ze svýho... :-)

0 0
možnosti
VVS

No jo, jednou je to dlouhý, pak je to krátký, jeden se holt nezavděčí...

0 0
možnosti
DS

Nevím sice, co má článek společného s počítači - psát stručně a k věci se Vlk nikdy nenaučí. Vychází mně z toho, že byl socialistický zaměstnanec socialistického OPBH či obdobné instituce pečující o byty družstevní. Pamatuji se, že tam bez obálky skoro nemělo smysl chodit. Byla to jedna z nejprofláknutějších institucí bývalého režimu. Podhoubí dnešních realitek.

0 0
možnosti
KN

Vy jste tam také chodil „s obálkou“?;-D

0 0
možnosti
JT

Píšete velmi čtivě, i když nepíšete o politice. V tomto případě jsem ráda, že jste tak starý a já tak stará a vdaná, neboť nevím, nevím...

0 0
možnosti
TN

T60o22m34a69s 55N75o47v86y

4. 7. 2022 6:27

Píšete velmi čtivě, pokud nepíšete o politice. Už jste holt starej dědek, holky z mládí byly všechny povolné krasavice-prsatice a současná politika a všechno ostatní stojí za houno a prskáte kolem sebe jed.

Tak mám aspoň jasno, jak nechci dopadnout a jsem zvědavej, jak to dopadne.

0 0
možnosti

No jak to dopadne - dopadnete ... :-)

Holky z mládí - tedy ty dnešní - byly všechny povolné krasavice-prsatice, kdežto teď darmo mluvit, a současná - tedy dnes budoucí - politika a všechno ostatní bude stát za houno ... a budouci mlamoji Vás budou právem mít za stařičkého mocnáře, řečeno opisem ...

0 0
možnosti
RL

Hm, jako úvod o "kouzlu počítačů" je to poněkud rozvláčné... ;-)

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz